مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biosta

Well-known member
سلام، بچه ها کسی اینجا اطلاعی از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی داره؟ اینکه خود دانشگاه و سطح علمیش در چه حدیه؟؟
این چند روز آخری بد استرس دارم و هر چی تست میزنم میبینم تو بهترین حالت از تهران فقط این دانشگاه رو میتونم قبول شم!

منم دو سال قبل همچون خیلی دیگر از داوطلبان کنکور وقتی نتایج آمد کلی متعجب شدم
چون فکر نمی کردم انتخاب اولم قبول شوم
خودتان را اصلا" دست کم نگیرید
حدود 1800 نفر در کنکور ارشد آمارزیستی شرکت می کنند
که حدود 200 نفر ازاین 1800 نفر داوطلب جدی کنکور هستند
که حدود 140 نفر از 200 داوطلب جدی کنکور قبول می شوند
و شما که تلاش کرده اید جزو همان 200 نفر هستند
فقط بایستی چند مورد را در جلسه کنکور و ساعات و روزهای قبل از کنکور رعایت کنید
تا نه تنها قبول باشید بلکه بتوانید رتبه خوبی هم بیاورید .
به امید قبولی شما در انتخاب اول یا نهایتا انتخاب دوم تان
:rose:
ضمنا" الان یا حتی یک هفته ی قبل به نظرم وقت پیدا کردن ج سوالات نیست
بیخیال مباحثی که یاد ندارید و سوالاتی که متوجه اش نمی شوید
همان اطلاعاتی که دارید اگر با مدیریت و آرامش و توکل بر خدا استفاده کنید می توانید به نظرم به نتیجه ای عالی در حد خودتان دست یابید .

mavi

New member
سلام بچه ها دریک طرح 2در3در5با تمام اثرات متقابل 10 مشاهده مستقل درهرخانه داریم درجه ازادی خطاا چقدره؟
درنمونه گیرذی خوشه ای برای افزایش دقت نمونه گیری پراکندگی داخل خوشه ها نسبت به بین خوشه ها چجوری باید باشه ؟فکرمیکنم جواب کتابای پردازش غلطه دگیج شدم

/

nerci

New member
میدونم الان وقتش نیستا اما اگه بلدین تورو خدا جواب بدین.وقتی نمودار نرمال چندک ها مقعر باشه.چوله به راسته یا چپ؟

کرهانی

New member
سلام بچه ها دریک طرح 2در3در5با تمام اثرات متقابل 10 مشاهده مستقل درهرخانه داریم درجه ازادی خطاا چقدره؟
درنمونه گیرذی خوشه ای برای افزایش دقت نمونه گیری پراکندگی داخل خوشه ها نسبت به بین خوشه ها چجوری باید باشه ؟فکرمیکنم جواب کتابای پردازش غلطه دگیج شدم

فکرکنم(محض احتیاط) پراکندگی داخل خوشه ها زیاد و بین خوشه ها کم(برعکس طبقه بندی)
جوابش 2*3*5*9=270میشه؟:21:

samira68

New member
سلام. جناب بیوستا میشه مواردی رو که باید سرجلسه رعایت کنیم رو بگین . فکر کنم من کار بدی کردم تو روزای آخر خلاصم رو نخوندم کنکورا رو دوباره زدم

samira68

New member
راستی من عکس ندارم عکس میخوان چی کار؟؟؟گفته وسیله با خودمون نبریم یعنی ممکنه جایی نباسه برای تحویل گوشی و کیف برای شما اینو نوشته یا فقط دانشگاه تهران این جوریه

parasto0o

New member
سلام. جناب بیوستا میشه مواردی رو که باید سرجلسه رعایت کنیم رو بگین . فکر کنم من کار بدی کردم تو روزای آخر خلاصم رو نخوندم کنکورا رو دوباره زدم

سرجلسه احتمالش خیلی زیاده که نتونین چندتا سوال اول رو با توجه به استرس جواب بدین که خیلی طبیعیه، من خودم از بس دستم میلرزید هی خونه هارو پاک میکردم دوباره میزدم. اگه نتونستین سوالی جواب بدین، نگران نشید و برید جلو تا چند تا سوال رو بتونید جواب بدین بعد برگردین سراغ سوالای اول. اصلن سرتون رو خم نکنید سعی کنید صاف بشینید که سردرد نگیرید. نفس عمیق بکشین و به اطلاعاتتون و درسی که خوندین ایمان داشته باشین. اعتماد بنفس خیلی مهمه. موفق باشید

mortezahaji

New member
اونایی که قرار امسال دانشگاه قبول بشن
دستاشون بالا
:thumbsupsmileyanim::21:

آخرین ویرایش:

کرهانی

New member
راستی من عکس ندارم عکس میخوان چی کار؟؟؟گفته وسیله با خودمون نبریم یعنی ممکنه جایی نباسه برای تحویل گوشی و کیف برای شما اینو نوشته یا فقط دانشگاه تهران این جوریه

واسه همه نوشته
پارسالم بنظرم نوشته بود من گوشیمم نبردم بعد رفتم دیدم تحویل میگیرن
اگه عکس رو کارتت خوب باشه نگاه عکس نمی کنند
نگران نباش

آخرین ویرایش:

sungirl0077

New member

فکرکنم(محض احتیاط) پراکندگی داخل خوشه ها زیاد و بین خوشه ها کم(برعکس طبقه بندی)
جوابش 2*3*5*9=270میشه؟:21:

آره فک میکنم 270 میشه
چون میشه:
abc(n-1)
دوستان امیدوارم همه فردا موفق باشید

mavi

New member
سلام بچه ها یه سوال دارم :
یه جا ی کتاب نوشته برای داده های اسمی ورتبه ای اضریب همبستگی اسپیرمن وکندال استفاده میشه بعد ادامش نوشته ضریب همبستگی کندال شاخصی برای وجودهمبستکی بین متغیرهای ترتیبی -مگه اسپیرمن برای ترتیبی ها نیست؟ کدوم درسته؟؟؟؟

کرهانی

New member
مرسی عزیزم :-*

فدات
خوشبحال هرکی که حوزه امتحانیش شهر خودشه:1dco2x0p1lilzhfpg1t
من دیگه دارم میرم، شاید اونجا دسترسی به اینترنت نداشته باشم
امیدوارم فردا همگی امتحان رو خوب بدیم:thanks:
این تاپیک هم روزای اخرشه،بعدش یه تاپیک دیگه واسه نظرات راجب کنکور بزنیم که اونجا همو ببینیم
بای تا چند روز دیگه:smiliess (10):

sungirl0077

New member
فدات
خوشبحال هرکی که حوزه امتحانیش شهر خودشه:1dco2x0p1lilzhfpg1t
من دیگه دارم میرم، شاید اونجا دسترسی به اینترنت نداشته باشم
امیدوارم فردا همگی امتحان رو خوب بدیم:thanks:
این تاپیک هم روزای اخرشه،بعدش یه تاپیک دیگه واسه نظرات راجب کنکور بزنیم که اونجا همو ببینیم
بای تا چند روز دیگه:smiliess (10):

سلام
حیف که ممکنه این پست منو نخونی!
اون سوالی ک دنبالش بودی و میگفتی از اون راه حل تو استفاده کرده سوال 60 کنکور 90 بود
راه حل درستش رو اینجا گذاشتم:

http://uploadax.com/images/07635658432823877434.jpg

biosta

Well-known member
سلام. جناب بیوستا میشه مواردی رو که باید سرجلسه رعایت کنیم رو بگین .
فکر کنم من کار بدی کردم تو روزای آخر خلاصم رو نخوندم کنکورا رو دوباره زدم

سلام بر داوطلبان جدی کنکور ، دانشجویان ارشد آمارزیستی ورودی 93
بالاخره یک روزهای آخر عده ای ترجیح می دهند مرور کنند و بعضی تست های منتخب رو بزنند
و عده ای با زدن تست های مختلف به مرور می پردازند
مهم نیست که چه کار کرده اید چون مربوط به گذشته است و نمی توان گذشته را تغییر داد
اما آنچه که مهم هست روزها و ساعات پیش رو هست چرا که آنچه باید خوانده می شد هفته ها و ماه های گذشته خوانده شده و مرور یا تست در این روزهای آخر نمیتواند رتبه ی یک داوطلب رو خیلی تغییر دهد

1) معمولا" تا جایی که من می دانم می گویند اگر به محوطه امتحان رسیدید و آشنا و دوستانتان را دیدید صحبت نکنید چون بعدا" روی تمرکزتان اثر منفی می گذارد .
2)هر از گاهی نفس عمیق - نفس های عمیق به من خیلی کمک می کرد و همچنین لبخند / تصویر خودتان را از خودتان و عملکردتان مثبت کنید و منطبق با واقعیت و جایگاهی که از نظر علمی دارید
به عبارتی اصلا" قرار نیست بروید و تمام سوالات درس a را با آن که به خوبی آن درس را خواده اید جواب دهید / قراره بروید و در حد خودتان بهترین باشید
من با سطح علمی که دارم و کنکور های آزمایشی که دادم انتظار دارم از 10 سوال درس b به 6 تای آن جواب دهم حال سعی ام رو می کنم نهایتا در دور دوم به 7 تا سوال آن درس جواب دهم / اگر هم سوالات سخت بود امکان دارد بتوانم فقط به 5 تا سوال جواب دهم .
از قبل انتظار خودتان را با انعطاف مشخص کنید میتواند تو کاهش اضطراب و استرس کمک کننده باشد .
3)فراموشی تا لحظه ای که دفترچه سوالات را می بینید طبیعی است پس اگر احساس می کنید مطالبی که خونده اید با سهولت یادتان نمی آید ایراد ندارد و این مورد با باز کردن دفترچه کم کم بر طرف می شود .
4) رتبه شما خیلی خیلی متاثر از مدیریت زمان و تکنیک های تست زنی هست / چه بسا با رعایت این موارد داوطلبی بتواند رتبه اش رو از 100 به 20 برساند
به عبارتی همان طور که قبلا" گفتم تفاوت بین رتبه ی 100 با 50 الزاما" اصلا" سطح علمی می تواند نباشد و موارد دیگر دخیل است .
مثلا" بعضی تست های برای جواب داده نشدن هستند و نباید کلید کرد روی آنها بخصوص در دور اول
بعضی تست را باید گذاشت برای دور دوم
یک تست با آن که مبحثش به خوبی خوانده شده الزامی نیست که حتما" در دور اول جواب داده شود .
5) با خودتان آب و شکلات یا خرما این گونه موارد بردارید .

parasto0o

New member

سلام بر داوطلبان جدی کنکور ، دانشجویان ارشد آمارزیستی ورودی 93
بالاخره یک روزهای آخر عده ای ترجیح می دهند مرور کنند و بعضی تست های منتخب رو بزنند
و عده ای با زدن تست های مختلف به مرور می پردازند
مهم نیست که چه کار کرده اید چون مربوط به گذشته است و نمی توان گذشته را تغییر داد
اما آنچه که مهم هست روزها و ساعات پیش رو هست چرا که آنچه باید خوانده می شد هفته ها و ماه های گذشته خوانده شده و مرور یا تست در این روزهای آخر نمیتواند رتبه ی یک داوطلب رو خیلی تغییر دهد

1) معمولا" تا جایی که من می دانم می گویند اگر به محوطه امتحان رسیدید و آشنا و دوستانتان را دیدید صحبت نکنید چون بعدا" روی تمرکزتان اثر منفی می گذارد .
2)هر از گاهی نفس عمیق - نفس های عمیق به من خیلی کمک می کرد و همچنین لبخند / تصویر خودتان را از خودتان و عملکردتان مثبت کنید و منطبق با واقعیت و جایگاهی که از نظر علمی دارید
به عبارتی اصلا" قرار نیست بروید و تمام سوالات درس a را با آن که به خوبی آن درس را خواده اید جواب دهید / قراره بروید و در حد خودتان بهترین باشید
من با سطح علمی که دارم و کنکور های آزمایشی که دادم انتظار دارم از 10 سوال درس b به 6 تای آن جواب دهم حال سعی ام رو می کنم نهایتا در دور دوم به 7 تا سوال آن درس جواب دهم / اگر هم سوالات سخت بود امکان دارد بتوانم فقط به 5 تا سوال جواب دهم .
از قبل انتظار خودتان را با انعطاف مشخص کنید میتواند تو کاهش اضطراب و استرس کمک کننده باشد .
3)فراموشی تا لحظه ای که دفترچه سوالات را می بینید طبیعی است پس اگر احساس می کنید مطالبی که خونده اید با سهولت یادتان نمی آید ایراد ندارد و این مورد با باز کردن دفترچه کم کم بر طرف می شود .
4) رتبه شما خیلی خیلی متاثر از مدیریت زمان و تکنیک های تست زنی هست / چه بسا با رعایت این موارد داوطلبی بتواند رتبه اش رو از 100 به 20 برساند
به عبارتی همان طور که قبلا" گفتم تفاوت بین رتبه ی 100 با 50 الزاما" اصلا" سطح علمی می تواند نباشد و موارد دیگر دخیل است .
مثلا" بعضی تست های برای جواب داده نشدن هستند و نباید کلید کرد روی آنها بخصوص در دور اول
بعضی تست را باید گذاشت برای دور دوم
یک تست با آن که مبحثش به خوبی خوانده شده الزامی نیست که حتما" در دور اول جواب داده شود .
5) با خودتان آب و شکلات یا خرما این گونه موارد بردارید .

جناب کیانی دیر گفتی دیگه بچه ها الان سر جلسن.:) امیدوارم همشون خوشحال بیان بیرون از سر جلسه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا