مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sungirl0077

New member
یه نکته رو اضافه کنم
شما شاید بتونید بگید فرصت های شغلی در تهران بیشتره, اما در جواب این هم میشه گفت هرجا که هستین باید خودتون زرنگ باشید و به دنبال فرصت ها برید

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
پست هایم اصلا" به معنی این نیست که آنگونه عمل کنید که می گویم
بخوانید ، مشورت کنید و سپس تصمیم بگیرید
اما مسئولیت تصمیم و انتخابتان را بپذیرید
من به شخصه ترجیح می دهم تو یک دانشگاه متوسط باشم و در شهر خودم تا یک دانشگاه خوب تو شهر دیگه
خیلی ها هستند که نظری مخالف من دارند
نه ایشان اشتباه می کنند و نه من
چرا که هر فرد شرایط و ملاک های اولویت بندی اش متفاوت هست و نیز وزن آن ملاک ها می تواند یکسان نباشد
اما باید در نظر گرفت که بودن در یک جمع زرنگ باعث می شود شخص بیشتر تلاش کند
باعث می شود با توجه به سطح آموزش و منابع آموزشی از دانش بیشتری برخوردار شود

sungirl0077

New member
این روزها خیلی عصبی شدم!
من همش تو خونه با همهدعوا میکنم!
فردا آزمونه و من حس میکنم هیچی یادم نیس!
کلا دپرسم شدید!
خیلی امار زیستی دوس داشتم ولی خیلی روزای پر دردسری رو داشتم!
:-( دقیقا تو زمانی که باید درس میخوندم :-(

کرهانی

New member
این روزها خیلی عصبی شدم!
من همش تو خونه با همهدعوا میکنم!
فردا آزمونه و من حس میکنم هیچی یادم نیس!
کلا دپرسم شدید!
خیلی امار زیستی دوس داشتم ولی خیلی روزای پر دردسری رو داشتم!
:-( دقیقا تو زمانی که باید درس میخوندم :-(

سلام دوست عزیز
به قول اقای کیانی اصل درسارو قبلا خوندیم الان فقط مرور و تسته
از این مشکلات کم و بیش واسه همه ی ما هست، منم روزای تعطیل خونمون شلوغه حالا فکرکنید هفته اینده 3روز تعطیله!!!
طبق برنامه پیش نرفتم واسه همین دوباره برنامه ریختم
مثلا امروز ساعت 7صبح پاشدم اما تا 10شب نتونستم بخونم
ولی طبق برنامه ام که مرور طرح بود از 10 تا 12 طرح1 رو مرور کردم

12 روز فرصته،اگه واسش برنامه بریزید بهش میرسید
اگه مثل من مشکلات پیش بینی نشده زیاد دارید برنامه تون رو 10 روزه بنویسید که اگه مشکلی پیش اومد دو روز واسه جبران باشه و اگه نیومد که چه بهتر
حتما حتما تستای چند سال اخیر رو بخونید

آخرین ویرایش:

parasto0o

New member
کسی چاقو زیر گلویه کسی نذاشته که بیاد تهران !! یا هرجای دیگه درس بخونه..هرجارو فک میکنید بهتره همونجارو بزنید و شاد باشید و البته موفق.
بابایییی

sungirl0077

New member
دوستان :(((
رفتم ازمون بدم,چشمتون روز بد نبینه :(((
حالم که زیاد وب نبود ولی بازم سوتیم قابل توجیه نیس
سرجلسه جام خیلی بد بود و پر سر و صدا, جامو عوض کردم :( بعد دیدم نوشته مدت 120 دقیقه (حالا 160 بود) کلی وقت کم اوردم و سر دوساعت دیدم خبری نشد که. بگن وقت تمام؟!
پیش خودم گفتم لابد من جامو تغییر دادم, اینایی که تو این گلاس هستن بیشتره وقتشون :((
پاشدم اومدم :(((((
حالا دیدم چشام چپکی دیده :((( 160 دقیقه بوده :(((
کلی ناسزا بار خودم کردم که چرا وقتتو تنظیم نکردی :(((
الان به شدت افسردهام :((
حالا جدا ازین که ازمونمم خوب ندادم :(((

sungirl0077

New member
سلام دوست عزیز
به قول اقای کیانی اصل درسارو قبلا خوندیم الان فقط مرور و تسته
از این مشکلات کم و بیش واسه همه ی ما هست، منم روزای تعطیل خونمون شلوغه حالا فکرکنید هفته اینده 3روز تعطیله!!!
طبق برنامه پیش نرفتم واسه همین دوباره برنامه ریختم
مثلا امروز ساعت 7صبح پاشدم اما تا 10شب نتونستم بخونم
ولی طبق برنامه ام که مرور طرح بود از 10 تا 12 طرح1 رو مرور کردم

12 روز فرصته،اگه واسش برنامه بریزید بهش میرسید
اگه مثل من مشکلات پیش بینی نشده زیاد دارید برنامه تون رو 10 روزه بنویسید که اگه مشکلی پیش اومد دو روز واسه جبران باشه و اگه نیومد که چه بهتر
حتما حتما تستای چند سال اخیر رو بخونید

ممنونم ازت دوست خوبم :-*
حتما واسه فرصت باقیمونده برنامه ریزی میکنم
خدابزرگه
ایشالا هممون بهترین نتیجه رو بگیریم

simin30

New member
سلام به همه دوستای خوبمممممممممممم
هم رشته ای های عزیز نگران نباشید ما همه قبولیم:)
این چند روز باقی مانده فقط مرور مرور مرور مرور.
من سوالای 92 رو ندارم ...تازه اومدم کافی نت دانلود کنم...نصف پستای شما رو نفهمیدم دارید چی میگید :))))))))))))
کلن مثل عصر حجر شدم!!!!! نه اینترنت دارم!!!!نه گوشی!!!!!

- - - Updated - - -

سلام به همه دوستای خوبمممممممممممم
هم رشته ای های عزیز نگران نباشید ما همه قبولیم:)
این چند روز باقی مانده فقط مرور مرور مرور مرور.
من سوالای 92 رو ندارم ...تازه اومدم کافی نت دانلود کنم...نصف پستای شما رو نفهمیدم دارید چی میگید :))))))))))))
کلن مثل عصر حجر شدم!!!!! نه اینترنت دارم!!!!نه گوشی!!!!!

simin30

New member
قبول بشم یا نه مهم نیست
عاشق همتونم :*
تا حالا دوست مجازی به این حقیقی نداشتم
آرزو میکنم همگی قبول بشید حتی اگه شرط قبولی همه شما قبول نشدن من باشه

faAl

New member
سلام

من همدان آزمون دادم آدرس زده بود خیابان بوعلی رفتم اونجا آموزشگاه تعطیل بود نیم ساعت گذشت:21: بالاخره طرف تلفنشو جواب دادو گفت آزمون دانشگاه صنعتیه:smiliess (15):
خلاصه تا رسیدیم 45 دقیقه از وقت رفته بود
آزمون دیروز بد نبود گرچه ریاضی اش برام سخت بید-یه دونه شرکت کرده بودیم که اونم ایطور شد:13:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

pegii

New member
قبول بشم یا نه مهم نیست
عاشق همتونم :*
تا حالا دوست مجازی به این حقیقی نداشتم
آرزو میکنم همگی قبول بشید حتی اگه شرط قبولی همه شما قبول نشدن من باشه

سلام دوسته گلو با مرامم نگران نباش منم مثه خودتم نت درت حسابی ندارم!عزیزمی بقول مامانم دعای دیگرانه که خیلی گیراس پس واسه هم خیلی دعا کنیییییم که اون با لاسری زود مستجابش میکنه.:riz304::bunnyearsmiley:

pegii

New member
سلام

من همدان آزمون دادم آدرس زده بود خیابان بوعلی رفتم اونجا آموزشگاه تعطیل بود نیم ساعت گذشت:21: بالاخره طرف تلفنشو جواب دادو گفت آزمون دانشگاه صنعتیه:smiliess (15):
خلاصه تا رسیدیم 45 دقیقه از وقت رفته بود
آزمون دیروز بد نبود گرچه ریاضی اش برام سخت بید-یه دونه شرکت کرده بودیم که اونم ایطور شد:13:
آخی چقد این مسولا بینظمن!!!اشکال نداره دوستم نگران نباش منم نرفتم امتحان بدم فقط اگه لطف کنیو دفترچه سوالا و پاسخاشو برام میل کنی ممنونت میشم خدا خیرت بده:ad54ad:pegii.noorshargh@yahoo.com

pegii

New member
[بچه ها یه سواله که خیلی درگیرشم اونم اینه که تو آزمون جامع اول سنا (فک کنم مگرنه ازمون دومش بود سواله33 )در مورد تبدیل پایدارسازی واریانسه منو حسابی گیج کرده چون از رو مونت گمری صفحه 120 که در موردش گفته با این جور در نمیاد در ضمن تو کتاب فقط اشاره به این کرده که اگه انحراف معیار مشاهدات تابعی از میانگین توزیع باشند فرمولای مربوط بهشو گفته اما تو جوابای آزمون سنا حرف از خود مشاهدات زده.....خلاصه یکی بیاد پگیو از گیجی در بیاره ه ه ه:(50)::wacsmiley:[/COLOR][/B]

ati93

New member
خسته نباشید حسابی به دوستان
بجه ها سوال 36کنکور 92 رو شما حل کردید؟ مگه ضریب تغییرات نمیشه انحراف معیار تقسیم بر مسانگین .خب اینجا z میانگینش صفره ضریب تغییرات z میشه بینهایت که!
آخه چطور ممکنه؟؟؟؟؟

کرهانی

New member
خسته نباشید حسابی به دوستان
بجه ها سوال 36کنکور 92 رو شما حل کردید؟ مگه ضریب تغییرات نمیشه انحراف معیار تقسیم بر مسانگین .خب اینجا z میانگینش صفره ضریب تغییرات z میشه بینهایت که!
آخه چطور ممکنه؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز ضریب تغییرات y رو میخواد
میانگین اz صفره نه y!!!
E(y)=3e(z)+6=3*0+6=6

parasto104

New member
سلام دوستان
اول از همه تو این روزای خوب دعا میکنم انشاالله همه دانشگاهی که دوست دارید و میخواید مهر اونجا باشید قبول بشید:auizz3ffy9vla57584x
من دوباره عکسای پاسخ نامه سال 88-89 رو آپلود کردم اینم لینکش

Download rar

دوستان من کتاب لزگی رو دارم جواب های اون سالی که خواسته بودید رو خیلی زود میذارم
دوستان هفته قبل اصلا طبق برنامه هام پیش نرفت و اتفاقاتی پیش بینی نشده رخ داد که نشد به برنامه هام برسم اما دوباره بعد یک هفته قطع بودن نت خونه اومدن اینجا پیش شما دوستای عزیز دوباره انرژی داد بهم برای تلاش بیشتر تا کنکور
دوستان من چون یک هفته عقب افتادم اگه هفته آخر یه دور اساسی آزمون هایی که دادم با نکاتش و یه دور هم خلاصه های درس هام رو مرور کنم و از آزمون دادن آزمون های جامع سنای پارسال با شرایط مشابه کنکور تو این هفته صرف نظر کنم خوبه؟؟

آخرین ویرایش:

sungirl0077

New member
[بچه ها یه سواله که خیلی درگیرشم اونم اینه که تو آزمون جامع اول سنا (فک کنم مگرنه ازمون دومش بود سواله33 )در مورد تبدیل پایدارسازی واریانسه منو حسابی گیج کرده چون از رو مونت گمری صفحه 120 که در موردش گفته با این جور در نمیاد در ضمن تو کتاب فقط اشاره به این کرده که اگه انحراف معیار مشاهدات تابعی از میانگین توزیع باشند فرمولای مربوط بهشو گفته اما تو جوابای آزمون سنا حرف از خود مشاهدات زده.....خلاصه یکی بیاد پگیو از گیجی در بیاره ه ه ه:(50)::wacsmiley:[/COLOR][/B]

صفحه 115 کتاب مونگومری تبدیلا رو نوشته
البته این کتابی که من دارم چاپ مرکز نشر دانشگاهیه.
ممکنه صفحش با ترجمه های دیگه فرق داشته باشه.
امیدوارم به دردتون بخوره

I can

New member
سلام بر دوستان آماری.خدا قوت
من هم رشته شما نیستم اما گفتم شاید بتونین کمکم کنین.
آیا T (tبا نمای پایین 1_ آلفا/2)استفاده می شه یا z ?!!!!
(خودم فکر می کنم T درسته اما پاسخ نامه زده Z!!)

سوال:برای محاسبه فاصله اطمینان دوطرفه 95 درصدی برای میانگین جامعه،یک نمونه 25 نفری از این جامعه انتخاب شده است.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا