مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

SEM

New member
سلام.
من تازه از امروز میخوام شروع کنم به خوندن برای کنکور آمار زیستی.
رتبه سال قبلمم هم خیلی بد شده بود چون اصلا نخونده بودم. 554 بودم.
راستش مطالب و پیام های شما رو که خوندم کلی استرس گرفتم. احساس میکنم هرچقدرم تلاش کنم نمیرسم به بچه ها. چون از لحاظ پایه هم خیلی قوی نیستم.
مشاهده فایل‌پیوست 7611
اینم کارنامه پارسالمه. وای خیلی استرس گرفتم.

سلام
نبینم کسی تو این تاپیک نا امید باشه!!:New (6):
تلاش تلاش تلاش این کلید موفقیته. پس به خدا توکل کن و یه برنامه ریزی دقیق و منظم و مستمر داشته باش و شروع کن
همه بچه های این تاپیک "باید قبول شن"

سلام
نبینم کسی تو این تاپیک نا امید باشه!!:New (6):
تلاش تلاش تلاش این کلید موفقیته. پس به خدا توکل کن و یه برنامه ریزی دقیق و منظم و مستمر داشته باش و شروع کن
همه بچه های این تاپیک "باید قبول شن"

سیم تو پسری یا دختر؟؟
البته زیاد فرقی نمیکنه ها!! کنجکاو شدم!! چون از لحن پیامات هردوتارو میشه خارج کرد!!

fateme5

New member
اووووووووه! این همه ی پست جدید دادین بچه ها! ایول! من امروز رفتم دندونپزشکی و نبودم. الان اومدم دیدم این همه پیام!:smilies-azardl (113

سلام
منم هستم
البته چراغ خاموش میام کامنت ها رو میخوونم
سلام
بی زحمت اون چراغتونو روشن کنید(باور کنید پول برقتون زیاد نمیشه!) روشن بیایید تا ما هم بدونیم هستید، دلگرم بشبم!

سپس گفتنت خیلی قوت داشت
:motat:

بچه من روم نمیشه یه سوال بپرسم
کتاب تالیفی دقیقا چیه؟:smiliess (4):
کتابی که مولفش یه سری تست غیر از تستهای کنکور تو کتاب آورده باشه.

دوستان پیشکسوت و کنکوری یه خاهشم دارم اگه سر میزنید حتما یه کامنت بزارید این کار مثل اون سپس دوستمون قوت میده به بقیه
راستی بچه های سال قبل برنامشون رو هر جمعه و پیشرفت هفته قبلشون رو قرار داشتن که به هم بگن

گیر دادین به سپس هااا !! خو توضیحش سخت بود!:p
آره بچه ها واقعا برنامه تونو بگید. بگید چی میخونید چند ساعت میخونید؟

fateme5

New member
سلام دوستان
منم دیگه از امروز از ریکاوریه کنکور آمار ریاضی خارج میشم
ان شا ا... می خوام ریاضی، و ناپارا رو شروع کنم و چون احتمال
رو واسه آمار ریاضی خوب خوندم میخوام تک تک سوالای شلدون راس رو
با دقت حل کنم.
زیستی رو میترکونم امسال....!!!
همگی موفق باشید دوستان
سلام. شما هم موفق باشید
بیوستا گفتن برا آمارزیستی شلدون راس نخونید ها!
خلاصه ی کتاب پردازش بخونید
همه مون ایشالا...:a2d3:

درود بچه ها
خسته نباشید و خدا قوت میگم به همتون
بدونین خیلیا میان اینجا و هر روز پستای شما رو میخونن ولی یا کنکوری نیستن یا حرفی برای گفتن ندارن مثل من
من مطمینم شما که با این اراده ی قوی شرکت کردین حتما امسال بهترین جا هممتون قبول میشین چون کنکور آمارزیستی خیییلی آسونه و فقط یکم یه ذره تلاش و انگیزه میخاد که همه شما دارین
پیروز باشید
سلام. واقعـــــــــا؟ من فک میکردم هیشکی نمیاد اینجا رو بخونه!
شما چرا حرفی برا گفتن نداری؟ خب بیا بگو چی میخونی، چیکار میکنی، اقلا بیا یه لایکی بزن دلمون خوش بشه بابا!:thanks:

سلام
بچه ها از زبانم غافل نشید!
هرموقع وقت داشتین زبان هم بخونین که تو کنکور آمارزیستی واقعا مهمه
موفق باشیـــــــــــــــــد همگی:riz304:
سلام
زبااااااااان! نمیشد من از بچگی باهام انگلیسی حرف بزنن که الان اینجوری حیرون زبان نشم؟!:smilies-azardl (181

شمام کنکور داری؟ یا پریدی و رفتی؟

fateme5

New member
راستی رو سمیه حساب نکن چون رفت و دیگه پیداش نیست!!:21:
بجاش یه چندنفر دیگه هم اعلام آمادگی کرده بودن ولی اسمشون یادم رفت!!
دیگه کیا هستن؟!
من از رو پستهاشون اسمهاشونو اونجا گفتم! کسی دیگه هم ندیدم! اگه کسی دیگه هم هست بگین تا اضافه کنیم

اوه چقدر پیام ...ای ول جون گرفته اینجا
@faal
عزیزم ، کتاب تالیفی منظورم اینه که تست جدید توش باشه نه تست سال های قبل کنکور

خب جمع داره زیاد میشه و از وسطای اسفند میشه تقسیم تست کرد برای حل دو سال قبلی

منم مث اون دوستمون برای کنکور امار ریاضی خوندم
الان میخوام طرح بخونم
گزارش من : دو روز بعد کنکور وزارت علوم شروع کردم
ناپارا امروز تموم شد(کتاب بهبودیان )
ریاضی عمومی 1 خوب بلدم فقط فقط تست میخوام بزنم
احتمالات و رابطه توزیع ها رو برای کنکور قبلی خوندم ،محض نخوندم پس مشکلی با سوالای زیستی ندارم
زبانم اخرای 504 هستم

باز که @ نوشتی! یعنی هنوز فیسبوک و اینیستا میری ها!:smiliess (11):
منم 504 تقریبا تموم. بعد504 چی میخوای بخونی؟

fateme5

New member
سلام.
من تازه از امروز میخوام شروع کنم به خوندن برای کنکور آمار زیستی.
رتبه سال قبلمم هم خیلی بد شده بود چون اصلا نخونده بودم. 554 بودم.
راستش مطالب و پیام های شما رو که خوندم کلی استرس گرفتم. احساس میکنم هرچقدرم تلاش کنم نمیرسم به بچه ها. چون از لحاظ پایه هم خیلی قوی نیستم.
مشاهده فایل‌پیوست 7611
اینم کارنامه پارسالمه. وای خیلی استرس گرفتم.

سلام
ای بابا! ما اینجا درو هم جمع شدیم که از هم روحیه بگیریم! نه ناامید بشیم!:tsimuzpzwoap1t9y3o7
مگه ما تو پیام هامون چی نوشتیم که شما استرس گرفتی؟
تازه با اینجا آشنا شدید. از امروز به بعد کلی پیشرفت می کنید. با هم درس میخونیم با هم پیشرفت میکنیم.
شما هم شروع کن. تلاش کن. مطمئن باش نتیجه میگیری

من 8 بهمن بطور جدی خوندن رو شروع کردم. تو همین مدت کم تا الان کلی از درسها رو خوندم. قبل از 8 بهمن خیلی الکی میخوندم!
شما هم مطمئن باش دیر نشده! شروع کن! یه ماه نشده میتونی کلی از درسها رو بخونی!

dadasalar

New member
سلام
کی بود اسم دادا رو صدا کرد؟؟؟
اینجا هرکس بخاد تلاش کنه باید بدونه برای رتبه 3 به بعده!!!
رتبه 1 و دو مال من و رفیقمه!!!!:thumbsdownsmileyani

faAl

New member
به به داداسالار عزیز
کجایی رفیق؟
میخونی؟
متن زیر کامنتت خیلی جالبه!!!!!
دوستان کسی میدونه این متن مال کیه ؟ از دوستان تازه وارد اگه بگه جایزه داره

راستی الان یادم افتاد
اینجا ی قانون داشت سال قبل اونم اینکه استادمون یعنی آقای کیانی(همون Biosta) اصلا دوست نداشت اینجا صحبت های غیرعلمی و درسی و رفیق بازی و .... باشه

البته یه تاپیک دیگه هم بود که اونجا آزادی بیان داشتیم
حقم داشت چون در اینصورت کسی که به این تالار سرمیزد بیشت به برنامه ها و مباحث میپرداخت تا گفتگوهای دو سه نفره!!!

منظورم از صحبت های بالا این بود که اگه صلاح میدونید ماهم تا حدودی رعایت کنیم و بحث رو جدی تر دنبال کنیم

faAl

New member
اما برنامه من برای اولین بار
نمونه 3 فصل از جلد 1 پیام نور
طرح تحلیل عاملی از کتاب پیام نور
ریاضی تابع و حد آقاسی
رگرسیون فصل اول بهبودیان
ناپارا نخوندم
زبان از اموز فردا شروع میکنم
انشالله

کسی تنبلی نکنه یک ماهه دارم میخونم روزی متوسط سه ساعت
تا روز کنکور هم ازین بیشتر هم نخاهد شد
پس نگید میترسم و نمیرسم و .... انرژی داشته باشید

prinses

New member
به به داداسالار عزیز
کجایی رفیق؟
میخونی؟
متن زیر کامنتت خیلی جالبه!!!!!
دوستان کسی میدونه این متن مال کیه ؟ از دوستان تازه وارد اگه بگه جایزه داره

راستی الان یادم افتاد
اینجا ی قانون داشت سال قبل اونم اینکه استادمون یعنی آقای کیانی(همون Biosta) اصلا دوست نداشت اینجا صحبت های غیرعلمی و درسی و رفیق بازی و .... باشه

البته یه تاپیک دیگه هم بود که اونجا آزادی بیان داشتیم
حقم داشت چون در اینصورت کسی که به این تالار سرمیزد بیشت به برنامه ها و مباحث میپرداخت تا گفتگوهای دو سه نفره!!!

منظورم از صحبت های بالا این بود که اگه صلاح میدونید ماهم تا حدودی رعایت کنیم و بحث رو جدی تر دنبال کنیم

......
سلام متنی رو که گفتین فکنم مال اقای کیانی باشه
یه بار دیدمش تو همین سایت

بله موافقم حرف درسی میزنیم چشم
:)

سلام
کی بود اسم دادا رو صدا کرد؟؟؟
اینجا هرکس بخاد تلاش کنه باید بدونه برای رتبه 3 به بعده!!!
رتبه 1 و دو مال من و رفیقمه!!!!:thumbsdownsmileyani

من راضی هستم همه ی دوستانی که اینجا با هم میخونیم ب ترتیب از یک تا ده بشه رتبه شون! حتی اونایی که کمتر از من خونده باشن!! بعد من نفر یازدهم باشم!!
ولی اون چیزی که مهمه این هس که هممون قبول بشیم!

prinses

New member
باز که @ نوشتی! یعنی هنوز فیسبوک و اینیستا میری ها!:smiliess (11):
منم 504 تقریبا تموم. بعد504 چی میخوای بخونی؟[/QUOTE]
.........

خخخخخخ! نه :whistle:

بعدش میرم لزگی مهارتا رو بخونم اونا که تموم شد میرم تست سالهای قبل رو میزنم

خیلی به زمانی که بتونم سر جلسه برای زبان بذارم اطمینان ندارم! اخه پارسال وقت کم اوردم
البته من خیلی اختصاصی ها رو لفتش دادما بلد نبودم تو چند تا سوال گیر میکردم و وقتم میپرید ، بعدا که اومدم خونه دیدم اگه همه سوالای زبانو وقت روخوانی داشتم
اون وقت 10 تا از 40 تا رو بلد بودم
حالا نمیدونم چه حسابی امسال روی زبان باز کنم
:(:(

آخرین ویرایش:

shahbazi

New member
سلام
راستی چون تازه اومدم یه معرفی بکنم اسمم فاطمه س. متاهل هستم و خیلی از کتابام پیشم نیست و شهرستان پیش مامانمیناست.. فقط چندتاییش رو اوردم با خودم. دیشب چهار تا Passage از لزگی رو خوندم. میخوام لغاتش رو با استفاده از تیک ایت به ذهنم بسپارم.
تصمیم دارم امروز فصل اول بهبودیان رو بخونم که 50 صفحه ست. از فصل احتمالات خیلی میترسم. رگرسیون و نمونه گیری اصلا مسلط نیستم باید بصورت پایه بخونم. اما طرح و آمار ریاضی یکم برام راحتتره. نمیدونم چرا انقد دوست دارم کتاب آمار عادل آذر رو بخونم :21: چون آسونتره همه چیش رو بلدم :25r30wi:
تا اخر هفته میخوام حتما مهارت اول لزگی و کتاب بهبودیان رو تموم کنم. اگر دیدین جایی از برنامه م ایراد داره بهم بگید ممنون.

fateme5

New member
faAl شما چرا اثری از آمارریاضی و احتمال تو برنامه تون نیست؟ نکنه یادتون رفته!:smiliess (11):

پرنسس راستش منم شک دارم که زبانو ادامه بدم! فک میکنم سر جلسه، اختصاصی ها وقتم رو پر خواهند کرد! ترجیح میدم اختصاصی ها رو بیشتر بخونم!

فاطمه همچین ضعیف هم نیستیا! زبان رو که داری میخونی. با طرح و آمارریاضی هم راحتی...
حالا به نطرم برای رگرسیون وقت بذار. چون درس مهمیه. و نمونه گیری
ناپارامتری و ریاضی رو چیکار کردی؟

بچه ها میگم زودتر تقسیم سوالاتو شروع کنیم؟ تقسیمش میکنیم و ضرب الاجل میدیم تا روز سیزده به در همه جوابهاشونو بفرستن!

آخه کنکور از آنچه در آیینه می بینید به شما نزدیکتر است!...

آخرین ویرایش:

shahbazi

New member
سلام
ای بابا! ما اینجا درو هم جمع شدیم که از هم روحیه بگیریم! نه ناامید بشیم!:tsimuzpzwoap1t9y3o7
مگه ما تو پیام هامون چی نوشتیم که شما استرس گرفتی؟
تازه با اینجا آشنا شدید. از امروز به بعد کلی پیشرفت می کنید. با هم درس میخونیم با هم پیشرفت میکنیم.
شما هم شروع کن. تلاش کن. مطمئن باش نتیجه میگیری

من 8 بهمن بطور جدی خوندن رو شروع کردم. تو همین مدت کم تا الان کلی از درسها رو خوندم. قبل از 8 بهمن خیلی الکی میخوندم!
شما هم مطمئن باش دیر نشده! شروع کن! یه ماه نشده میتونی کلی از درسها رو بخونی!

faAl شما چرا اثری از آمارریاضی و احتمال تو برنامه تون نیست؟ نکنه یادتون رفته!:smiliess (11):

پرنسس راستش منم شک دارم که زبانو ادامه بدم! فک میکنم سر جلسه، اختصاصی ها وقتم رو پر خواهند کرد! ترجیح میدم اختصاصی ها رو بیشتر بخونم!

فاطمه همچین ضعیف هم نیستیا! زبان رو که داری میخونی. با طرح و آمارریاضی هم راحتی...
حالا به نطرم برای رگرسیون وقت بذار. چون درس مهمیه. و نمونه گیری
ناپارامتری و ریاضی رو چیکار کردی؟

بچه ها میگم زودتر تقسیم سوالاتو شروع کنیم؟ تقسیمش میکنیم و ضرب الاجل میدیم تا روز سیزده به در همه جوابهاشونو بفرستن!

آخه کنکور از آنچه در آیینه می بینید به شما نزدیکتر است!...

عه اسم شمام فاطمه س ؟ پس منو همون شهبازی صدا کنید :D ناپارامتری که اصلا کتابش رو نیاوردم با خودم.:whistle: ریاضی هم یه کتاب ریاضی پیام نور خریدم که خیلی خیلی آسونه اما میخونمش کم کم. از نمونه گیری وحشت دارم نمیدونم چی به چیه. رگرسیون هم قعلا مباحثی که تو کتابهایی که دارم هست رو میخونم. خوشبختانه فایل PDF اکثر کتابها رو دارم. میتونم یکم خودم رو جلو بندازم. یه مشکل اصلی من اینه که ساعت 12 از خواب بیدار میشم. :D

prinses

New member
من داوطلبانه بگم هر 30 تا سوال اول کنکور پارسال رو تا یه هفته دیگه بهتون میدم؟
زبانم که تقسم به کل افراد میشه ،ها؟

اره فاطمه زبان خیلی ریسکش زیاده اذیت کنندست وقت بذاری بخونی بعد وقت نکنی جواب بدی سر کنکور

نمونه گیری هم که واقعا خر است ! من بعد طرح احتمالا برم نمونه :13:ازش متنفرم البته الان که تازه اول طرح هستم کو تا تموم شههههههه

fateme5

New member
عه اسم شمام فاطمه س ؟ پس منو همون شهبازی صدا کنید :D ناپارامتری که اصلا کتابش رو نیاوردم با خودم.:whistle: ریاضی هم یه کتاب ریاضی پیام نور خریدم که خیلی خیلی آسونه اما میخونمش کم کم. از نمونه گیری وحشت دارم نمیدونم چی به چیه. رگرسیون هم قعلا مباحثی که تو کتابهایی که دارم هست رو
میخونم. خوشبختانه فایل PDF اکثر کتابها رو دارم. میتونم یکم خودم رو جلو بندازم. یه مشکل اصلی من اینه که ساعت 12 از خواب بیدار میشم. :D

عیب نداره. دو تا فاطمه باشیم!
نمونه گیری آسونه ها! نترس بخونش! من فعلا نمونه2 رو نخوندم
ناپارامتری من نمیخواستم بخونم. هی می نالیدم و میگفتم سخته! ولی بعد فهمیدم که کتابم خیلی قدیمیه و مال سال 75 بود! خیلی بد توضیح داده بود! بخاطر اون بود که میگفتم سخته! حالا کتاب پیام نورو گرفتم. اتفاقا شیرینه ناپارامتری!

اووووووووه!12!؟ :smiliess (9):
من صبح بعد نماز شروع میکنم! آخه صبحها بهتر میخونم. عصرها و شبها بازدهم کمتره!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا