مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

DNA.2013

New member
ممون باسیلوس جان
میشه بگی
taking conception و

rather than
رو چجوری معنی کردی؟ ممنون

DNA.2013

New member

ممنون عزیزم از زحماتت.میشه بگی کدوم طرز استفادش بهتره؟ اخه این لینک که میدی چندین طرز استفاده از لغات داره من نمیدونم کدومو انتخاب کنم؟

mojnia

New member
ابتدا به عنوان مثال به این آدرس بروید:
English persian azmonha flashcard sets and study tools | Quizlet

137 لغت آزمون 83-84 که به 4 قسمت تقسیم کردم
به فرض مثال پارت 1ول را انتخاب کن :
konkor arshad sale 83-84 part 1 flashcards | Quizlet
در وسط صفحه لغت انگلیسی carry out را می بینید و در زیر آن معنی فارسی و یک فلش به سمت چب برای لغت بعدی و یک فلش سمت چب برای لغت قبلی در بالا لغت انگلیسی سمت چپ یک بلند گو هست که اگه روش کلیک کنی تلفظ لغت را برات می خونه یعنی وقتی لغت بعدی را انتخاب می کنی تلفظ می خونه

بعد از اینکه فلش را تا به انتها خوندی حالا هر چند بار که نیاز دونستی می تونی به قسمت مطالعه و بازی بری که درست زیر لغات و در کادر آبی هست
رو لینک زیر کلیک کنید :
http://s1.picofile.com/file/7634248381/1.jpg

از قسمت study
روی Speller کلیک کنید: کلمه ای را که از اسپیکر می شنوید تایپ کنید و تا به انتها ادامه بدهید تا رتبه شما ثبت بشه (البته اگر با یوزر وارد شده باشید)

تو قسمت اسکاتر که تو پلی گیم است باید لغت انگلیسی را با معنی اش روی هم درگ کنید. یعنی با موس بکشید روی معنی انگلیسیش یا بالعکس

در قسمت space race معنی کلمه از جلوتون رد میشه باید انگلیسی اون را تایپ کنید

شما را وادار میکنه که لغت را خیلی زیاد تکرار کنید و تو ذهنتون می مونه

پیشنهاد می کنم حتما این کار رو انجام بدید .مال زبانهای مختلف هست که می تونین سرچ کنید یا به آدرس زیر برید :
Find sets to study | Quizlet

و در خصوص لغات 504 به آدرس زیر برید :
ariaee | Quizlet سمت چپ هم برای تافل هست و زیر آن لغات 504

لینکا نیومد !!؟؟؟

mojnia

New member
ممنون عزیزم از زحماتت.میشه بگی کدوم طرز استفادش بهتره؟ اخه این لینک که میدی چندین طرز استفاده از لغات داره من نمیدونم کدومو انتخاب کنم؟

ابتدا باید چند مرتبه لغات را مرور کنی

بعد به قسمت speller بری و کلماتی را که می شنوی تایپ کنی این تمرین ها باعث بیاد موندن لغات میشه

می تونی به قسمت learn بری معنی فارسی را که دیدی انگلیسی اونو تایپ کنی
قسمت test هم که مشخصه

قسمت بازی هم که بصورت درگ کردن لغات انگلیسی روی معانی فارسی و یا لغات فارسی روی انگلیسی

space race هم که کلمه ای را که می بینی از جلوی شما رد میشه باید معنی انگلیسی آنرا بنویسی

خلاصه تمو اینها سبب میشه لغات به کررات در ذهنتون مرور بشه و کمتر احتمال فراموش شدنش وجود داره

ضمنا در هنگام خطاب کردن من لطفا از کلمه عزیزم استفاده نشود متشکرم

nelistar

New member
سلام مي گم حتما بايد لزگي بخريم و بخونيم وقت كمه به همين خاطر من اين كتابو ندارم به نظر شما من چي كار كنم براي زبان؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yosram

New member
Its own function in the cycle of pumping blood
The atria are the thin-walled upper cham bers that gather blood as it flows from the veins between heartbeats.
The ventricles are the thick-walled lower chmbers that receive blood from the atria and push it into the arteries with each contraction of the heart
A chil entering school is at a point in development when behavior is dominated by intellectual curiosity and per formance
Now learns to win recognition by producing thngs
qualities
کسی میتونه برام ترجمه کنه

yosram

New member
راستی بچه ها بعضی از تستای کتاب لزگی (پایان هر مهارت) گرامریه من که تا دیدمشون خیلی نا امید شدم تو رو خدا کمک کنید شما چه قسمتایی از کتاب لزگی رو نمی خونید خواهشا جواب بدید

yosram

New member
من میخوام هر جمعه بیام اینجا وکلمه های ترجمه شده رو بذارم هر کی میخوادهمکاری کنه بسم ا...
البته همراه با پاسخ تستا

DNA.2013

New member
ابتدا باید چند مرتبه لغات را مرور کنی

بعد به قسمت speller بری و کلماتی را که می شنوی تایپ کنی این تمرین ها باعث بیاد موندن لغات میشه

می تونی به قسمت learn بری معنی فارسی را که دیدی انگلیسی اونو تایپ کنی
قسمت test هم که مشخصه

قسمت بازی هم که بصورت درگ کردن لغات انگلیسی روی معانی فارسی و یا لغات فارسی روی انگلیسی

space race هم که کلمه ای را که می بینی از جلوی شما رد میشه باید معنی انگلیسی آنرا بنویسی

خلاصه تمو اینها سبب میشه لغات به کررات در ذهنتون مرور بشه و کمتر احتمال فراموش شدنش وجود داره

ضمنا در هنگام خطاب کردن من لطفا از کلمه عزیزم استفاده نشود متشکرم

احتمالا شما پسری! من فک کردم دختری! به هر حال sorry !

inscribed

New member
Its own function in the cycle of pumping blood
The atria are the thin-walled upper chambers that gather blood as it flows from the veins between heartbeats.
The ventricles are the thick-walled lower chmbers that receive blood from the atria and push it into the arteries with each contraction of the heart
A child entering school is at a point in development when behavior is dominated by intellectual curiosity and performance
Now learns to win recognition by producing thngs
qualities
کسی میتونه برام ترجمه کنه

...داراي عمكلرد مخصوص به خود در پمپاژ كردن خون است.
سرخرگ يك سري لوله هاي داراي جداره ضخيم هستند كه در بالاي دهليز قرار كرفته اند و و جريان خون را از وريدها در بين هر ضربان فلب منتقل ميكند.
سباهرگ ها لوله هاي دراز و كم پهن در قسمت پايين دهليز هستند كه خون را از سرخرگ ها(شريان هاي خوني) دريافت مي كنند و آن رابه سرخرگ هاي انتقال دهنده در قلب منتقل مي كنند.

=========================
يك كودك هنگامي كه وارد مدرسته مي شود در يك نقطه از شكل گيري رفتاري كه از تفكرات كنجكاوانه اش طبعيت مي كند قرار مي گيرد و به اجراي آنچه كه هم اكنون ياد گرفته است مي پردازد و به ظرفيت هاي تفكري (قوه عقلاني) خود رسميت مي بخشد.

yosram

New member
Scientists are conveinced that the brain has has the capacity to pain
A:covering
B:block out
C:severe
D:abdomen
کسی میتونه کمک کنه

sara67

New member
Scientists are conveinced that the brain has has the capacity to pain
A:covering
B:block out
C:severe
D:abdomen
کسی میتونه کمک کنه

دانشمندان متقاعد شده اند/پی برده اند (به صورت مجهول ترجمه کنین) که مغز قابلیت/ظرفیت سرکوب درد را دارد.

الف. پوشش، سرپوش
ب. سرکوب کردن
ج.شدت بخشیدن
د.شکم

yosram

New member
سارا67 خیلی دوست دارم زبانو باهم بخونیم حاضری خواهشا جواب بدهاگه هستس فردا ساعت 8:30بیا اینجا

sara67

New member
ببخشید نمیتونم قول بدم ... ولی هرررررر کاری از دستم بربیاد انجام میدم... :smilies-azardl (113

البته من فردا یکم درگیرم شاید نرسم حتی نت بیام... :riz513:

yosram

New member
سلام خواهشا کمکم کنید دیگه نمی خوام زبانو بخونم یه جوریه ترجمه هاش سخته کند پیش میرم کتابی هست که ترجمه کتاب لزگی باشه میگم به نظر شما اگه ردینگ هارو نخونم فقط کلمه بخونم بهتر نیست خواهش میکنم جواب بدید.

aohm

New member
سلام خواهشا کمکم کنید دیگه نمی خوام زبانو بخونم یه جوریه ترجمه هاش سخته کند پیش میرم کتابی هست که ترجمه کتاب لزگی باشه میگم به نظر شما اگه ردینگ هارو نخونم فقط کلمه بخونم بهتر نیست خواهش میکنم جواب بدید.

به اين حست غلبه كن دوست عزيز..تسليم نشو بايد انقدر تمرين كني كه كم كم برات آسون بشه.راهش فقط همينه نه اينكه عقب نشيني كني.تلاشتو بيشتر كن ايشالا نتيجه ش رو هم ميبيني. ريدينگ خوندن مهمه چون تو كنكور هم بايد همين ريدينگا رو بخوني و جواب بدي.پس هر چي الان بيشتر بخوني سرعتت بيشتر ميشه.لغتهام بهتر تو ذهنت ميمونه
استرس هم نداشته باش
موفق باشي:rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا