مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

golabatun

New member
mf:زبانم خیلی خوب شده دارم با کتاب پیش میرم.رسیدم به مهارت 4
ممنووووووووون mf جان

mf2009

New member
mf:زبانم خیلی خوب شده دارم با کتاب پیش میرم.رسیدم به مهارت 4
ممنووووووووون mf جان
خواهش میکنم انشا الله بهتر هم میشه شما که با 900 تا کلمه جدید زبانت بهتر شده حالا فکر کن تا آخر مهارت ها زبانت چی بشه :auizz3ffy9vla57584x

mohana

Well-known member
سلام به همگی..خوبین؟:ad54ad:
من دوباره برگشتم:smiliess (8):

50 لغت اول مهارت سوم رو خوندم:auizz3ffy9vla57584x

mf2009

New member
سلام به همگی..خوبین؟:ad54ad:
من دوباره برگشتم:smiliess (8):

50 لغت اول مهارت سوم رو خوندم:auizz3ffy9vla57584x

سلام مدیر گل خوشحالم که برگشتی ههههه میبینی اینجا هم که سوت و کور شده با شمع بیا تو یک دفعه زمین نخوری :28:

mohana

Well-known member
ممنون استاد:ad54ad:
امروز 40 لغت بعدی مهارت سوم جمعا 90 لغت:auizz3ffy9vla57584x

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mf2009

maryam58

New member
سلام من مهارت اول را تمام کلماتش را خواندم ووارد لایتنر کردم دارم به ترتیب مرور می کنم دوستان شما وقتی می نویسید مهارت اول مثلا تمام شده یا خوندید منظورتون چیه یعنی از تمام جعبه های لایتنر گذراندینش و تمام شده کامل یا یکی یکی خوندید ووارد لایتنر کردید یکی راهنماییم کنه

mf2009

New member
سلام من مهارت اول را تمام کلماتش را خواندم ووارد لایتنر کردم دارم به ترتیب مرور می کنم دوستان شما وقتی می نویسید مهارت اول مثلا تمام شده یا خوندید منظورتون چیه یعنی از تمام جعبه های لایتنر گذراندینش و تمام شده کامل یا یکی یکی خوندید ووارد لایتنر کردید یکی راهنماییم کنه

سلام همین که کل لغات رو وارد لایتنر کرده باشن مهارت اول تموم میشه و در مهارت دوم علاوه بر مهارت دو لغات مهارت یک هم با لایتنر مرور میشه

solarbeh

New member
سلام بچه ها خسته نباشید
منم می خوام امسال ارشد امتحان بدم ولی زبانم خیلی ضعیفه، در حد صفر، چکار کنم؟
کتاب لزگی رو هم خریدم، بازش می کنم فک می کنم با زبان چینی نوشته، ورقش می زنم بعد درشو می بندم، میرم تلویزیون تماشا میکنم
خواهش می کنم اگر راهی هست کمکم کنید
مرسی دوستان

- - - Updated - - -

سلام بچه ها خسته نباشید
کتاب لزگی رو هم خریدم، بازش می کنم فک می کنم با زبان چینی نوشته، ورقش می زنم بعد درشو می بندم، میرم تلویزیون تماشا میکنم
مرسی دوستان

hamidehjoon

New member
سلام بچه ها خسته نباشید
مرسی دوستان

- - - Updated - - -

سلام بچه ها خسته نباشید
مرسی دوستان
سلام دقیقا لزگی روهمینجورباید بخونن!
اگه زبانت ضعیفه با504 واژه واسنشیال ورد همون کتاب قرمزه شروع کن تاراه بیفتی
منم اوایل زبان چینی وانگلیسی روتشخیص نمیدادم ازهم

شفق بانو

New member
راه نمایی کنید لطفا:

برای شروع یه سری به این سایت بزنید :اسکای لرن | آموزش آنلاین زبان های خارجی و آزمون تععین سطح رو انجام بدید در آخر یک سطحی از سطوح a2 . b1. b2 .c1 به شما میده شما سطحی که بهتون داد رو اینجا اعلام کنید برای برنامه ریزی آینده به درد میخوره . برای دریافت برنامه هم1- اول سطحی که هستید بگید 2-بعد خودتون درباره سطح زبانتون چی فکر میکنید 3-بگید بگید روزی چند تا لغت میتونید حفظ کنید 4-روزی چند ساعت رو میتونید به زبان اختصاص بدید. تا من بتونم یه برنامه روزانه خوب بهتون بدم
نمی تونم برم ارور میده ،همش پیام میات رمزت اشتباهه در صورتی که من درست وارد می کنم:p7977cujr38iyymsu8:

mf2009

New member
نمی تونم برم ارور میده ،همش پیام میات رمزت اشتباهه در صورتی که من درست وارد می کنم:p7977cujr38iyymsu8:

سلام بی خیال اون سایت بشین کلا تعیین سطح اون سایت درست نبودش :j58r36j3gcr4suxymup

Ye Arshadi

New member
سلام.
من یه سوال داشتم.
تو کتاب جدید لزگی یه سری قسمت های جدید اضافه شده(مثلا قسمتی که باید لغات مترادف رو از متن های قبلی پیدا کنید)میخواستم بدونم شما هم این کار رو انجام میدید یا فقط متن رو میخونید؟مرسی

mf2009

New member
سلام.
من یه سوال داشتم.
تو کتاب جدید لزگی یه سری قسمت های جدید اضافه شده(مثلا قسمتی که باید لغات مترادف رو از متن های قبلی پیدا کنید)میخواستم بدونم شما هم این کار رو انجام میدید یا فقط متن رو میخونید؟مرسی

سلام متاسفانه من کتاب جدید رو ندارم هنوز ولی من بودم قسمت های جدید رو هم میخوندم

bioshimi93

New member
سلام
مهارت 2 تموم شد ..الان دارم با مهارت 3 سر و کله میزنم.....وای که سخته passage ها....کلا درک مطلب سوالاتش پیچش داره:13:

mf2009

New member
سلام
مهارت 2 تموم شد ..الان دارم با مهارت 3 سر و کله میزنم.....وای که سخته passage ها....کلا درک مطلب سوالاتش پیچش داره:13:
شما که بیوشیمیت خوبه دیگه چرا :25r30wi:
اره مهارت 3 سخته ولی من میدونم از پسش برمیایی :smilies-azardl (113

بالا