مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

asal67

New member
این برنامه روی همه مدل گوشیای اندروید نصب میشه.مثل نسخه 1 و2

targol

New member
سلام دوست عزیز از زحماتتون تشکر میکنم من تازه عضو سایت شدم سطح من A2 هست کلا زبان رو در حد متوسط میدونم روزی یک ساعت میتونم زبان بخونم روزی 50 تا هم لغت میتونم حفظ کنم اگه برنامه بدین ممنون میشم :rose:

mf2009

New member
سلام منم میخوام باشم ولی نمیدونم چیکار باید بکنم اگه میشه راهنماییم کنین ممنون میشم
شما به تایپک بدو بدو لزگی اومده برید و نرم افزار مورد نظر خودتون رو دانلود کنید بعد با بقیه بچه های سایت شروع به خوندن کنید مثلا روزی 30 تا لغت

- - - Updated - - -

سلام mf2009.من سطحم A2شد.میتونم لغات ضروری تافل شروع کنم؟
بله میتونید شروع کنید لزگی + لغات ضروری تافل

- - - Updated - - -

سلام
من سطحم b2 شد كانون ايران ميرم
ولي كلا خيلي وقت ندارم
روزي 30 كلمه
الانم كلا ديره شروع كردم ولي بهتره از شروع نكردنه نه
لطف ميكنيد واسه منم برنامه بديد
سلام خوش امدید برای برنامه به پست اول مراجعه کنید سوالی بود در خدمتم

mf2009

New member
بچه ها منم میخوام شروع کنم
سطحم b1 شد.چه کنم؟ ازچی شروع کنم؟
شما اگه قبلا لغات ضروری تافل رو خوندید که مستقیما فقط لزگی رو بخونید اگه نه لزگی و لغات تافل رو با هم بخونید هر چه قدر که میتونید

یه سوال mf2009 من هنوز کتاب لزگی رو نگرفتم.لغاتشو میخونم بدون متن.بعدا کتابشو بگیرم مشکل پیش میاد یا همین الان کتابشو بگیرم؟
اگه الان بگیری خیلی بهتره چون لغات رو باید در متن معنی کنی شاید یه لغت در حالت عادی یه معنی ای بده ولی در متن با توجه به جملات قبل و بعدش یه معنی دیگه و شما باید حتما تا روز کنکور روزی یک یا دو تا یا بیشتر درک مطلب در زمان محدود حل کنید وگرنه اگر هم تمام لغت رو هم بلد باشید ولی سرعتتون پایین باشه به جای ای نمیرسید

این برنامه روی همه مدل گوشیای اندروید نصب میشه.مثل نسخه 1 و2
هههههه منظور شما نسخه اندروید 1 و 2 هست ؟ الان اندروید 5 هم در راهه :25r30wi:

سلام دوست عزیز از زحماتتون تشکر میکنم من تازه عضو سایت شدم سطح من A2 هست کلا زبان رو در حد متوسط میدونم روزی یک ساعت میتونم زبان بخونم روزی 50 تا هم لغت میتونم حفظ کنم اگه برنامه بدین ممنون میشم :rose:
برنامه در پست اول هست شما سطحتون در تقریبا پایینه شما روزی 30 تا لزگی 10 تا 504 و 10 تا تافل بخون به شخصه من خودم تو یک ساعت نمیتونم 50 تا لغت بخونم حداقل یک ساعت و نیم بخون روزی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahtab-bio

New member
سلام
من با چي شروع كنم لغات ضروري يا لزگي
لغات ضروري هم نرم افزار داره
504 چي ؟اونو نخونم

rojiin

New member
mf 2009 من نرم افزار 504 لغت دانلود کردم70 تا لغتشو خوندم و توی قسمت مموری با جعبه لایتنری که بیشنهاد داده.باید همینجوری بیش برم؟چطوری متونم از این نرم افزار بهتر استفاده کنم؟در ضمن من سطحم b1شد

irani

New member
سلام، ام اف جان من سطح ب1 شدم و پارسال 10تا درس 504و خوندم حدود 30تا 35 کلمه در روز و 1ساعت میتونم زبان بخونم، برنامتون واسم چیه؟ من تازه میخام شروع کنم،
و اینکه اگه لازم نیست و با همین 504 کارم حل میشه منو به تافل ارجاع ندین فعلا!
پیشاپیش از کمکتون ممنون

mf2009

New member
سلام
من با چي شروع كنم لغات ضروري يا لزگي
لغات ضروري هم نرم افزار داره
504 چي ؟اونو نخونم
سلام شما با توجه به سطحتون خودتون باید تصمیم بگیرید با چی شروع کنید این نرم افزار برای لغات ضروری تافل هم مثل لزگی فایل داره صفحه اول بدو بدو لزگی پست سوم مراجعه کنید

- - - Updated - - -

mf 2009 من نرم افزار 504 لغت دانلود کردم70 تا لغتشو خوندم و توی قسمت مموری با جعبه لایتنری که بیشنهاد داده.باید همینجوری بیش برم؟چطوری متونم از این نرم افزار بهتر استفاده کنم؟در ضمن من سطحم b1شد
بله همین طوری بخونید البته پیشنهاد من نسخه گوشی همراه هست چون دم دست تره و راحت تر

mf2009

New member
سلام، ام اف جان من سطح ب1 شدم و پارسال 10تا درس 504و خوندم حدود 30تا 35 کلمه در روز و 1ساعت میتونم زبان بخونم، برنامتون واسم چیه؟ من تازه میخام شروع کنم،
و اینکه اگه لازم نیست و با همین 504 کارم حل میشه منو به تافل ارجاع ندین فعلا!
پیشاپیش از کمکتون ممنون

سلام خوش امدید با 504 به طور حتم نمیتونید درصد خوبی کسب کنید حداقل برای کسب نمره خوب باید 504 و لزگی رو خونده باشید و برای نمره خیلی خوب لغات تافل و کتاب رضا زاده هم لازم تصمیم با خودتونه

vida68

New member
سلام شما با توجه به سطحتون خودتون باید تصمیم بگیرید با چی شروع کنید این نرم افزار برای لغات ضروری تافل هم مثل لزگی فایل داره صفحه اول بدو بدو لزگی پست سوم مراجعه کنید

- - - Updated - - -

بله همین طوری بخونید البته پیشنهاد من نسخه گوشی همراه هست چون دم دست تره و راحت تر

سلام. من مهارت 1 و2 رو تموم کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!! + 2 درس از تافل

b.nafas

New member
سلام خوش امدید با 504 به طور حتم نمیتونید درصد خوبی کسب کنید حداقل برای کسب نمره خوب باید 504 و لزگی رو خونده باشید و برای نمره خیلی خوب لغات تافل و کتاب رضا زاده هم لازم تصمیم با خودتونه

سلام بچه ها ...من با زبان خیلی مشکل دارم و همه درسا یه طرف زبان یه طرف ..کابوسه منه ..دارم 504 و لزگی رو می خونم اما چون انگل شرکت می کنم و زبان هم ضریب بالایی داره می خوام زبانم رو خوب بزنم ..خواهش می کنم یه راهنمایی کنید ..ممنون

mf2009

New member
سلام بچه ها ...من با زبان خیلی مشکل دارم و همه درسا یه طرف زبان یه طرف ..کابوسه منه ..دارم 504 و لزگی رو می خونم اما چون انگل شرکت می کنم و زبان هم ضریب بالایی داره می خوام زبانم رو خوب بزنم ..خواهش می کنم یه راهنمایی کنید ..ممنون
سلام اول از همه باید نگرشت رو عوض کنی تا موقعی که زبان رو به عنوان کابوس فرض کنی نمی تونی موفق بشی . اگه با برنامه و منظم درس بخونید و با روش صحیح به هدفتون میرسید ولی هی بگید من از این بدم میاد پس به این بهانه نخونیدش بدونید روز کنکور معجزه نخواهد شد یک بار برای همیشه تصمیم بگیر و عمل کن برای راهنمایی بیشتر هم به پست اول مراجعه کن موفق باشید

سلام سپاس از این همه لطف و مهربونیتون که این فایل ارزشمند را برای همه گذاشتید.
من از امروز 92/7/9 به شما ملحق شدم انشاءالله که بتونیم همه با هم بخونیم

irani

New member

خوب الان تکلیف چیه من کاملا حرف گوش کنم! یعنی الان لزگی و 504 بخونم
تتمومشون کردم تافلو؟ امر بفرمایین

ی سوال دیگم اینکه اول لغاتو بخونم بعد برم سراغ مهارتا و متنا یا همزمان؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

A-H88

New member
سلام
من سطحم b1 شد.روزی 2 ساعت با 30 لغت می تونم بخونم.لطفآ بهم برنامه بدید.:ad54ad:

بالا