مطالعه ي گروهي دكتراي تخصصي تمامي رشته ها

با سلام
یادم تو همین تاپیک ی لینک گذاشته بودن از درخواست دکتر حاجتی از دانشگاه آزاد جهت اعلام ظرفیت و همینطور دوسال پیش مصوبه دوره های دکتری مشترک دانشگاه آزاد و دو دانشگاه تهران (تهران و شهید بهشتی) در کلیه گرایشها اعلام شد (حتی رشته های تخصص بالینی و فوق تخصص بالینی!!)بصورتیکه دانشگاه مبدا یعنی دانشگاه آزاد به عنوان صادر کننده مدرک اقدام به پذیرش دانشجو کنند بنابراین بعید نیست امسال دانشگاه آزاد برای اولین بار اقدام به پذیرش دانشجو دکتری در کلیه رشته ها کند

masoud.hre

New member
سلام دوستام من یه سوال تخصصی داشتم , بچه هایی که می گن روزی 13 ساعت یا بیشتر می خونن مثلا می شه از ساعت 8 صبح تا 9 شب یا 10 شب بدون توقف , اینا دستشویی شون نمی گیره حالا اصلا استراحت و غذا میگیم نمی خورن 😄😄😄 ببخشید شوخی کردن برای همتون آرزوی موفقیت دارم

TUMS

Well-known member
سلام دوستام من یه سوال تخصصی داشتم , بچه هایی که می گن روزی 13 ساعت یا بیشتر می خونن مثلا می شه از ساعت 8 صبح تا 9 شب یا 10 شب بدون توقف , اینا دستشویی شون نمی گیره حالا اصلا استراحت و غذا میگیم نمی خورن ?????????????????? ببخشید شوخی کردن برای همتون آرزوی موفقیت دارم

حق با شماست
برای منم سواله

من خودمو میکشتم بیش از 8 ساعت نمیشد تازه آخرش هم بازده میومد پایین!

البته عرض کنم ساعت مهم نیست بازده مهمه

masoud.hre

New member
دوست خوبم 8 ساعت مفید به نظرم عالیه فقط باید رو برنامه بخونی , فقط زبان رو فراموش نکن سعی کن الکی هم شده تو اوقات غیر از اون 8 ساعت ترجمه کن حتی اگه چیزی هم یاد نگیری , موفق باشی

سلام ..دوستان به نظرتون سهم کتبی70-شفاهی30تغییر میکنه.....؟؟؟؟؟

خیر هنوز هیچی قطعی نشده از همه مهمتر طرح سنجش مجلس که به شورای نگهبان رسیده بود و در مورد وزن آزمون هم آمده بود تایید نشد و باتوجه به شرایط برگزاری انتخابات پیش رو قطعا مصوبه های مجلس به آزمون امسال نمیرسد و در حال حاضر تغییرات وزن فقط منوط به خود وزارت خونه هست اگر بخواد چنین اقدامی کند ولی باتوجه به آگهی اخیر که اشاره به قانون کرده!!! احتمالا منظور همون مصوبه مجلس است که فعلا منتفی است با توجه به اینکه وزارت علوم هم اعلام کرده اگر تصویب شود به امسال نمیخورد.
آرزوی موفقیت برای همه

هفت منطقه آمایشی از 10 منطقه مصاحبه کننده امسال

سلام
تهران کرمان مشهد اصفهان تبریز شیراز قزوین
این مناطق رو بچه ها بر اساس گزارشهایی که در سایت معاونت آموزشی بر اساس برگزاری جلسات در مناطق آمایشی آورده میشد استخراج کردم!!
موفق باشید

saedidavoud

New member
بچه ها به نظرتون با 3 ماه خوندن برا زبان میشه نمره قبولی زبان رو گرفت؟؟؟(با پایه زبان دبیرستان):(50)::(50)::(50):

sahar2

New member
بچه ها من ازمون زبان اسفند نتونستم شرکت کنم جه قدر دیگه فرصت هست ؟ با توجه با این که زمان ثبت نام تغییر میکنه تا کی برای ارسال مدرک زبان فرصت داریم؟ چند آزمون میشه شرکت کرد برای msrt یا mhle

بچه ها من ازمون زبان اسفند نتونستم شرکت کنم جه قدر دیگه فرصت هست ؟ با توجه با این که زمان ثبت نام تغییر میکنه تا کی برای ارسال مدرک زبان فرصت داریم؟ چند آزمون میشه شرکت کرد برای msrt یا mhle

هیچ محدودیتی واسه تعداد شرکت کردن ندارید
msrt ,mhle هردو معمولا هر ماه برگزار میشن نهایت یک ماه در میان و نتیجشونم یک هفته ای تا 10 روز میاد!!!.زمان ثبت نام آزمون دکتری اریبهشت ماه شما حداقل 2 آزمون میتونید شرکت کنید تا اون موقع !!تازه یک زمان هم واسه ویرایش میذارن که خرداد ماه یا تیر ماه هستش یعنی بازم فرصت ارسال مدرک زبان رو دارید!!!
موفق باشید

آخرین ویرایش:

marlik

New member
سلام بچه ها کدوم هاتون میخاید امسال دکترای ایمنی بدید؟

negarF

New member
دوستان سلام. یه کانال تلگرامی خوب برای مرور زیست سلولی ملکولی سراغ ندارین؟ پیشاپیش ممنون.

negarF

New member
همینطور کانال تلگرامی برای بیوشیمی و ایمنی اگه سراغ دارین خبر بدین. تشکر.

بالا