مطالعه ي گروهي دكتراي تخصصي تمامي رشته ها

TUMS

Well-known member
واقعا متاسفم دقیقا شد مثل پارسال !!!؟؟؟ قبل از نتایج که همه اینجا بودن حالا نتایج آمده دیگه حاجی حاجی مکه !!
مگه قرار نشد کارنامه تون را بگذارین ؟؟؟ کسیکه دیگری را اینجا نمی شناسه اسمتون را هم که میتونین پاک کنین پس چرا اطلاعات قبولیتون را نمیدین ؟؟؟؟
دارم به این نتیجه می رسم که بعضیها نمیخوان به دیگران در قبول شدن کمکی بکنن ؟؟؟!!!
البته امیدوارم اونیکه باید کمک کنه مارا فراموش نکنه .
خدایا کمکمون کن.......

آخه باید متناسب با رشته تون کارنامه بگیرید
من تا حالا هر کدام از بچه های ایمنی خواسته ازم
کارنامه م براشون فرستادم

شانلی

New member
آخه باید متناسب با رشته تون کارنامه بگیرید
من تا حالا هر کدام از بچه های ایمنی خواسته ازم
کارنامه م براشون فرستادم

حداقل بگین کارنامه شامل چه اطلاعاتیه؟ یا عکس بگیرین از کارنامتون و اطلاعات خودتون رو پاک کنین یا یه شکل از کارنامتون بکشین،نمره ی مصاحبه معلومه؟
راستی من شدیدا به انگیزه نیاز دارم،شما چه مدت واسه کنکور خوندین به نظرتون الان دیر نشده؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t

TUMS

Well-known member
حداقل بگین کارنامه شامل چه اطلاعاتیه؟ یا عکس بگیرین از کارنامتون و اطلاعات خودتون رو پاک کنین یا یه شکل از کارنامتون بکشین،نمره ی مصاحبه معلومه؟
راستی من شدیدا به انگیزه نیاز دارم،شما چه مدت واسه کنکور خوندین به نظرتون الان دیر نشده؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t

براتون میفرستمش. درواقع فرستادمش
هیچ وقت دیر نیست کلی وقت هست هنوز بابا!
من 4 ماه حدودآ

آخرین ویرایش:

agigesabz

New member
بچه های ژنتیک پزشکی کجاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

mohana

Well-known member
جناب ایمونو تبریک میگم..خداقوت...امیدوارم همیشه موفق باشین..

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: TUMS

titan

New member
سلام بر همه دکترهای آینده
من هم رتبه دو قارچ شناسی پزشکی شدم
با آرزوی موفقیت برای همه شما...

titan

New member
به نظرتون درست میشه؟

- - - Updated - - -

؟؟؟؟؟کسی انتخاب شهر کرده؟؟؟؟؟؟

papilary

New member
سلام به همگی
به همه ی آن هایی که قبول شدن تبریک می گم ، واسه ما هم دعا کنید و کسی هست که فیزیولوژی قبول شده باشه ممنون می شم . می شه بگین چقد وقت گذاشتین واسه خوندن؟

naeim

New member
یکی از دوستان به نام آقا پوریا زحمت کشیدن و کانال تلگرام برای اعتراض به موارد مختلف مربوط به آزمون دکتری ایجاد کردن (ظرفیت، سهم مصاحبه و ...)
دوستان لطفا بپیوندید:
https://telegram.me/eteraz_phd_behdasht

بالا