مطالعه ي گروهي دكتراي تخصصي تمامي رشته ها

shoeleh.

New member
بله متاسفانه اما خوب تا فروردین ماه که دفترچه بیاد قطعا ذکر میشه ولی چون مصوبه است نهایت 3 ماه دیگه ابلاغ میشه البته یک مرحله شورای نگهبان رو به نظر داشته باشه!!
تو رو خدا اینو نگید دارم سکته میکنم:smiliess (2):

تو رو خدا اینو نگید دارم سکته میکنم:smiliess (2):

نه بابا چرا استرس اگرم دیگه اجرا شه حالا باز 50 درصدش هست ولی خوب تلاش خیلی بیشتر میخواد که نمره کتبی خیلی عالی بشید تا جای جبران باشه نگران نباشید حالا هنوز ظرفیت 95 هم رو هواست معلوم نیست چیکار میخوان بکنن

شهاب93

New member
ئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پاسخ به دغدغه داوطلبان آزمون دکتری سال ۹۵ گفت: تغییرات قانون دکتری شامل آزمون اسفند ۹۴، نخواهد شد.

ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: آزمون دکتری نیمه متمرکز که در اسفند ماه ۹۴ برگزار می شود برای ورودی مهر ۹۵ است و از آنجایی که در قانون جدید سنجش و پذیرش دانشجو آمده است که تغییرات باید حداقل یکسال قبل اطلاع رسانی شود، این آزمون شامل تغییرات جدید مصوبه مجلس نمی شود.

وی اضافه کرد: ورودی های سال ۹۵ بر اساس ضوابط فعلی پذیرش می شوند و اگر مراحل تصویب قانون طی و قانون نهایی شود، قطعا تغییرات جدید آن برای ورودی های سال ۹۶ قابلیت اجرایی خواهد داشت.

خدایی خاطرنشان کرد: پس از اینکه قانون ابلاغ شد سازمان سنجش تغییرات آزمونی را برای آزمون آبان ماه سال ۹۵ و ورودی های سال ۹۶ اعلام خواهد کرد.

شهاب93

New member
سلام

بچه ها از زمانی که قانون جدید ابلاغ بشه تا زمان اجرایی شدن یکسال حداقل طول میکشه که اینطوری قانون جدید شامل ورودی های 95 نمیشه و میره برا سال 96.:smiliess (14):

empress

New member
باورتون نمیشه وقتی میخوام بیام این تاپیکو باز کنم با سلام و صلوات میام که مصوبات و خبر های جدید و ناگهانی و ماوراء الطبیعه!!! رو نبینم :))))))
فکر نکنم توو عمرم در یک فرصت کوتاه انقدر خبرهای جالبناک شنیده باشم!
بهر حال ممنون از اطلاع رسانیتون دوستان
باز جای شکرش باقیه که اینجا با هم در ارتباطیم و اطلاعاتمون رو مبادله می کنیم
با آرزوی موفقیت همگی

marava

New member
دوستان امروز گروه بورد میکروب اومده بودن دانشگاه ما، ظرفیت دکتری تا 96 رو کم کردن.گروه باکتری که 39 نفر بود امسال 10 نفر برمیداره.گفتن سال 96 برمیگرده به شرایط عادی.

microb pz shz

New member
اگه امسال 10 تا برمیداره حتما سال 95 کمتر میشه :1dco2x0p1lilzhfpg1t:1dco2x0p1lilzhfpg1t:1dco2x0p1lilzhfpg1t:1dco2x0p1lilzhfpg1t

*hadis*

New member
دوستان امروز گروه بورد میکروب اومده بودن دانشگاه ما، ظرفیت دکتری تا 96 رو کم کردن.گروه باکتری که 39 نفر بود امسال 10 نفر برمیداره.گفتن سال 96 برمیگرده به شرایط عادی.

خیلی غیر منطقیه..چهل نفر کجا و ده نفر کجا؟ اینجوری یعنی فقط بهمن ماه دو سه تا دانشگاه دانشجو می گیرن؟

شانلی

New member

آدم تو این سیسستم فقط در حال شاخ در آوردنه، روانی هستن، ملت رو هم روانی کردن، به کدام دلیل 40 نفر شده 10 نفر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حداقل دلیل قانع کننده بیارن، جدی اینا کین که با سرنوشت مردم به راحتی بازی میکنن؟؟

TUMS

Well-known member

فک نکنم اینهمه ظرفیت را کم کنند

برای رشته ما که درواقع افراد دعوت شده به مصاحبه مثل سال پیش بود فرقی نکرده بود و توی دفترچه هم نوشته بود دوبرابر دعوت میشن به مصاحبه

من فکر میکنم زیاد ظرفیت ها را کم نکنن

درنهایت 19 همه چی مشخص میشه زیاد خودتونو اذیت نکنید
در پناه حق
بدرود

mehrshad.namdar

New member
دوستان برای مصاحبه باید اصل مدارک هم برده بشه؟ مثلا اصل کتاب ترجمه شده و یا گرد اوری شده؟ یا مقاله رو پرینت بپیریم و ببریم همراه خودمون ؟!

samanpasha

New member
بچه‌ها پس این جوابا کی میاد, انتخاب دانشگاه نکردیم این چطوریاس?

بالا