مطالعه ي گروهي دكتراي تخصصي تمامي رشته ها

empress

New member
بله آزمون هستش و ساختاربا کمی تغییرات مانند سال قبل است منظور از مهر 96 اینه که شما آزمونتون رو بجای آبان 95 در بهمن ماه یا اسفند ماه 95 میدید در نهایت با توجه به تصمیم گیری در روال مصاحبه و واگذاری اون به دانشگاههای پذیرنده هررشته بصورت قطب بندی پس قطعا مصاحبه ها عین وزارت علوم در تابستان 96 شکل میگیره و پذیرش در مهرماه هستش و یک نکته اینکه وزارت بهداشت هم تحت تار رفتار های وزارت علوم حاضر شده برای اولین بار آزمون استعداد تحصیلی رو در آزمون 95-96 بررسی کند پس یک احتمال میدم اونم اینه که شاید یک آزمون استعداد تحصیلی قبل از آزمون اصلی بر گذار کنند ولی خوب امکان دارد که بصورت یکجا و همزمان با آزمون هم برگذار شود ولی از یک بابت خیالتون راحت باشه با توجه به مصوبه اخیر معاونت آموزشی هیچ اشاره ای به تصمیم گیری در رابطه با وزن آزمون کتبی و مصاحبه صورت نگرفته پس به نظر من سعی کنید منابع استعداد تحصیلی که وزارت علوم چند سال برگذار میکنه رو اضافه و مطالعه کنید و اینکه آزمون آبان نیست و به نزدیک عید 96 میفتد و قطعا آزمون به تابستان 95 نمیرسد که در آن زمان برگذار شود آخه منطقی نیست همینکه نتیجه نهایی امسال بخواد بیاد باید یک ماه بعدش اسفند دفترچه بیاد پس قطعا اردیبهشت 95 آزمون نیست و آزمون به احتمال زیاد اسفند ماه 95 باشد
موفق باشید

هر دم از این باغ بری می رسد!!!!!!!!!
استعداد تحصیلی رو دیگه کجای دلم بزارم :))))
اینو شما از منبع موثقی میگید یا حدس و گمان های خودتونه؟
بهر حال چیزی که این وسط مشخصه تباه شدن عمر ما پشت کنکوره!!!!!!!!

هر دم از این باغ بری می رسد!!!!!!!!!
استعداد تحصیلی رو دیگه کجای دلم بزارم :))))
اینو شما از منبع موثقی میگید یا حدس و گمان های خودتونه؟
بهر حال چیزی که این وسط مشخصه تباه شدن عمر ما پشت کنکوره!!!!!!!!
خیر متاسفانه حدس و گمان نیست در مصوبه دبیرخانه شماره 17 یکی از بندهایی که تصویب شده بررسی برگذاری آزمون GRE است که همون استعداد تحصیلیست!!! در یک سایت تبلیغاتی در مورد کلاسهای آموزشی به برگذاری آزمون اصلی در اردیبهشت 96 اشاره کرده بود این یعنی نزدیک1.5 سال فاصله تا برگذاری آزمون:shocked: که به نظر آزمون استعداد تحصیلی رو یکی دیگه از ملاکهای ورود به آزمون تخصصی بگذارند که در سال 95 برگذارش کنند که این احتمالش زیاد تا مثلا تا آزمون اصلی شما یک آزمون ارزیابی ورود به آزمون تخصصی داده باشید و حد نصاب کسب کنید
میتونید فایل مصوبات رو دانلود کنید شماره 17 آموزشي. دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی - مصوبات نشست‌هاي شوراي علوم پايه
ی جدول مصوبات نهایی شده اومده که یکیش همین قضیه استعداد هستش

naseh

New member
من همراهی میکنم فقط اینکه بایستی تعداد زیادی اعتراض نسبت به این موضوع به دست وزارت خونه یا معاونت برسد که نشان دهنده بالا بودن جمعیت معترضین باشد چون واقعا نزدیک 1.5 سال فاصله تا برگذاری آزمون واقعا سخت و غیر منطقی است!
در مورد وزارت بهداشت این لینک مراجعه کنید:وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي - ارتباط با ما
در رابطه با ایمیل وزیر بهداشت این رو پیدا کردم: hhashemi@norc.ac.ir
در رابطه با ایمیل دکتر باقر لاریجانی این رو پیدا کردم : emrc@sina.tums.ac.ir
این ایمیلها جدیدترین ایمیلهاشون هستش که ارجاعات مقاله هاشون از همین طریق احتمال دیدن ایمیل زیاد هستش
هر گونه نظری دارید یا راه ارتباطی دیگر به منم اطلاع دهید
آرزوی موفقیت

دوستان واقعا چاره ی کار اعتراضه
با این تصمیمشون عملا اونایی که قصد شرکت در آزمون دکترای 95 دارند 1/5 سال علاف میشن و دلسرد
مطمین باشید اپه بیخیال نشیم و دسته جمعی اعتراض بدیم، تصمیمشونو تغییر میدن

biosta

Well-known member
سلام به نظرتان ایا 70 درصد کتبی و 30 درصد مصاحبه تغیر خواهد کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

empress

New member
خیر متاسفانه حدس و گمان نیست در مصوبه دبیرخانه شماره 17 یکی از بندهایی که تصویب شده بررسی برگذاری آزمون GRE است که همون استعداد تحصیلیست!!! در یک سایت تبلیغاتی در مورد کلاسهای آموزشی به برگذاری آزمون اصلی در اردیبهشت 96 اشاره کرده بود این یعنی نزدیک1.5 سال فاصله تا برگذاری آزمون:shocked: که به نظر آزمون استعداد تحصیلی رو یکی دیگه از ملاکهای ورود به آزمون تخصصی بگذارند که در سال 95 برگذارش کنند که این احتمالش زیاد تا مثلا تا آزمون اصلی شما یک آزمون ارزیابی ورود به آزمون تخصصی داده باشید و حد نصاب کسب کنید
میتونید فایل مصوبات رو دانلود کنید شماره 17 آموزشي. دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی - مصوبات نشست‌هاي شوراي علوم پايه
ی جدول مصوبات نهایی شده اومده که یکیش همین قضیه استعداد هستش

من به این دقت نکرده بودم!
فعلا که نگفتن کی قراره اعمال بشه
این پی دی افش رو من قبلا دانلود کرده بودم اینجوری نبود
توو جدیدش به طور قطعی اعلام کرده که مهر 96 میگیره اما توو قبلی نگفته بود

آخرین ویرایش:

empress

New member
سلام به نظرتان ایا 70 درصد کتبی و 30 درصد مصاحبه تغیر خواهد کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی مصاحبه رو به دانشگاه ها واگذار کنن امکان داره بی تاثیر نباشه!
ولی به طور قطع نگفتن 70 به 30 تغییر کرده
من که در این خصوص چیزی ندیدم

amnb

New member
سلام بچه ها خسته نباشید
در مورد تغییر ازمون سال بعد فکرکنم اولین نفری بودم که چندماه قبل در موردش خبر دادم به نظرم به جای ایمیل به وزیر یا معاون اموزشی وزارت بهداشت باید به دبیر شورای علوم پایه دکترجمشید حاجتی ایمیل داد چون همه کاره تغییرات ایشون هستند وزیر بهداشت اینقدر سرش شلوغه که به این چیزا فکر نمیکنه من چند وقت قبل به دکتر حاجتی ایمیل زدم ایشون گفتند در اسرع وقت تغییرات رو اعمال میکنند البته باورم نمیشد جواب ایمیل بدهند ولی بازم دستش درد نکنه جواب ایمیل مارو داد استاد راهنمای ما به زور به ما جواب میده ایمیل دکتر حاجتی رو میذارم تا یه ایمیل به ایشون بدید چون فرد اول در زمینه تغییرات علوم پایه ایشون هستندhajatij@sina.tums.ac.ir

تداعی

New member
لطفا بیاید یک متنی رو با کمک هم اماده کنیم و هر چه زودتر کار رو انجام بدیم،دست دست کردن به ضرر خودمون تموم میشه

marava

New member
لطفا بیاید یک متنی رو با کمک هم اماده کنیم و هر چه زودتر کار رو انجام بدیم،دست دست کردن به ضرر خودمون تموم میشه
منم موافقم/ یک نامه بنویسیم و متفق القول یه ایمیل بفرستیم.دست دست کردن فقط زمان رو از دستمون میگیره.

منم موافقم/ یک نامه بنویسیم و متفق القول یه ایمیل بفرستیم.دست دست کردن فقط زمان رو از دستمون میگیره.

لطفا یک تاپیک مجزا ایجاد کنید با همین مضمون اعتراض به زمان برگذاری آزمون دکتری 95-96 اونجا نظرات بگذارید خواسته ها با ذکر دلیل منطقی
ممنون

سلام بچه ها خسته نباشید
در مورد تغییر ازمون سال بعد فکرکنم اولین نفری بودم که چندماه قبل در موردش خبر دادم به نظرم به جای ایمیل به وزیر یا معاون اموزشی وزارت بهداشت باید به دبیر شورای علوم پایه دکترجمشید حاجتی ایمیل داد چون همه کاره تغییرات ایشون هستند وزیر بهداشت اینقدر سرش شلوغه که به این چیزا فکر نمیکنه من چند وقت قبل به دکتر حاجتی ایمیل زدم ایشون گفتند در اسرع وقت تغییرات رو اعمال میکنند البته باورم نمیشد جواب ایمیل بدهند ولی بازم دستش درد نکنه جواب ایمیل مارو داد استاد راهنمای ما به زور به ما جواب میده ایمیل دکتر حاجتی رو میذارم تا یه ایمیل به ایشون بدید چون فرد اول در زمینه تغییرات علوم پایه ایشون هستندhajatij@sina.tums.ac.ir

ببینید دوست عزیز قطعا دکتر حاجتی خوب است واسه ارسال اعتراض به ایشون ،ولی به تنهایی خیر ! چون ایشون دبیر و تایید کننده مجموعه تصمیم گیریهاست و به نظر یک قدر ت بالاتر شاید بهتر کمک کند به نظر من به همه ارسال کنید چون دستور بالا خیلی بهتر از پایین اون ایمیلی که از دکتر هاشمی دادم ایمیل دانشگاهی نیستش و به محل کارشون مرتبط و امکان دیدنش بسیار است از همه مهمتر شورا یک عضو نیست کلی اعضا داره پس مقامات بالاتر مهمتر است و بایستی همه توان رو بکار گرفت
امیدوارم نتیجه بگیریم فقط عجله کنید به همه دوستانتون که در دانشگاهه هستند به هر طریقی با این قضیه مشکل دارند اطلاع رسانی کنید

amnb

New member
به نظر من حرف حکمت بیوتک درسته اطلاع رسانی کنید تا هرکاری که خواستند رو عملی نکنند واقعا بعضی کارها عجیبه اگر فارغ التحصیلی بخواهند دیگه بچه های علوم ازمایشگاهی پرستاری رادیولوژی و سایر رشته هایی که طرح دارند قبل اتمام طرح یا سربازی نمیتونند شرکت کنند چون تا به حال برای شرکت باید دانشجوی ترم اخر باشه و فارغ التحصیل نشند در غیر این صورت یا باید طرح برند یا سربازی

biotechnologist

New member
سلام.یکسری از دوستان تو یه گروه تلگرام اعتراض نوشتن و دارن امضا جمع می کنن.۵۰-۶۰ نفری هستن.اگر خواستید شمارتون بدید تا ادتون کنم.یا اگه شد اینکش رو اینجا بذارم.

farshad25

New member
بچه ها تو اعتراضاتمون باید این موضوع گذراندن طرح اجباری لعنتی قبل از ازمون دکتری رو هم لغو کنیم
خیلی از بچه های پرستاری و علوم ازمایشگاهی و هوشبری و ... متضرر میشن

بچه ها تو اعتراضاتمون باید این موضوع گذراندن طرح اجباری لعنتی قبل از ازمون دکتری رو هم لغو کنیم
خیلی از بچه های پرستاری و علوم ازمایشگاهی و هوشبری و ... متضرر میشن

بچه ها موضوع فقط طرح یا فارغ التحصیلی نباشه حساسیت روی زمان برگذاری هم خیلی مهم نهایت میگن این شرط طرح و فارغ التحصیلی حذف ولی آزمون همون سال 96 برگذار بشه این تاریخ برگذاری واقعا افسردگی میاره

marava

New member
بچه ها موضوع فقط طرح یا فارغ التحصیلی نباشه حساسیت روی زمان برگذاری هم خیلی مهم نهایت میگن این شرط طرح و فارغ التحصیلی حذف ولی آزمون همون سال 96 برگذار بشه این تاریخ برگذاری واقعا افسردگی میاره

بله الان مشکل اصلی همه مون زمان برگزاری کنکوره این رو در اولویت قرار بدیم.یکسال و نیم وقفه فاجعه هست هم برای ما و هم برای اوناییکه سال بعد فارغ التحصیل میشن.

بالا