مطالعه ي گروهي دكتراي تخصصي باكتري شناسي (ميكي 94-95)

*hadis*

New member
کسی نیست؟ بچه ها قرار بود گزارش بدیما!! برای خودم میگم: امروز 3 ساعت باکتری که همشم تاریخچه بود..2 ساعت مقاله م رو کار کردم ..الانم زبان شروع شده
خداروشکر ..از امروزم راضی ام بعد از دو هفته!!:rolleyessmileyanim:

varia

Well-known member
سلام حدیث خانم. من قبلا هم بهتون گفته بودم این تاپیک ها قبل کنکور زیاد دوام نمیارن! ولی مطمئن باشید اونهایی که مصمم هستند قبول بشند دارند با برنامشون پیش میرند. ایشالا شما هم جزء قبولی هایید.

*hadis*

New member
سلام حدیث خانم. من قبلا هم بهتون گفته بودم این تاپیک ها قبل کنکور زیاد دوام نمیارن! ولی مطمئن باشید اونهایی که مصمم هستند قبول بشند دارند با برنامشون پیش میرند. ایشالا شما هم جزء قبولی هایید.

سلام...حرف شما درسته..مرسی از دعای خوبتون و انشالا شما هم جز رتبه های یک تا پنج رشته تون بشید

alireza-ja

New member
ظاهرا امسال رشته میکروبیولوژی علوم هم میتونه باکتری پزشکی کنکور دکترا بده.

*hadis*

New member
بچه ها یعنی هیچکس از اعضا انجمن باکتری امتحان نداده؟

*hadis*

New member
منم باکتری شرکت کردم
چقد سخت بود ویروس ??????

سلام خوب شد یکی اومد بالاخره...ویروس که افتضاح بود از دکترای تخصصی خود ویروس سختتر بود..اما باکتری رو چیکار کردین با اون سوالای سخت و مسخره ش؟

- - - Updated - - -

منم باکتری شرکت کردم
چقد سخت بود ویروس 😞

سلام خوب شد یکی اومد بالاخره...ویروس که افتضاح بود از دکترای تخصصی خود ویروس سختتر بود..اما باکتری رو چیکار کردین با اون سوالای سخت و مسخره ش؟

love virology

New member
منم باکتری شرکت کردم
چقد سخت بود ویروس ������

پس دکتر پیروزمند راست گفت / یکی از طراحان ویروس هستن ایشون / گفتن سخته باورم نشد/

- - - Updated - - -

منم باکتری شرکت کردم
چقد سخت بود ویروس 😞

پس دکتر پورمند راست گفت / یکی از طراحان ویروس هستن ایشون / گفتن سخته باورم نشد/

آخرین ویرایش:

Farzan

New member
باکتری خیییلی اشتباه داشت .سوال با دو گزینه درست سوال نامفهوم
اشتباه تایپی opa واسه نایسریا چه ربطی به شیگلا داره
راضی نبودم بخصوص ۳-۴تا الکی از دست دادم

Farzan

New member
مگه کرونا ویروس ها هماگلوتینین استراز ندارن؟؟ این سوال تکرار دکترای ویروس ۹۱بود امسال کلید یه چیز دیگه گفته

*hadis*

New member
آره..اشتباهات رو فرستادین؟ اگه نفرستادین براتون یه ایمیل بفرستم که شما و دوستانتون هم اعتراض بزنید تا رسیدگی بشه..شما لینک اعتراض به سوالات رو که دکتر ک..ش..ف..ی گذاشتن دارین اگه نه ایمیلتون رو توو خصوصی بدین تا براتون ارسال کنم

- - - Updated - - -

آره..اشتباهات رو فرستادین؟ اگه نفرستادین براتون یه ایمیل بفرستم که شما و دوستانتون هم اعتراض بزنید تا رسیدگی بشه..شما لینک اعتراض به سوالات رو که دکتر ک..ش..ف..ی گذاشتن دارین اگه نه ایمیلتون رو توو خصوصی بدین تا براتون ارسال کنم

Farzan

New member
آره فرستادم، مرسی برام میل کرده
امسال هنو نشنیدم کسی بالای ۶۰ از باکتری شما یا بچه هاتون چطور دادن ؟!

love virology

New member
هماگلوتینین استراز کرونا و انفلوانزا سی داره نه پارامیکسو/ حتما اعتراض بزنید / کرونا ویروس جاووتز بخش کرونا مطلب تو جدول هست بخش ساختمان و ترکیب داخل متن

بالا