مطالعه دسته جمعي بچه هاي گل ام ار اي 93

cherry

New member
سلام....حوزمونو هم که زذن...کارتمونو هم که گرفتیم!!! شیرازی ها فلکه ستاد دانشکده پزشکی!! من که حس میکنم امیذی به قبولیم نیس چون خیلی کم گداشتم ...ایشالا سه سال دیگه حتما میشه!!! برا همتون دعا میکنم....خدایی همتون خیلی گلید!

ali tafakori

New member
سلام منم کارتم رو گرفتم همشهری منم همون جا هستم
بچهها موفق باشید

آخرین ویرایش:

mahii

New member
سلام....حوزمونو هم که زذن...کارتمونو هم که گرفتیم!!! شیرازی ها فلکه ستاد دانشکده پزشکی!! من که حس میکنم امیذی به قبولیم نیس چون خیلی کم گداشتم ...ایشالا سه سال دیگه حتما میشه!!! برا همتون دعا میکنم....خدایی همتون خیلی گلید!
ایجوری نگو خووووووو من دلم وگیره:1dco2x0p1lilzhfpg1t
سلام حوزه ماهم رشت کیلومتر 6 جاده تهران خخخخخخخخ
من دلهره شدیدی دارم.انگار مغزم دیلیت شده.توکل بخدا............ببینم چی میشه.ایشالله ک واسه هممون خیره:heart:

mahii

New member
ClickHandler.ashx

mahii

New member
ClickHandler.ashx

برا همتون دعا میکنم
جان فقط لباسشو ببینین چ بامزس:thanks:

mahii

New member
ClickHandler.ashx

با قران استقبالتون کردم الانم بدرقتون میکنم واسه جمعه.ایشالله ک ازمون خوبی رو بشت یر بذارید
:bunnyearsmiley:
من نتم قطو وصل میشه ایتروزا شاید دیگه نتونم تا قبل امتحان بیام شایدم بتونم.اینارو الان گذاشتم ک خیالم راحت شه.

ali tafakori

New member
سلام عریزیای من منم واسه همتون دعا میکنم امیدوارم هرچی خیرتون باشه همون بشه همه درساشونو خوندن امتحانو هم میدن نتیجه اش رو هم میبینن

cherry

New member
خــداونــد در ســوره انشــراح می فــرمایــد :

"فَـإِنَّ مَــعَ الْعُسْــرِ یُسْـــرًا"....."إِنَّ مَــعَ الْعُسْــرِ یُسْـــرًا "

بـا هــر سختی، آسانی است خـــدا دو بــار تکــرار کــرده کــه تـه دلمــون قــرص بــاشـه..

- - - Updated - - -

خــداونــد در ســوره انشــراح می فــرمایــد :

"فَـإِنَّ مَــعَ الْعُسْــرِ یُسْـــرًا"....."إِنَّ مَــعَ الْعُسْــرِ یُسْـــرًا "

بـا هــر سختی، آسانی است خـــدا دو بــار تکــرار کــرده کــه تـه دلمــون قــرص بــاشـه..

FARNAZz

Member
همیشه در سختی ها به خودم می گفتم:این نیز بگذرد.
هنوز هم می گویم! اما....
حال می دانم آنچه می گذرد عمر من است نه سختی ها....

ali tafakori

New member
سلام دوستای خوبم
بچه ها میشه جواب سوال 4-27 رو بهم بگید کتابم روش چایی ریخته ناواضح شده؟؟؟:smiliess (12):

cherry

New member
سلام
27-4 تو خر دو تا ترجمه کتاب ری هاشمی من زده نادرست!!
احتمالا منظورش پرژکسیون شدت کمینه بوده!!!! این از اون موقع هاست که باید بگم دلت پاک باشه مهم نیته!!!!
شایدم من خیلی قاطی پاتی شدم.....وای بچه هااااااااا....فردا این موقع داریم کنکور میدیم!!!!!
سوال 34 92 رو توروخدا یکی به من برسونه................

cherry

New member
اونم فهمیدم 132 بوده نه 32...... با این تایپشوووون:1dco2x0p1lilzhfpg1t

ali tafakori

New member
سلام چری جون نگران نباش الان همه ما همینطوری هستیم قاطی پاتی و گیج
سوال 34
ssfseتک برش هست پس تعداد برش ها 1عدد
tr=ny/etl
t=tr*ny*nex/etl [
جوابش میشه 409.6 که نزدیک به 421 هست فکر کنم این جوری میشه؟؟؟؟

mahii

New member
ها ولی من از یکی هم برسیدم اونم گفت درسته ن غلط.شایدم حق با تو باشه
سلام
27-4 تو خر دو تا ترجمه کتاب ری هاشمی من زده نادرست!!
احتمالا منظورش پرژکسیون شدت کمینه بوده!!!! این از اون موقع هاست که باید بگم دلت پاک باشه مهم نیته!!!!
شایدم من خیلی قاطی پاتی شدم.....وای بچه هااااااااا....فردا این موقع داریم کنکور میدیم!!!!!
سوال 34 92 رو توروخدا یکی به من برسونه................

mahii

New member
من استرس کنکور ندارم.چون چیزیو از دست نمیدم.........فقط یچیز
اما حال ندارم.خستم.عصر رفتم حرم زیارت.شربت نظری خوردم.شوکولات بخش کردم.جاتون خالی..............اما باز ک برگشتم بیحال شدم.
ولی ی نفس رااااااااااحت میکشیما خخخخخ
البته من ب کتاب خوندن عادت کردم فقط دوست دارم کتاب بخونم.اینو چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahii

New member
سلوووووووووووم شرا هیشکی ان نبییییییییییییییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا قرار بود تا ظهر بخوابما.مگه خوابم میگیره........:4d564ad6:
من همیشه برعکسم.حالا عصرا از فردا مگه خوابم میگیره.سرحال سرحال میشم.اما موقع درس..........:1dco2x0p1lilzhfpg1t

cherry

New member
فقط و فقط فکر میکنم چقد راحت میشم اگه کنکورو بدم....به به...میزم خونه دوستام تفریح...اصلا میخام از صبح تا شب فیلم ببینم...پیاده برم تا باغ ارم....موهامو شاید رنگ کنم!!! فقط و فقط میخام خوش یگذرونم!
من که کنکور ندارم تا سه سال دیگه!!! خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
4 ساعت و نیم تا کنکور مونده!!!:4d564ad6:

cherry

New member
سلام چری جون نگران نباش الان همه ما همینطوری هستیم قاطی پاتی و گیج
سوال 34
ssfseتک برش هست پس تعداد برش ها 1عدد
tr=ny/etl
t=tr*ny*nex/etl [
جوابش میشه 409.6 که نزدیک به 421 هست فکر کنم این جوری میشه؟؟؟؟

خو غیر عادی نیس واسه ssfse از etl=32 استفاده شه؟؟؟ من با کمک دوستا تشخیص دادیم 132 بوده 132*3.2 مساوی 421 ...اشتباه تایپی بوده
بعدشم ssfse کخ فضای کا رو توی یه شلیک پر میکنه پس ان وای لازم نداریم....

بالا