مشاوره برا ارشد میکروبشناسی پزشکی

davoudi

New member
سلام
خب چرا از همین حالا ایمنی امتحان نمیدی؟ اگه تونستی کاردانی به کارشناسی قبول بشی ارشد ایمنو هم میتونی قبول بشی.
به حرف اینو اون هم گوش نده. انشالله از اوا مهر که قبول شدی برنامه ریزی بلند مدت (دو ساله) برای ارشد ایمنی داشته باش.
خوبم قبول میشی. اگه ارشد ایمنی باشی برا دکترا هم راحت ایمنی قبولی
والسلام
والله خیر لکم ان کنتم تعلمون

davoudi

New member
اگه هم نمیشه
فرقی زیادی نداره کدام رشته باشی. مهم هدف هست که انشالله به دکتری ایمنی برسی.
یکی از دوستام از ارشد انگل دکتری بیوتکنولوژی پزشکی قبول شد ولی همت داشت.

Mohammad gh

New member
دکتر جان یه سوال داشتم

اونم اینکه تفاوت دانشکده بهداشت و دانشکده پزشکی تهران در میکروب چقدره و اسن تفاوتش چی هست؟:smiliess (11):من هنوزم نفهمیدم که اسن چه نیازی هست که دوتا دانشکده ی یه دانشگاه, جدا جدا پذیرش داشته باشن!:(50):

davoudi

New member
سلام فرقی با هم ندارند. دانشکده بهداشت معمولا بیشتر در ارتباط با مراکز بهداشتی و بیمارستانی هستش و نمونه های که باید تشخیص داده شوند رو بیشتر
به این دانشکده می فرستند. اما دانشکده پزشکی از نظر تحقیقت و پژوهش قویتره.
البته پارسال میخاستند دو بخش میکروب رو یکی کنند که نشد. در کل لزومی نداره.

Mohammad gh

New member
سلام فرقی با هم ندارند. دانشکده بهداشت معمولا بیشتر در ارتباط با مراکز بهداشتی و بیمارستانی هستش و نمونه های که باید تشخیص داده شوند رو بیشتر

جواب خوب و کاملی بود
مرسی

victoria

New member
دوستانی که به ارشد میکروبشناسی پزشکی علاقه مند هستند. با من تماس بگیرند. 1 مرداد
من رتبه 21 ارشد میکروبشناسی پزشکی و رتبه 5 دکترای باکتری شناسی تهران هستم.

سلام دوست عزیز
خوشحالم که با آدم موفقی مثل شما صحبت میکنم
میخوام کمکم کنید
من بین رشته میکروب و انگل موندم
از هیچ نمونه و هیچ حیوونی بدم نمیاد
فقط این که رشته ای مثل ایمنی رو دوست نداشتم این بود که اولا از درسش به عنوان درس اصلی راضی نبودم
و ثانیا از درس سلولی اصلا خوشم نمیاد
اما چون پایه زبانم قویه میخوام به نحوی در راستای استعدادم قدم بردارم
اعلام نیاز جامعه رو هم نمیدونم
ممنون میشم کمکم کنید
هرچه زودتر بهتر

ایثار

New member
سلام من زیست عمومی هستم بعد 6سال از فارغ التحصیلی میخوام ارشد شرکت کنم مورای مناسب برای شروع؟یادم میره مطالب البته فرصت کمی واسه درسخوندن دارم ؟میشه راهنماییم کنید ممنونم

- - - Updated - - -

سلام من زیست عمومی هستم بعد 6سال از فارغ التحصیلی میخوام ارشد شرکت کنم مورای مناسب برای شروع؟یادم میره مطالب البته فرصت کمی واسه درسخوندن دارم ؟میشه راهنماییم کنید ممنونم

- - - Updated - - -

Farzan

New member
اگه هم نمیشه
فرقی زیادی نداره کدام رشته باشی. مهم هدف هست که انشالله به دکتری ایمنی برسی.
یکی از دوستام از ارشد انگل دکتری بیوتکنولوژی پزشکی قبول شد ولی همت داشت.

اگه پارسال قبول شده فک کنم این دوست باهمتتو بشناسم!

salehi_3m3

New member
سلام.ببخشید آقای دکتر.یه سوال داشتم.باارشد میکروبیولوژی میشه دکتری باکتری شرکت کرد؟

biologiist

New member
سلام
میشه منابع رو به طور فهرست وار بگید؟
و همچنین منابع علوم با پایه چیه؟میشه دوتاشو امتحان داد؟

kiana

New member
دوستان لطفا منو راهنمایی کنید الان 2 ماهه که برا بیوشیمی بالینی میخونم. الان دیگه کشش خوندن ندارم واقعا نمی دونم چی کار کنم. میکروب خیلی دوست دارم ولی به خاطر بازار کار بیوشیمی انتخاب کردم ولی الان می بینم که چه قدر علاقه مهمه اصلا نمی دونم چی کار کنم احتمال رفتن به خارج از کشور دارم واسه دکترا و طبق تحقیقاتم میکروب ارزشش بیشتره تا بیوشیمی. الان من چی کار کنم؟ :13:

poneh

New member
سلام آقاي دكتر . من كارشناسي ميكروبيولوژي دانشگاه آزادم و خيلي به رشته ميكروب شناسي علاقه دارم . هنوز شروع نكردم به مطالعه و منابع هم خيلي زيادند . لطفا راهناييم كنيد .

bahramian0935

New member
سلام.بچه هاعلاقه مهمه.باید خوب فکرکنید و یک تصور ازاینده بگیرید.تو ایران اکثر رشته ها بازار کار خوبی نداره شامل میکروب هم میشه.به هرحال باید امیدوارانه نگاه کرد.همانطور که اقای دکتر داوودی هم گفتن همت و تلاش میخواد.
ارشد میکروب پزشکی رشته بدی نیست اگردانشگاه های خوبی قبول بشید

ارشد1394

New member
س

سلام آقای دکتر : میشه بپرسم ارشد دانشگاه آزاد هم برای دکترا میتونه وزارت بهداشت شرکت کنه؟

بالا