مسابقه ی پیش بینی نتایج جام جهانی در انجمن

قهرمان جام جهانی؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

love virology

New member
هلند2----آرژانتین1
ازهمینجا آرزو دارم پاهای مسی تاول بزنه نتونه بازی کنه!البته همراه با دلپیچه؛حالت تهوع وتحول!سرگیجه،سردردو...دعای خیرمم بدرقه راهش

اینو خوب اومدی انگشت کوچیکه زیدان و رونالدو ابوودانی نمیشه ایولا

maxin

Well-known member
bhw8z17a5qrqyd8k21q4.gif

world-cup-2014-57-5105522332139520.2-hp.gif

آخرین ویرایش:

N@RVIN

Well-known member
روز اول گفتم آلمان قهرمانه:a2d3:

نهایتش قهرمان نشه دیگه صد در صد نائب قهرمانه:4d564ad6:

elham2012

New member
برزیل به معنای کامل کلمه نابوووود شد:14:
۱۸ نفری که گفتن برزیل قهرمانه به درد ما اسپانیایی ها دچار شدن..ای بابا:tonguesmiley:

matin

New member
بچه ها جدا از شوخی کاستاریکا قهرمانه خخخخخخخخ ، ولی برزیل له شد له له ، فقط آقای همساده الان برزیل رو درک میکنه :25r30wi:

matin

New member
"""تيم ملي برزيل در يکي از تلخ‌ترين بازي‌هاي تاريخ فوتبالش در مرحله نيمه نهايي جام جهاني با نتيجه 7 بر يک برابر آلمان شکست خورد تا به ديدار رده‌بندي برود.

همانند ساير بازي‌هاي گذشته در نقاط مختلف برزيل جمعيت زيادي از طريق تلويزيون‌هاي بزرگ شاهد بازي تيم‌شان بودند. در شهر سائوپائولو 20 هزار هوادار براي ديدن بازي تيم‌شان برابر آلمان تجمع کرده بودند و پس از اين نتيجه سنگين به خيابان‌ها ريختند و به درگيري با پليس و آسيب رساندن به اماکن عمومي پرداختند.

هواداران برزيلي که اين نتيجه سنگين را باور نمي‌کردند، پيراهن‌هاي تيم ملي کشورشان را از تن درآوردند و به زمين و سطل آشغال پرتاب کردند. آن‌ها همچنين که به شدت از عملکرد تيم‌شان ناراحت بودند، به اماکن عمومي شهر سائوپائولو حمله کردند و به اين شهر آسيب رساندند که باعث دستگيري چندين تن شد. بيشتر درگيري‌ها در شهر ريودوژانيرو رخ داده است که هواداران فوتبال برزيل به شدت با پليس درگير شدند.

هواداران فوتبال برزيل اين شکست را تحقيرآميزترين شکست تاريخ فوتبال کشورشان مي‌دانند. خيلي از هواداران برزيلي در گفت‌وگو با خبرنگاران خارجي اعلام کردند اگر مي‌دانستند تيم‌شان اينقدر بد بازي مي‌کند اصلا از خانه بيرون نمي‌آمدند.

هواداران خشمگين برزيل همچنين پرچم‌هاي کشورشان را در اين کشور آتش زدند. """ خبر فرارو نیوز

نظر خودم :به نظرم بدترین شکست برزیل آتش زدن پرچم خود و بی احترامی به لباس تیم ملی است .....

آخرین ویرایش:

N@RVIN

Well-known member
قدرت آلمان چیز عجیبیه معلوم بود برزیل جلوش نابود میشه :a2d3:

هلند3....آرژانتین 2

sepid71

New member
انگار آلمان داشت در مقابل تیم ملی افغانستان بازی میکرد !!!:65d6a5d6s:
هرچند فک کنم افغانستان هم انقد بد بازی نمیکرد و انقد گل نمیخورد !!!
:(50):

MAHSABANOO

New member
1340892481.png

خیلی بازیه شیرینی بودش (ولی خدایی خیلی ضایعست دیگه تو جام جهانی 7 تا گل ) واقعا کی فکرشو میکرد هاااااااااااا

MAHSABANOO

New member
من جای برزیل باشم توپ بر میدارم میرم تو رختکن میگم"بابام صدام کرده

از این به بعد اسم آبکش عوض شد ........... بچه اون برزیلو بده برنجو صاف کنم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخ

رزیل داره چوب این بدحجابی زن هاش رو میخوره. همش ...........استغفرالله !! عاقبتش میشه همین که تو ده دقیقه پنج تا میخورن از آلمان

الان مسی زنگ میزنه به نیمار میگه تو یه چیزی میدونستیا خودتو زدی به مصدومیتا فردا چیکار کنم تابلو نشه مصدومیتم الکیه!؟

فک کنم هلند و آرژانتین فردا شب بیشتره تلاششون رو اینه که ببازن نخورن به آلمان

برزیل پیشنهاد بازی دوستانه با ایران داده بود من جای مربی ایران باشم قبول نمیکنم باید بره با تیمهای هم سطح خودش مثل آنگولا بازی کنه :)))

alireza-ja

New member
خوشم میاد از قبل بازیهای آلمان توی دوره مقدماتی، توی نظرسنجی آلمان رو انتخاب کرده بودم. حتی اگر قهرمان هم نشه بازم قهرمانه.

:smilies-azardl (113

sara77

New member
المان خوب بازی نکرد برزیل بود که افتضاح بازی کرد
خدایش خوب شد ایران صعود نکرد والا ما اینجوری 7تا میخوردیم سکته میزدک وای خدا نصیب گرگ بیابون نکنه

sara77

New member
دیگه شعار ابادان برزیلته ممنوع شد
از این به بعد حق تجارت با برزیلی رو نداره
حیف ابادان اصن قابل مقایسه نیس با برزیل چرا بهش میگن ابودان برزیلته

والااااااااااااا

MAHSABANOO

New member
از این به عبد موقع خواب به جای اینکه گوشفندارو بشمارید حساب کنید که مثلا اگه بازی 500 دقیقه طول مبکشید آلمان چند گل دیگه به برزیل می زد :whistle::whistle:

ایزو

New member
وقتی غرور یک مرد، یک پهلوان شکسته میشود، دل میگیرد
دیدن تحقیر شدن یک شیر، زیبا نیست
باخت برزیل، باخت یک بازی نبود، تحقیر شدن یک ملت بود...

maxin

Well-known member
الان mexinمیاد یه تاپیک طنزی میزنه ومیگه:"کاری که اون دختره با 2afm کرد آلمان با برزیل نکرد":65d6a5d6s:
حالا ببین...:motat:

آخرین ویرایش:

matin

New member
من یادمه ی بار آلمان تو جام جهانی 8 به عربستان زد ، :smiliess (12): برزیل رو در حد عربستان کرد یعنی :sadsmiley:

بالا