:: مسابقه عکس بچگی

eeeeeeehsan

New member
::مسابقه::

(((((:) دور چهـاردهم مسابقه ی عکس بچگی برگزار می شود.
:))))))

166.gif

حدس بزنید این بچه بانمک کدوم کاربر سایته ؟

67308007062828990781.jpg

- وقتی همین قدی بودم هر وقت بابام میرفت خیابون می گفتم برا منم عکس بنداز بیار |:
وقتی هم برمی گشت بهش گیر میدادم چرا عکس منو ننداختی بیاری! |:
یه روز که داشتم تو حیاط بازی می کردم بابام بغلم کرده بردم خیابون این عکس ژولیده رو برام انداخته :))

- کوچولو که بودم از سر کنجکاوی از محلمون دور شدم، می خواستم برم پارکی که محل اونطرف تر بود. از تو یکی از کوچه ها که رد می شدم دوتا پسر 10-12ساله می خواستن بهم گیر بدن که تا خواستن بیان سمتم از کوچه رد شدم.
برگشتنی رسیدم اول همون کوچه دیدم وایسادن اونجا هنوز. یکم جلوتر یه زمین خالی بود پراز لوازم اوراقی مث مبل و لوازم خونه و اینا... رفتم چوب بردارم چشمم خورد به چندتا جای نوشابه خانوادگی، دوتا برداشتم پرکنم خاک، که دیدم خاکسترم اونجا هست
4fvfcja.gif
... (اینو تو محلمون میساختیم.) چندتا مشت کوچولو ریختم تا آماده شدن. بعد از اونجا اومدم بیرون یکم که رفتم جلو دیدم بلند شدن بیان سمت من سریع برگشتم پشت دیوار و سلاحمو برداشتم و آماده شدم. داشتن میدوییدن اومدن نبش دیوار وایسادن با قُلدری گفتن: اینجا چی میخای؟.... منم سریع چندتا زدم به شیشه های نوشابه همچین خاکستری پاشید به صورتشون!! تا گیج بودن دویدم رفتم. رسیدم سر کوچه دیدم ولو شدن، داشتن از چشم درد گریه وناله میکردن!!
چرا اینطوری نیگا می کنید خب به نظرم حقشون بود :dadad4:

1. پیچـک

2.
shahab72

3. maxin

4. مجید دیجی

5. eeeeeeehsan

◄◄ تـوجـه
►►

دوستـان عزیزی که اسمشون جزء گزینه هاست لطفاً جواب خودشون رو در قالب پیام خصوصی به بنده
ارسال کنن.

تا اونجایی هم که امکان داره اسپم های قشنگتون رو در تاپیک زیر بذارین :))

لطفن دلیل حدستون رو هم
بعد از اعلام نتایج ، در تاپیک زیر اعلام کنید.

.:: اسپم سرای مسابقه ی عکس بچگی...

با تشـکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

Nike313

New member
یکی اول بگه پیچک پسره یا دختر..... :-/
من که میگم دختره.....پس رد میشه از گزینه ها

حدس :احسان..... :)

N@RVIN

Well-known member
پیچکی که انقد محافظه کاره نمیگه گیاه نره یا ماده آخه عکس میذاره...احسان میخوای منو برا این پست بکشی بکش ولی میدونی باید میگفتم اصن حرف داشت خفه م میکرد خخ:65d6a5d6s:

مگه اینکه حرکت دیگه خیلی انتحاری بشه که اون دیگه یه مساله جداست بعلهههه:smilies-azardl (113

با رد گزینه
shahab72

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: پیچک

baran-

New member
سلام.من شناخت زیادی رو بچه ها ندارم...دورادور تاپیکتون را دنبال می کنم
همچنین تاپیک "خوشگذرونی"ولی خب زیاد اهل پست گذاشتن نیستم!
ولی خب چون اقوام یزدی هستن!!!
فکر میکنم "احسان" باشه...

آخرین ویرایش:

Fariba 90

New member
میدونستم قبلی عکس امیر هستش:j58r36j3gcr4suxymup.ای بابا من چرا دیر میرسم همش:13:.

hastiii

New member
قیافش به شهاب 72 میخوره
حالا بماند دستهای پشت پرده چه خوابی واسه ما دیدن:14:

بالا