مرگ ارزو با تصویب یک قانون

radi

New member
چی کار کنم هنوز نتونستم جایی برای گذراندن این طرح اجباری پیدا کنم
اگه تا 6/31 حکمم نخوره یعنی کنکور 93 هم نمیتونم بدم
آخه این چه قانونیه..........
اگه میدونستم چنین روزهایی در انتظارمه ...خودمو نمیکشتم کاردانی به کارشناسی قبول شم.......
لعنت به سرنوشت که این علوم ازمایشگاهی بر من نوشت
لعنت بر کسانی که به اینده جوانان فکر نمیکنند ......................

vb2

New member
سلام چقدر دلت پره واقعا ناراحت کننده است دعات میکنم ایشالله درست میشه

jo-boy

New member
این 31/6 برای فارغ التحصیلیه نه شروع طرح.طبق قانون اونایی که شرکت کردن باید تا 31/6 فارغ شده باشند.

vb2

New member
خدا خیرت بده جو تو بیشتر در جریان طرحی چون طرح توم اجباریه کمکش کن از نگرانی دراد

radi

New member
مرسی دوست عزیز
این تاریخ هم برای فارغ التحصیلی هست و هم اتمام طرح
در طول طرح که نمیشه کنکور داد در صورتی میشه که تا 6/31 تموم شه..

arezoo_68

New member
من طرح ندارم نمیدونم قوانینش چیه راستش الان نمیدونم چه طوری باید دلداریتون بدم فقط می دونم هر روز یه قانون میذارن فرداش تغییر میکنه امیدتون به خدا باشه اگه اون بخواد هرچیم بنده هاش سنگ بندازن جلو پاتون کاری ازشون بر نمیاد و اگه اون نخواستم مطمئن باشین یه چیز بهتر یه سرنوشت بهتر منتظرتونه
فکر میکنم خیلی از بچه هایی که طرح دارن با این قوانین مشکل دارن یعنی واقعا جایی نیس که شکایتی اعتراضی بکنین

matin

New member
ما عادت داریم به بقیه دلداری بدیم و بگیم همه چی درست میشه

در حالی که کسانی هستن که فقط به فکر بد کردن اوضاع هستن

و اوضاع هی بدتر میشه

skafild

New member
اينقدر بدم مياد از اين قوانين بدون مطالعه ما هم يه زماني سهميه كارمندي داشتيم خيليا ازش استفاده كردن نوبت كه به ما رسيد گفتن همه سهميه ها باطل شد.

Dexter2009

New member
من امروز دارم چند تا اعتراض و درخواست به دفتر وزیر بهداشت و معاونانش می فرستم. توصیه ی اکید می کنم شما هم بیکار نمونید و درخواست خودتون رو مبنی بر لغو قانون طرح اجباری براشون بفرستید. اگه عده ی زیادی اینکار رو بکنن ان شاالله مشکل برطرف می شه.

vb2

New member
حتی انگار پارسالم بوده با اعتراض بچه ها لغو شده

arshade90

New member
واقعا باعث تاسف
bf6.gif

بالا