مایلز

shima.p

New member
بچه های مامایی کسانی که مایل هستن توو روزای باقیمانده از تابستون باهم کتاب مایلز رو بخونیم اعلام کنن
اگه قراره کنکور بدین یا دادین در هر صورت ب نفع شماس چون از دوستم که دانشگاه تهران میخونه شنیدم ک مایلز رو توو دوران ارشد میخونن
در هر صورت اگه کسی هم مایل نباشه خودم تصمیم دارم بخونم
همگی موفق باشید

gnargol

New member
بچه های مامایی کسانی که مایل هستن توو روزای باقیمانده از تابستون باهم کتاب مایلز رو بخونیم اعلام کنن
اگه قراره کنکور بدین یا دادین در هر صورت ب نفع شماس چون از دوستم که دانشگاه تهران میخونه شنیدم ک مایلز رو توو دوران ارشد میخونن
در هر صورت اگه کسی هم مایل نباشه خودم تصمیم دارم بخونم
همگی موفق باشید

بجه ها مایلزو باید از انتشارات پرستاران جوان بخریم؟

shima.p

New member
آره عزیزم تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط این انتشارات ترجمه کرده ماله منم همین انتشارات هستش

obstetrician88

New member
نکات فصل ۲۸ مایلز
67785097969108364948.jpg

61564198757836869313.jpg

39884336609853278274.jpg

90876767054233423950.jpg

midwif.mah

New member
جیگر طلا دستت درد نکنه اما میشه تایپ کنی؟آخه تو عکس یه کم ریز میافته.....:riz513:

obstetrician88

New member
جیگر طلا دستت درد نکنه اما میشه تایپ کنی؟آخه تو عکس یه کم ریز میافته.....:riz513:

سلام دوست ماهم...وظیفم بود ...همه ما این وظایف در قبال هم داریم که اطلاعاتمونو در اختیار هم قرار دهیم
من همیشه همینطورم
همیشه به دوستام در همه دورانی که گزروندم همه را دور هم جمع میکردم و اطلاعاته مهمو میدادم اکثرا در امتحان میومد.....

بازم از دوستای گلی مثل شما هم ممنونم
هر از چندگاهی حتما این کارو میکنم
البته مدیون موبایل خواهر زادم هستم..گوشیه خودم کیفیتش مثل قبل نیستk800

دوسته من حتما عکسا رو در کامپیوتر ذخیره کنید و زوم کنید حتما...من امتحان کردم واضح بوده
شما هم در کامپیوتر ذخیره و حتما موقع خوندن زوم کنید
نوش جونه همتون...البته به پای کارای خوبه شما نمی رسه
شما با تایپ بیشتر زحمت میکشید مخصوصا شما که مرتب حذف میشد براتون

با احترام فراوان

midwif.mah

New member
سلام دوست ماهم...وظیفم بود ...همه ما این وظایف در قبال هم داریم که اطلاعاتمونو در اختیار هم قرار دهیم
من همیشه همینطورم
همیشه به دوستام در همه دورانی که گزروندم همه را دور هم جمع میکردم و اطلاعاته مهمو میدادم اکثرا در امتحان میومد.....

بازم از دوستای گلی مثل شما هم ممنونم
هر از چندگاهی حتما این کارو میکنم
البته مدیون موبایل خواهر زادم هستم..گوشیه خودم کیفیتش مثل قبل نیستk800

دوسته من حتما عکسا رو در کامپیوتر ذخیره کنید و زوم کنید حتما...من امتحان کردم واضح بوده
شما هم در کامپیوتر ذخیره و حتما موقع خوندن زوم کنید
نوش جونه همتون...البته به پای کارای خوبه شما نمی رسه
شما با تایپ بیشتر زحمت میکشید مخصوصا شما که مرتب حذف میشد براتون

با احترام فراوان

این از خوبی زیادته گلم.ممنونم.ایشالله موفق باشی.

- - - Updated - - -

:rose: :heart:

midwifery87

New member
بچه ها من هنوز مایلز رو نخریدم
به نظرتون با این وضع ترجمه بخرمش؟؟؟

samane1367

New member
سلا بچه های عزیز من تازه به شما پیوستم من کتاب مایلز رو به هیچ نحونتونستم پیداگنم خواهش می کنم از دوست عزیزم که نکات بقیه فصول رو هم بذاره.کاش یکی میتونست کپی این چندفصلو به برسونه.خواهش میییییییکنم:j58r36j3gcr4suxymup

obstetrician88

New member
سلا بچه های عزیز من تازه به شما پیوستم من کتاب مایلز رو به هیچ نحونتونستم پیداگنم خواهش می کنم از دوست عزیزم که نکات بقیه فصول رو هم بذاره.کاش یکی میتونست کپی این چندفصلو به برسونه.خواهش میییییییکنم:j58r36j3gcr4suxymup
چشم عزیزم من نکاته فصل های دیگه هم قول میدم بزارم ولی طول میکشه چون من 15 دی فاینال دارم و تا اون موقع ای زنان و ob هامو دارم میخونم که البته از منابع بودن............حدود بهمن ماه هرچی نکاته بهداشت و مایلز جمع کردم با افتخار برای همه عزیزان میگزارم موفق و موید باشی

royaaaaa

New member
ابستتریک جان ممنونم دوست عزیز....بقول بقیه منم دسترسی به هیچ دانشگاهی ندارم که مایلز تهیه کنم....ممنونم

obstetrician88

New member
تا اون موقع درسای دیگه رو بخونید ........حتما..من قول اینکارو به امید خدا به شما میدهم...........نگران نباشید

بالا