مامایی ها،بیاین بهداشت رو به کمک هم بالا بزنیم

mamai86

New member
اگه خدا بخواااااااااااد بازم بلـــــــــــــــــه...:thumbsupsmileyanim:

تو کلاه قرمزی 91 یه کاراکتری بود(دختر کوچولو) که همش می گفت :عیدی بده عیدی بده...بعلـــــــــــــــه

تو منو یاد اون میندازی

در کل دم اون و تو یکجا گرم.

آمنه

New member
تو کلاه قرمزی 91 یه کاراکتری بود(دختر کوچولو) که همش می گفت :عیدی بده عیدی بده...بعلـــــــــــــــه

تو منو یاد اون میندازی

در کل دم اون و تو یکجا گرم.
آخه چقدر این نکات بهداشت گناه داره .از وقتی پای نکات بارداری و زنان اومد وسط مظلوم واقع شد.:sdasdasd:

leiliyebidel

New member
ب زودی در این مکان نکات آزمون سالای 83 و 84 می روید!!!! :25r30wi::25r30wi::25r30wi:

midwif.mah

New member
سلام همکار های خوبم.میشه این مسئله های اماری وجمعیتی رو هم توضیح بدید؟اخه من تو دانشگاه بهشون توجه نکردم وزیاد بلد نیستم.ممنونم.

mamai86

New member
سلام همکار های خوبم.میشه این مسئله های اماری وجمعیتی رو هم توضیح بدید؟اخه من تو دانشگاه بهشون توجه نکردم وزیاد بلد نیستم.ممنونم.
من متوجه نشدم
ميشه توضيح بدين ؟ و كتابي كه منظورتونه رو هم اشاره كنين

midwif.mah

New member
سلام دوست عزیزم.منظورم این مسئله هایی که تو امتحان میدن مثلا میزان رشد جمعیتی در جایی 2% ومیزان مرگو میر خام 8 در هزاره.موالید خام چقدره واز این جور چیزا.یه چیز دیگه هم هست میشه همه شاخص هارو با تعاریفش بزارید مثل شاخص سالیوان وشاخص هایی که من تا حالا با اسمشونم اشنا نبودم.ممنونم

midwif.mah

New member
من کتاب شجاعی رو هنوز تهیه نکردم.فقط سوسن پارسا رو دارم.ممنونم عزیزم

midwif.mah

New member
سلام دوست عزیزم.میشه خواهش کنم برای بهداشت هم مثل تاپیک نکات بیماری های زنان و ویلیلمز تاپیک نکات مهم بزاریم؟ونکات هر فصل رو اول هم از کتاب سوسن پارسا با لعمال تغییراتی که در دستورالعمل ها بوجود اومده جامع وکامل بزاریم؟

obstetrician88

New member
من فصل 10 بهداشت سوسن پارسا بهداشت ازدواج رو میذارم
و یه سری نکات از تستای سال 77 تا 79

ولی با عکس
در اسرع وقت

midwif.mah

New member
مرسی عزیزم.شما کتاب شجاعی رو دارید؟من فکر کنم اکثریت سوسن پارسا رو داشته باشند.اگه کسی دو کتاب شجاعی رو داره از اون اول بزاره.چون کتابهاشو نداریم اگه میشه دیگه خیلی خلاصه نزاره.همه نکات مهم رو زحمتش رو بکشه.باشه؟

بالا