لغو طرح اجباری

nimajoon

New member
خب وقتي ترم 8 تموم شد ميشه يه بار كنكور داد ديگه مگه نميشه؟؟؟؟؟
يعني اينكه وقتي 8 ترم تموم شد بايد بريم طرح ، بعدش بيايم كنكور بديم؟؟؟
يعني حتي يه بارم نميشه قبل از طرح امتحان داد؟؟؟

پرستاری86

New member
خب وقتي ترم 8 تموم شد ميشه يه بار كنكور داد ديگه مگه نميشه؟؟؟؟؟
يعني اينكه وقتي 8 ترم تموم شد بايد بريم طرح ، بعدش بيايم كنكور بديم؟؟؟
يعني حتي يه بارم نميشه قبل از طرح امتحان داد؟؟؟
درسته شما میتونین 1 بار در کنکور شرکت کنین قبل از طرح.

miler

New member
منم شنیدم میشه 2 بار شرکت کرد..
میگم حالا اگه یکی ارشد قبول شه,میتونه حین تحصیل طرح بگذرونه؟

Dexter2009

New member
منم شنیدم میشه 2 بار شرکت کرد..
میگم حالا اگه یکی ارشد قبول شه,میتونه حین تحصیل طرح بگذرونه؟
برای رشته های با طرح اجباری گفته شده فقط یک مرتبه حق شرکت وجود داره و اگه قبول نشدند حق شرکت تا پایان طرح وجود نداره ...خدا کنه دولت بعدی این قوانین رو اصلاح کنه!!

من نمیدونم این چه اجباریه که وقتی واسه همین نیرو های قبلی کار نیس و هر چند وقت یک بار استخدامی اونم به تعداد انگشت های دست میذارن ما که دنبال ادامه تحصیل هستیم رو هم مینشونن سر جامون تا هر چی انرژی داریم تو این دوسال تحلیل بره و بعدش هم بیخیال بشیم...:33:

pariya

New member
سلام بچه ها..
من دیگه دارم افسردگی میگیرم کم کم.....چند روز دیگه طرحم میاد...یعنی دیگه 2سالم رفت؟؟تازه تموم کردماا تیر ماه.نمیدونم دیگه چیکارکنم.......:sad:
واقعا برنامه داشتم وتسه ایمونو امساااااال

pariya

New member
سلام بچه ها..
من دیگه دارم افسردگی میگیرم کم کم.....چند روز دیگه طرحم میاد...یعنی دیگه 2سالم رفت؟؟تازه تموم کردماا تیر ماه.نمیدونم دیگه چیکارکنم.......:sad:

n.b.m

New member
سلام.
واقعا اعتراضتون بجاست! منم موافقم، البته شما که می خواید اعتراض بنویسید خوبه که یه لطفی کنین شرکت در آزمونه دکترا رو هم بهش اضافه کنین، چون برای دکترا هم درصورتی می شه شرکت کرد که طرح رفته باشیم!
منم جزو بچه های علوم آزمایشگاهی هستم که هنوز طرح نرفتم، پارسال ارشد شرکت کردم که این قانون شامل من نشد ولی حالا برا دکترا باید حتما طرح بریم که این وقفه افتادن برا مقطع بعدی واقعا حق کشیه!
ممنون از پیشنهادتون! انشا الله به نتیجه برسیم!

Dexter2009

New member
سلام بچه ها..

دوست عزیز...افسردگی به خودتون راه ندید (می دونم سخته ولی می شه)...به خدا توکل کنید و اگر هم که قانون تغییر نکرد در طول دو سال طرح درستون رو بخونید. در هرصورت برنامه درس خوندنتون رو ترک نکنید .

rojiin

New member
سلام بچه ها..

.اتفاقا توي طرح خيلي جيزا ياد مي:يري.خارج از درس و كار.ميتوني كنارش هم درس بخوني

Dexter2009

New member
.اتفاقا توي طرح خيلي جيزا ياد مي:يري.خارج از درس و كار.ميتوني كنارش هم درس بخوني

با ایشون موافقم...حتی اگه به فرض طرح هم نمی رفتید بالاخره بعد از ارشد باید این دوسال رو می گذروندید...
.
.
.
اما این دلیل نمی شه که دست از تلاش برای لغو این طرح (ان شاالله) بکشیم

آخرین ویرایش:

pariya

New member
ممنوووووون دوووستان//

2سال ابنگووونه باید باشم....:smilies-azardl (181:smilies-azardl (181:(50)::smilies-azardl (181

rojiin

New member
اول شروع طرحت درس خوندن سخته.اما يك ماه كه كدشت ميتوني هم درس بخوني هم كار كنين.

بالا