لطفا عاجزانه دوستایی ک تو بهداشت قبول شدن و دوستایی ک دارن میخونن کمکم کنید.....

A1992

New member
سلام
من دانشجوی ترم4روانشناسی بالینی هستم،کلا اولا ب رشتم علاقه نداشتم ولی از وختی ک درمورد وزارت بهداشت شنیدم ب رشتم تازه علاقمند شدم متاسفانه ب دلیل بی علاقگی توی این رشته تا الان مطالعاتم خوب نبوده میشه بگم با الافی گذروندم و خیلی برا آزمون استرس دارم بخاطر تجربه شکست از این تابستون میخام شرو کنم ولی نمیدونم تابستون چی بخونم واز کجا و چطوری شرو کنم و در مورد یادداشت برداری من کلا وسواس دارم ینی ی بار دوباره ک برا مرور میام حس میکنم باید از اول دوباره یادداشت بردار بکنم،لطفا کمکم کنید ک از تابستون چطوری با کدوم درسا شرو کنم و اینک منابع رو بخونم یا در کنارش کتابای دیگم بخونم واقعا گیج و سر گردانم و والدینم روم خیلی فشار میارن ک باید بهداشت قبول شم و این برامن مشکل شده همراه با استرس....

biosta

Well-known member
خودباوری+ پشتکار + علاقه = قبولی

من این تاپیک رو از مفید ترین تاپیک های انجمن می دانم لینک زیر
از نوشته های این تاپیک می آموزم حتما" برای شما هم مفید خواهد بود
پیشنهاد می کنم که نوشته ها و راهنمایی هایی که مرتبط با موضوع تاپیک هست رو بخونی
و بعد اون نوشته هایی که به نظرت جالب میرسه رو روی کاغذ بنویس یا این که به نرم افزار word منتقل کن تا که هر از گاهی بخوانی شان .

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
آها لینکش یادم شد :rolleyessmileyanim:

http://olumpezeshki.ir/forum/thread3769.html
البته بعضی از توصیه های دوستان هر چند که به نظر خودشان برای قبولی لازمه اما برای موفقیت لازم نیست
به طور خلاصه و اجمالی به نظرم که به نوعی نظر روانشناسی هم هست
برنده شدن یعنی رسیدن به خواسته به هر قیمتی اما موفقیت یعنی رسیدن به خواسته طوری که همراه با لذت و شاد باشه

بارلی

New member
سلام
من دانشجوی ترم4روانشناسی بالینی هستم،کلا اولا ب رشتم علاقه نداشتم ولی از وختی ک درمورد وزارت بهداشت شنیدم ب رشتم تازه علاقمند شدم متاسفانه ب دلیل بی علاقگی توی این رشته تا الان مطالعاتم خوب نبوده میشه بگم با الافی گذروندم و خیلی برا آزمون استرس دارم بخاطر تجربه شکست از این تابستون میخام شرو کنم ولی نمیدونم تابستون چی بخونم واز کجا و چطوری شرو کنم و در مورد یادداشت برداری من کلا وسواس دارم ینی ی بار دوباره ک برا مرور میام حس میکنم باید از اول دوباره یادداشت بردار بکنم،لطفا کمکم کنید ک از تابستون چطوری با کدوم درسا شرو کنم و اینک منابع رو بخونم یا در کنارش کتابای دیگم بخونم واقعا گیج و سر گردانم و والدینم روم خیلی فشار میارن ک باید بهداشت قبول شم و این برامن مشکل شده همراه با استرس....
سلام. دوست عزیز پیش ازهر اقدامی یک موضوع را برای خودتان کاملا روشن کنید ، ایا این دقیقا همان راهی است که می خواهم بروم؟ مهمترین مرحله برای شما انتخاب هدف است ، سپس راه های رسیدن به ان با کمک یک مشاور دلسوزو تلاش خودتان پیدا خواهد شد. اگر به انچه انجام می دهید اعتقادی نداشته باشید در سراشیبی خستگی می مانید و چه بسا در نیمه راه منصرف شوید. برای شروع وادامه راه با انتخاب پشتیبان صحیح وگرداوری ای نسبتا کامل وشرکت در ازمونهای ازمایشی ومهمترین مرحله خرید کتب مرجع ودرک مفاهیم صحیح ان با خواندن دقیق واستفاده از تست سالهای گذشته نشرفرهنگ برای تشخیص قسمت های مهم هر کتاب و مورد نظر طراحان وتاکید بر دو درس زبان و امارمی توانید موفق شوید. هیچ کتابی را به نفع دیگری حذف نکنید . انچه مهم است برنامه ریزی صحیح با توجه به شرایط فردی شما و پشتکار تا رسیدن به مرحله پایان کار واز دست ندادن امید و باور خویش است .امیدوارم به زودی مسیردرست را بیابید .:ahi5slcgm04mi8jqqkl

آخرین ویرایش:

mehrshad

New member
ترم 4؟ ازمون چی میخوای بدی ؟ از الان بخونی؟!! یا خدا !! افرین بابا

بالا