قطار شیراز پیش به سوی دانشگاه علوم پزشکی

fifi

New member
خوابگاه ماه اول خودگردانه اتاقا 4 نفره ست. از ترم دو دولتيه و هر اتاق يك يا دو نفره ست. هزينه شم ماهي 33 تومن.

ftm70

New member
تبریک به همه واسه قبولی شیراز.
شیراز واقعا شهر توپی هست. عالیهههههههههههههه
درسهاتون رو فشرده بخونین که وقت بیارین واسه خوش گذرونی. من شیرازی نیستم ولی انقد کارشناسی بهم خوش گذشت که ارشدمم همینجا زدم.
واسه خوابگاه یکم اذیت میکنن. ترم اول میفرستنتون ی خوابگاه داغون. ولی از ترم دو به ترتیب معدل میاید خوابگاه ارم که دنیایی هست واسه خودش. کمپوس باحال و جو عالی داره.
گروه ایمونولوژی، بیوشیمی ، میکروب و تغذیه شیراز خیلی سخت گیر هستن.
بخصوص ایمونو. که 5 روز هفته داشتن پارسال.
دوست عزیز که بیوشیمی قبول شدی ، گروه بیوشیمی شیراز واقعا عالی هست در سطح کشور. خانم دکتر اکملی ، دکتر نقیب، دکتر ثقه السلام عالی هستن. و با خانم دکتر زهره مصطفوی پور ارتباط قوی داشته باش. ایشون هم استاد بیوشیمی هستن و هم رئیس تحصیلات تکمیلی شیراز و خیلی خانوم باسواد متواضع و مهربونی هستن. زیادی حرف زدم عامو:)
امری داشتین در خدمتم

- - - Updated - - -

تبریک به همه واسه قبولی شیراز.
شیراز واقعا شهر توپی هست. عالیهههههههههههههه
درسهاتون رو فشرده بخونین که وقت بیارین واسه خوش گذرونی. من شیرازی نیستم ولی انقد کارشناسی بهم خوش گذشت که ارشدمم همینجا زدم.
واسه خوابگاه یکم اذیت میکنن. ترم اول میفرستنتون ی خوابگاه داغون. ولی از ترم دو به ترتیب معدل میاید خوابگاه ارم که دنیایی هست واسه خودش. کمپوس باحال و جو عالی داره.
گروه ایمونولوژی، بیوشیمی ، میکروب و تغذیه شیراز خیلی سخت گیر هستن.
بخصوص ایمونو. که 5 روز هفته داشتن پارسال.
دوست عزیز که بیوشیمی قبول شدی ، گروه بیوشیمی شیراز واقعا عالی هست در سطح کشور. خانم دکتر اکملی ، دکتر نقیب، دکتر ثقه السلام عالی هستن. و با خانم دکتر زهره مصطفوی پور ارتباط قوی داشته باش. ایشون هم استاد بیوشیمی هستن و هم رئیس تحصیلات تکمیلی شیراز و خیلی خانوم باسواد متواضع و مهربونی هستن. زیادی حرف زدم عامو:)
امری داشتین در خدمتم

وااای مرسی مهربووووون:heart:
تو پیام خصوصیتون چنتا ازتون میپرسم و اگه پاسخ بدین خیییلی ممنون میشم:heart:

fifi

New member
همكلاسيم صبح به امور خوابگاه زنگ زده بود اين توضيحاتي بود كه داده بودن

fifi

New member
دوستان فرم تعهد محضري صندوق رفاه ضروريه؟ همه بايد داشته باشن حتي اگه از صندوق وام نخوان؟

fifi

New member
مگه فرقي داره فارغ التحصيل چه سالي باشي؟ مگه اون براي وامي كه دانشگاه شيراز ميخواد بده نيست؟
من كه تا حالا تو عمرم وام نگرفتم

ftm70

New member
مگه فرقي داره فارغ التحصيل چه سالي باشي؟ مگه اون براي وامي كه دانشگاه شيراز ميخواد بده نيست؟
من كه تا حالا تو عمرم وام نگرفتم

راستش من اصلن منظورشو متوجه نشدم که چی هست این!!!ولی پایین همین آپشن قرمز نوشته فارغ التحصیلان سال 93 نیاز به ارائه این مدرک ندارن...

fifi

New member
من فك مي كنم براي وامايي هست كه قرار از دانشگاه بگيريم وگرنه ما كه از دانشگاه كارشناسي وامي نگرفتيم كاملا هم تسويه كرديم. سپيده گفته بود اونايي كه مدرك موقت دارن نيازي به اين تعهد ندارن منم كاملا گيج شدم!!!!!!!!

fifi

New member
سلام دوستان
براي تعهدهاي محضري كه ميريم بايد ثبت سيستمي كنن يا تائيد امضا؟ كدوم يكيش؟

fifi

New member
دوستان من ثبت نام كردم ولي نميدونم درست بود يا نه!!! مرحله آر كه مدارك رو ارسال كردم و وارد جدول پايين شد ديگه تمومه؟ كارديگه اي نمي خواد؟ يكم مشكوك بود!!!

fifi

New member
دوستان اين فرم تسويه حساب با صندوق رفاه براي ثبت نام اينترنتي اجباريه؟ من كه ندارم. آيا اون براي فارغ التحصيلايي هست كه دوره كارشناسيشون روزانه بودن يا براي همه ست؟

بالا