قطار شیراز پیش به سوی دانشگاه علوم پزشکی

love virology

New member
فرم 1 ماله تعهدی که شما در دانشگاه دیگه نیستید در ارشد فقط در دانشگاه شیراز ثبت نام میکنید/ فرم 2 خیلی ابهام داره بچه ها توضیح بدید

Y77

New member
فرم 1 ماله تعهدی که شما در دانشگاه دیگه نیستید در ارشد فقط در دانشگاه شیراز ثبت نام میکنید/ فرم 2 خیلی ابهام داره بچه ها توضیح بدید

فرم2 یه طوریه من نمیخوام هر جا گفتند برم کار کنم

- - - Updated - - -

فرم2 یه طوریه من نمیخوام هر جا گفتند برم کار کنم

fifi

New member
باید بدون وسیله بیاین ثبت نام کنین و خوابگاه رزرو کنین بعدا برین دوباره وسیله بیارین بنظرم اینطور راحت تر هستین. رئیس اداره خوابگاه خانم فرخی(خانمها) آقای میر ابراهیمی(آقایان) هستن زیاد مهربون نیستن:d همون روزی که میاین ثبت نام کنین اداره خوابگاهها هم برید رزرو کنین
رشتتون چیه؟

من انفورماتيك هستم

fifi

New member
دوستان براي رشته منم كه انفورماتيك هستم اينطوريه كه هر جا بگن بايد برم كار كنم؟!

fifi

New member
دوستان اين فرم هاي تعهد محضري براي خوابگاه براي اين ترمم هموناست كه رو سايته يا عوض ميشه؟
اگه هموناست من فردا ببرم محضريش كنم و با خودم ببرم شيراز موقع ثبت نام خوابگاه رو هم رديف كنم

fifi

New member
بچه ها ثبت نام اينترنتي و حضوري طبق حروف الفباست؟

Edna

New member
بچه ها یه سوال...توی فرم شماره2 اون قسمت جای خالی که باید تاریخ پذیرش بنویسیم...چه تاریخی مد نظره؟

بالا