قبو لی های فیزیو لوژی خودشونو معرفی کنن .

*physiology*

New member
سلام
من امسال فیزیو شرکت کردم اما متاسفانه قبول نشدم
اگر کسی قبول شده لطفا اینجا خودشو معرفی کنه
تا ما بتونیم از راهنماییاش استفاده کنیم
خیلی ممنون:riz304:

مجید

New member
سلام .. متاسفانه منم قبول نشدم .. شاهد ، شهید بهشتی ، تهران ، کاشان ، سمنان و اراک انتخاب هام بودن ولی متاسفانه :smiliess (12):نمی دونم برای تکمیل ظرفیت ارشد شانسی هست یا نه

m.mina

New member
سلام.منم قبول نشدم .خیلی زحمت کشیده بودم.ولی نمی دونم چرا قبول نشدم

*physiology*

New member
واقعا جای ناراحتی داره
مجید خان ، مینا جان
بهتر نیس حالا 3 تایی یه کم در مورد منابع و جزواتی که استفاده کردیم صحبت کنیم و از هم کمک بگیریم!

مجید

New member
من بعد از عید خوندم .. حدود دوماه .. جسته و گریخته .. فیزیولوژی چکیده گایتون و هال ، جانوری هیچی ! فقط تست های گذشته و بیوشیمی هم کتاب چکیده بیوشیمی انتشارات خسروی ( برای کنکور ) .. زبان رو هم رو اطلاعات قبلی زدم ( حدود 40 درصد ) بیوشیمی هم 42 درصد و جانوری 20 درصد .. فیزیو رو هم نمی گم چون روم نمی شه !! خیلی خیلی جسورانه زدم منتها خراب شد ! نمره ام حدود 120 می شه .. رو قبولی حداقل اراک حساب کرده بودم که همونم نشدم !! ولی زندگی جریان دارد

مجید

New member
راستی یادم رفت بگم این مجموعه تست های کتابخانه فرهنگ خیلی چیز خوبیه

*physiology*

New member
من از اسفند شروع کردم
برا بیوشیمی مثل شما خوندم
زیست هیئت مولفان
فیزیو (فیزیو لوژی برای کنکور + جزوه)
زبان یه کم تستای سالای قبل + 504

تستای سنوات قبلو خوب میزدم
اما نمیدونم چرا همه چی بهم ریخت.و نتیجه خوبی نگرفتم
منم مثل شما امید دارم

tanhayam

New member
فیزیولوژی

من خدارو خیلی شکر کردم که قبول شدم دانشگاه یزد خدا ممنونتم:4d564ad6:

miler

New member
salam bacheha majid jan,mani jan vaghean narahat shodam haghetoon ghabo0li bo0d...man ghabool shodam gilan...bacheha bejo0ne khodam man faghat test khoondam,,,in nesho0n mide systeme amo0zeshemo0n 4eghad zaefe...yani yki age etelaate chandani nadashte basheo yani aslan ketab nakho0ne faghat test bekho0ne m3 man ghaboole...:smiliess (12): khodaro shokr vali bavar konin aslan kho6hal nistam...yani hamoon moghe k esmam vase shahed umad kho6haliamo kardam...majid rast mige entesharate farhang teste fizio6 kheili khoobe
ishala harja k do0s darin ghabool shin bacheha...:bunnyearsmiley:

khomein

New member
salam be hameye bachehaye physiology. man tonestam khoda ro shokr be hadafam berasam.vaghean javabe zahmatamo az khoda gereftam.daneshgahe tehran ghabul shodam.baraye hamatoon arezooye behtarinaro daram

مجید

New member
یه چیزی رو الان دیدم که حالم خیلی گرفته شد ، ظرفیت پذیرش شهید بهشتی امسال 6 نفر بود ولی تو لیست قبول شدگان دانشگاه که تو سایت شون گذاشتن اسامی هفت نفر موجوده که نمره نفر هفتم 94 شده !!! می دونین چرا ؟ چون سهمیه رزمندگانه !! نمره من و خیلی های دیگه از نمره ایشون بالاتر بوده و قبول نشدیم .. واقعا این انصاف نیست ..

http://www.sbmu.ac.ir/SiteDirectory/Vice-ChancellorEducation/ManageEducation/Documents/19L10.pdf

mj4all

New member
ناراحت نشو
اونا به هیچ جایی با این سهمیه ها نمی رسن
حق با اونیه که بلده
من حق رو به شما میدم

ezelazaheze

New member
با 94؟؟؟؟؟؟؟ خوش به حالش!!!! اونوقت من بدبخت که با 136 قبول نشدم...........البته فقط 3جارو زدم چون بار اولم بود امتحان میدادم و عجله ای ندارم ،ایشالا سال دیگه ،،،به همه اونایی که قبول شدن تبریک میگم

mj4all

New member
ناراحت نشین دوستان
من اگه هم کلاسی این فرد می شدم
نمی زاشتم سر کلاس حرف بزنه
همش می کوبیدمش تا از اومدنش پشیمون بشهز
بسپریدشون به خدا

miler

New member
یه چیزی رو الان دیدم که حالم خیلی گرفته شد ، ظرفیت پذیرش شهید بهشتی امسال 6 نفر بود ولی تو لیست قبول شدگان دانشگاه که تو سایت شون گذاشتن اسامی هفت نفر موجوده که نمره نفر هفتم 94 شده !!! می دونین چرا ؟ چون سهمیه رزمندگانه !! نمره من و خیلی های دیگه از نمره ایشون بالاتر بوده و قبول نشدیم .. واقعا این انصاف نیست ..

http://www.sbmu.ac.ir/SiteDirectory/Vice-ChancellorEducation/ManageEducation/Documents/19L10.pdf
really?????? ek6al nadare.... akharesh bekhad ar6ado begire dg be doktora nemirese:tsimuzpzwoap1t9y3o7

بالا