قبولی های فیزیولوژی چرا اینقدر بی احساسین؟

laeya

New member
سلام من اول به کسایی که امسال قبول شدن تبریک می گم.
از بچه هایی که فیزیولوژی قبول شدن میخوام که لطف کنن نمره ای که خودشون محاسبه کردن و شهری رو که قبول شدن به ما بگن.
خواهش می کنم به فکر ماها که قبول نشدیم هم باشین اینقدر خود خواه نباشین.:1dco2x0p1lilzhfpg1t

khomein

New member
سلام من اول به کسایی که امسال قبول شدن تبریک می گم.
از بچه هایی که فیزیولوژی قبول شدن میخوام که لطف کنن نمره ای که خودشون محاسبه کردن و شهری رو که قبول شدن به ما بگن.
خواهش می کنم به فکر ماها که قبول نشدیم هم باشین اینقدر خود خواه نباشین.:1dco2x0p1lilzhfpg1t

salam be hameye bachehaye khube physiology.man tonestam shokre khoda daneshgahe tehran ghabul besham.har komaki bekhain dar khedmatam

mj4all

New member
سلام
من هم تهران قبول شدم:4d564ad6:
ولی بیشتر برام رتبه مهمه
نمره هم اونجور که محاسبه کردم حدود 350 شده

khomein

New member
سلام سیمین جان.راستش من فیزیولوژی کتاب گایتون و گانونگو خوندم با تستiqbدکتر قاسمی.بیوشیمی جزوه موسسه دکتر خلیلی و زیست جانوری کتاب دکتر طلعت حبیبی و زیستای دبیرستان.زبان واسه دکتر لزگی

mj4all

New member
منم میگم
من فیزیولوژی گایتون و گانونگ و برن و لوی رو خوندم بعلاوه خلاصه میر و تست دکتر قاسمی و فیزیولوژی برای کنکور دکتر قاسمی و تست های علوم پایه میر
بیوشیمی 2eو میر
زیست جانوری: جانور شناسی پیام نور و زیست جانوری ابولقاسم امین
و زبان هم که در این بحث نمی گنجه بعلاوه لزگی

Emohammadi

New member
سلام سیمین جان.راستش من فیزیولوژی کتاب گایتون و گانونگو خوندم با تستiqbدکتر قاسمی.بیوشیمی جزوه موسسه دکتر خلیلی و زیست جانوری کتاب دکتر طلعت حبیبی و زیستای دبیرستان.زبان واسه دکتر لزگی
سلام
منم تبریک میگم بهتون
یه لطف کنین درصداتون هم بگین.

miler

New member
وااااااااااااااای شماها عجب درس خوناییی هستینا... :thanks: ولی گیلانم خیلی قشنگه ها ...بچه ها واسه گیلان بخونین...همتون نرین تهران... من 3 تا همکلاسی بیشتر ندارم.:(40):

m.mina

New member
ثبت نام

تبريك ميگم قبولي تون رو.توي ثبت نام همكلاسي هاتونو ديدين.12 نفرو هم برداشته بودن؟

بالا