قابل توجه مدیران ارشد،مدیران بخش و کاربران انجمن علوم پزشکی

نوتر

New member
با سلام
حدود چند روز هست که وزارت بهداشت اعلام کرده است تاریخ برگزاری آزمون ارشد روزهای 8 و 9 خرداد می باشد.
اعلام این تاریخ برای آزمون ارشد وزارت بهداشت باعث شده است عده ای زیادی از داوطلبان ارشد علوم پزشکی آرامش و تمرکز خاطر خودشان را برای خواندن دروس از دست بدهند. این در حالی است که مهمترین عنصر برای طی کردن مسیر و ماراتن کنکور حفظ آرامش و توکل به خدا و ائمه می باشد.

در این راستا عده ای از افراد سودجو بر آن شدند در این شرایط ایجاد شده برای داوطلبان از آب گل آلود ماهی گرفته و منافع خودشان را در گرفتن اطلاعات شخصی داوطلبان دنبال کنند.
نمونه ای از این افراد هم در انجمن علوم پزشکی مشاهده شد که با هوشمندی مدیران جلوی این فرد گرفته شد.
این در حالی است که هنوز آثاری از لینک جمع آوری امضا برای به اصطلاح اعتراض در جای جای انجمن مشاهده می شود.

بنابراین از تمامی مدیران ارشد و مدیران بخش تقاضا دارم همه ی این لینک ها که باعث سردگمی بسیاری از داوطلبان می شود را از انجمن پاک سازی کنند.

در پایان از تمامی کسانی که در این اعتراض شرکت کردند تقاضا دارم به هیچ عنوان نگرانی به خودشان راه ندهند. چون چنانچه مسئله ای هم بوده باشد با توجه به اینکه تعداد کمی از افراد در این فرم شرکت کرده اند قطعا دست افراد سود جو از این سود جویی ها کوتاه مانده است.

نمونه ای از فرم اعتراض که عدم صحت و سقم آن از ظواهر آن مشهود است.
.
.
.

.
.

.
.
باز هم عرض میکنم هیچ نگرانی برای افرادی که در این فرم اعتراض شرکت کردند وجود ندارد

خواهشمندم اعتراضات خودتان را فقط از طریق تماس تلفنی و ایمیل و پیامک و اقدام حضوری به خود وزارت بهداشت ارسال کنید.

الا بذکرالله تطمئن القلوب

موفق و موید باشید.

آخرین ویرایش:

BBT

New member
سلام
ممنون
هر پست مربوط به اون لینک رو که بود پاک کردم
بازم اگه دیدید اطلاع بدید

negin ka

New member
وای چ جالب منم حدس میزدم طرف قصدش خیر نیس اتفاقا میخواستم ثبت اعتراض بزنم:65d6a5d6s:
ممنون نوتر:rose:

sara25

New member
درستش هم همینه که با خود وزارت بهداشت در میان گذاشته بشه البته اگر اعتراضی باشه...

ممنون از نوتر ومدیریت سایت ک بچه ها رو در جریان گذاشتین..

love virology

New member
درود دمت گررررررررررررررم اخه اعتراض دیگه کد ملی میخاد وقعا که وقتی یه هم وطن از پشت خنجر میزنه دیگه انتظاری از خارجی ها نداریم سپاس شاد باشید

بالا