فیزیولوژی ؟؟؟

ttt

New member
سلام دوستان من جزوه دکتر قاسمی رو گرفتم که انصافا خیلی سنگینه و بیشتر به درد دکترا میخوره تا ارشد می خوام ببینم چه کتاب یا جزو ه ای رو پیشنهاد میدین که در عین خلاصه بودن مفید باشه و بشه بالای 70 زد
ممنون میشم راهنمایی کنید

nocerino

New member
چکیده گایتون دکتر قاسمی و دکتر مسلم محمدی .نشانی خرید : فروشگاه کیوسک مانندی دمه پاساژ فروزنده در خیابان انقلاب

ttt

New member
کسی نیییییییییییییییییسسسسسسسسسسسسسست ؟؟؟

goo

New member
سلام ، خوبه اکثرا بچه ها همون رو می خونند.

ttt

New member
اهان منظورتون فيزيولوژي براي كنكور به نظرتون زيادي خلاصه نيست؟

nocerino

New member
نه دوست من منظورم فیزیولوژی برای کنکور نیست .چکیده ی گایتون دکتر قاسمی جداست .برو به همون ادرسی که گفتم.یک مغازه ی کیوسک مانند هست که کتب پزشکی و
پیرا پزشکی میفروشه .من اونجا این ترجمه دکتر قاسمی رو دیدم

ketabsabz

Well-known member
بچه ها وقت خودتونو صرف خلاصه خوندن نکنید ،چکیده نخونید ،بهتره کامل بخونید

ketabsabz

Well-known member
لطفا یکی به سوالم جواب بده ،
خیلی برام مهمه جوابش ،مهمه که کتاب فیزیو لوژی گایتون ترجمه چه کسیو بخونی؟
آخه مال من ترجمه ی دکتر حوری سپهری که با مقدمه و زیر نظر دکتر حائری روحانیه ادیشن2011 است.
نمیخوام فعلا درگیر کتابای دیگه بشم.

Faridma

New member
سلام من الان کارشمناسی زیست عمومی ترم4 هستم.میخام ایشالله تغذه بخونم..ممکنه راهنماییم کنی.

karokh1990

New member
واسه فیزیولوژی کتاب معروف همون گایتون خودمون هستش که کاملترین هست ومنم همون رو پیشنهاد میکنم.به علاوه بخش هورمون ها واعصاب گانونگ رو به همراه گایتون بخونید.کتاب گانونگ این دو بخشش فوق العاده خوب به رشته تحریر در اومده.برای تست زنیش هم کتاب 800 سوال فیزیولوژی دکتر اصغر قاسمی رو بخونید کافیه.

badri

New member
سلام به همگی، من ارشد فیزیولوژی ورزشی میخونم. شما میدونین من میتونم تو آزمون ارشد تغذیه شرکت کنم یا نه؟

mehrshad.namdar

New member
خانم بدری من براتون لیست رشته هایی که می تونه ارشد تغذیه شرکت کنه رو گذاشتم . تو دفترچه کنکور هم می تونید ببینید. من اسمی از فیزیولوژی ورزشی تو لیست رشته هایی که میتونه ارشد تغذیه شرکت کنه ندیدم.خیلی بعید می دونم این امکان فراهم باشه. محض احتیاط می تونید با وزارت خونه تماس بگیرید. هر چند احتمالش ضعیفه.

mohamadloyal

New member
امیر برزگر مدرس فیزیولوژی بی نظیره.من اونو ميخونم .از اموزشگاه بگير

- - - Updated - - -

امیر برزگر مدرس فیزیولوژی بی نظیره.من اونو ميخونم .از اموزشگاه بگير

physio

New member
سلااام خدمت همه دوستان
من دانشجوی ارشد فیزیولوژی جانوری هستم.مبخواستم بدونم میتونم در کنکور ارشد بهداشت برای امسال شرکت کنم.ظاهرا امروز و فردا مهلت ثبت نام .
لطفااا راهنمایی کنید

بالا