فکر میکنی رتبه ات تو امتحانن دکترای سال بعد چند بشه؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

cnidaria_cnida19

New member
بچه ها من امسال با هر کی صحبت کردم گفته دکترا قبول شدم حتی اونهایی که در سطح متوسط بودند

فکر نمیکنم به دکتری 92 برسم.چون تازه موضوع پایانامم مشخص شده .اما توی آزمون 93 حتما رتبه میارم.شک ندارم که سال 93،سال قبولیم تو آزمون دکتری تغذیس.
باامید موفقیت تمام دوستان.

abiabi

New member
من نفر اول هستم.خوشحالم از اشناییتون...همه به هم قول بدیم جدی بریم سر ازمون دکتری..باشههههههههه؟

Farzan

New member
همچین دوستان از رتبه تک رقمی حرف میزنن که انگاری کنکور سراریه
دیگه پزشکی مولکولی با بیشترین ظرفیت تو رشته های دکترا، 59 نفر بوده
ظرقیت اکثر رشته ها تک رقمیه

Hamidvet

New member
من حس میکنم رتبم تک رقمی میشه ... بدجور انگیزه دارم
به افتخار رتبه تک رقمی دکترای 93 :4d564ad6::thanks:

TUMS

Well-known member
من نمیتونم رتبه ام را بگم ولی باید همون سال اول قبول بشم اینو خوب میدونم. . . .

Soroush Star

New member
به نظر خودم ، برای من هدف مهم هست .
دوست دارم همینطور ادامه بدم و باید سال 93 آزمون Ph.D قبول بشم ( رتبش زیاد مهم نیست ) البته باید اول منتظر روز 6 شهریور باشم .

پله پله تا موفقیت :a2d3:

شفيع

New member
من خيلي دوس دارم قبول شم چون ميتونم به اهدافم نزديكتر شم

Hamidvet

New member
دوست دارم همینطور ادامه بدم و باید سال 93 آزمون Ph.D قبول بشم ( رتبش زیاد مهم نیست ) البته باید اول منتظر روز 6 شهریور باشم .

"پله پله تا ملاقات خدا" در مسیر علم ...

vet lab sciences

New member

گلم با این اطلاعاتی که تو داری بهترین رتبه ها رو میاری.:65d6a5d6s:
آزمون ارشدت حدس میزنم رتبه ت بین 1 تا 10 باشه.
اطلاعات انگل شناسیت فوق العاده ست!!!:smiliess (15)::bunnyearsmiley:

Farzan

New member
از دوستان راهیان دکترا کسی اطلاع نداره از کجا میشه آزمون دکترای سال قبل و پیدا کرد؟
آبان 91 (سال تحصیلی 91-92)

آخرین ویرایش:

25RR

New member
رتبه اش مهم نیست برا من. قبولیش مهمه...........ایشالا سال 93 قبولم

biosta

Well-known member
سال بعد هم مجاز بشوم پیش خودم قبولم ، عجله ای ندارم برای دکتری ترجیح می دهم به جای دکتری بروم یک سال ، دوسال ! فقط زبان بخونم و زبانم رو خیلی خیلی قوی کنم
جالبه که با دانشجویان دکتری که صحبت می کنم میگن اول برو استخدام بشو جایی بعد بیا دکتری !
البته دیدم کسانی رو که بعد از قبولی در دکتری از استخدام رسمی که بودن بیرون آمدن

نوتر

New member
سال بعد هم مجاز بشوم پیش خودم قبولم ، عجله ای ندارم برای دکتری ترجیح می دهم به جای دکتری بروم یک سال ، دوسال ! فقط زبان بخونم و زبانم رو خیلی خیلی قوی کنم
جالبه که با دانشجویان دکتری که صحبت می کنم میگن اول برو استخدام بشو جایی بعد بیا دکتری !
البته دیدم کسانی رو که بعد از قبولی در دکتری از استخدام رسمی که بودن بیرون آمدن

بیوستای گرامی خوب گفتی. منم از نظر خودم مرحله اول رو قبول شم و بتونم بین 50 نفر اول قرار بگیرم به نظرم عملکردم خوب بوده. ولی دوست خوبم اینم خوب نیست که ما بیایم سقف آرزو رو پایین در نظر بگیریم.
با این موافق نیستم اول استخدام بعد دکترا. سخته میشه شرایط خوندن.
واقعا شما تفاوت الان خوندنوتونو با دوره ارشد احساس نمیکنید. شاید بنظر برسه همش 3 سال فرق داره. ولی برای من که خیلی فرق کرده.اصلا نمیتونم مثل دوران ارشدم درس بخونم. حالا تصور کنید 4 سال دیگه برگردیم سراغ امتحان!! که خیلی شرایط فردی سخت میشه.
البته نظر همگان جای تامل داره

آخرین ویرایش:

Hamidvet

New member
نوتر جان ، تو رشته شما چند نفر برای مصاحبه اعلام میکنند؟

biosta

Well-known member
نظرات متفاوته چون دیدگاه ها متفاوته .
جالب این جاست که کسانی که می گویند بلافاصله بایستی بعد از ارشد تمرکز کرد رو دکتری و قبول شد دلایل محکمی دارند و
همچنین کسانی هم که می گویند می توان بعد از چند سال وقفه نیز در کنکور دکتری موفق شد و نتیجه ی خوبی گرفت حرفهای جالبی برای گفتن دارند .
به نظرم نظر غلط این جا نداریم هر دوی آنها از دید خودشان دارند درست می گویند
همان طور که انسان ها با یکدیگر متفاوتند دیدگاه ها ، زندگی ها و راه های رسیدن به مقصد مورد نظر بحث که قبولی در دکتری ست نیز متفاوت هست .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا