فقط برای خداوند...

ROJO

New member
بعضیا میگن باید خدارو دید... ینی باید خدا یجوری باشه که بشه دیدش تا حسش کرد توی زندگی... من خیلی حس خوبی دارم که بخدایی اعتقاد دارم که با چشمام نمیتونم ببینمش، ینی اونقد بزرگه، اونقد فرمانرواست اونقد لایتناهیه...و من اونقد کوچیکم، اونقد سطح حواس پنجگانم پایینه که نمیتونم با اونا حسش کنم که اگر میشد دست یافتنی میشد، اصن از خدایی می افتاد ... ادم ی خدایی میخواد بزرگ توانا مهربان دور از انسان از نظر عظمت نزدیک به انسان از نظر محبت
پ.ن: باید یجایی افکارمو مینوشتم!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: varia

nava

New member
نگاهم رو به سمت تو شبم آیینه ی ماهه , دارم نزدیکتر میشم یکم تا آسمون راهه, به دستای نیاز من نگاهی کن از اون بالا ,من این آرامش محضو به تو مدیونم این روزا
خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی / همیشه این تو هستی که ازم حالم رو پرسیدی
بازم چشمامو میبندم که خوبیهاتو بشمارم / نمیتونم فقط میگم خدایا دوستت دارم
تو دیدی من خطا کردم دلم گم شد دعا کردم / کمک کن تا نفس مونده به آغوش تو برگردم
تو حتی از خودم بهتر غریبیهامو میشناسی / نمیخوام چتر دنیا رو که تو بارون احساسی
خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی / همیشه این تو هستی که ازم حالم رو پرسیدی
بازم چشمامو میبندم که خوبیهاتو بشمارم / نمیتونم فقط میگم خدایا دوستت دارم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ROJO

mw.ashel

New member
خدایا هزاران بار شکرت که همیشه همراهم هستی و لحظه ای فراموشم نمیکنی :riz304:،

خدایا حال و روز این روزهام رو فقط خودت میدونی ، خیلی سخته بعضی از صحنه ها آدم رو یاد گذشته و خاطرات تلخش بندازه به خصوص وقتی پای احساس و اعتمادش در زندگی حقیقی در میان باشه ، این روزا دیدن اون آدمها و صحنه ها هرچند هم ندونم حکمتش چیه و جواب کدوم سوال بی جوابم در زندگی هست بازم اذیتم میکنه ،خدایا همه بنده هات دارن روزهای سختی رو میگذرونند ،خودت رو قسم میدم به بزرگیت نذار کسی شرمنده خودش و خانواده و دلش بشه و دیدگاهش نسبت به اطراف از بین بره چون دیگه هرگز و تحت هیچ شرایطی درست نمیشه

خدایا در آخر یه چیزی رو ازت میخوام و این خواسته ته دلمه ، خدایا مبادا...
:dadad4::riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

mw.ashel

New member
خدایا اول از همه چیز بابت همه چیزهایی که بهم دادی و ندادی شکر میکنم.
بابت نعمتهات همیشه شاکرم و بابت نداده هات کم کم دارم به جوابشون میرسم که حکمتی که میخواستی چی بوده
و چرا؟ الان که بعد مدتها به چیزیهایی که میخواستم رسیدم میبینم که واقعا خیلی از خواسته ها و آرزوهامون باید مطابق با پذیرش موقعیت و آدمها و زمانهای جدید باشه.
خدایا بهم صبر و تحمل و توانی بده تا این چند ماه باقی مونده رو به خوبی و خوشی تموم کنم. خدایا بازم میگم شکرت

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
1447961073061237.jpg

mw.ashel

New member
خدایا امروز با اینکه میتونستم در امتحانات قبول بشم ولی نخواستم، دلیلشم خودت بهتر میدونی.
خدایا هر چیزی رو میشه عوض کرد جز ذات درست و خراب. خیلی میخوام منم مثل بقیه بد باشم
ولی خودتم میبینی نمیتونم به کسی کمک نکنم، وقتی هم که کمک نمیکنم ناراحت میشم. بارها ازت خواسته بودم نذاری منم مثل بقیه بد باشم ولی الان خیلی چیزها عوض شده و ازت ممنونم که بازم بهم اجازه بد بودن رو نمیدی. خدایا به خاطر مهربونی هات ممنونم
و به خاطر خودخواهی امروزم که به خاطر شرایط جدیدم هست معذرت میخوام.دیگه قول میدم تکرار نکنم.

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
خدای همیشه حاضرم...

خدای همیشه حاضرم...
میدانی...
اصلا دردودل کردن با تو حال وهوای دیگری دارد...
کودک که باشی بدون هر بهانه ای میتوانی به آغوشی پناه ببری..‌
بزرگ که میشوی دنیا رنگ دیگری میگیرد...
هر شانه ای دیگر جای امنی برای پناه بردن نیست...
و هر دلی پذیرش رازهای درونت را ندارد...
دل آدمی را هم که خوب میدانی...
طاقتی دارد...
تلنبار که بشود یک دفعه فرو میریزد...
نه اینکه آوار شود بر کسی...
نه...
خود آدمی دفن میشود زیر خرمن ها حرف نگفته و کار نکرده...
که اگر شانه امنی بود ....
دل آدمی منتظر تلنگری نمی ماند...
خدای مهربانم...
ممنونم که همیشه هستی ....
تا در لحظه هایی که به فرو ریختن هایم نزدیکم
دستم را بگیری...
و مرا به آغوش پر مهرت بخوانی...
رهایم مکن...
منه آدمی؛
هیچ غیر تو ندارم...
که تو تمام منی....:rose::heart::rose:

rawy

New member
باسلام
عذخواهی می کنم که پست ظاهرا نامرتبط هست, اما در عمل می تونه مرتبط باشه

"هر کس خود را شناخت، خدای خود را شناخته است"
انسان به عنوان یک موجود دارای اختیار, مسیر زندگی خود را تحت چارچوبی که در آن زندگی می کند انتخاب میکند, و توانایی حرکت در گستره ای از حیوانیت یا فرشته خویی را دارد.
با توجه به باورهای موجود در رابطه با برتری انسان بر سایر مخلوقات, چگونه است که برخی خلاق و قدرتمند و خداگونه می شوند و بعضی نعمت زندگی را تحت فشار و استرس و افسردگی سپری می کنند و چه بسا به زندگی خود خاتمه می دهند؟
فرض کنیم یک اتومبیل آخرین مدل با تجهیزات کامل در اختیار داریم, در صورتی که با نحوه کاربرد آپشن های آن آشنا نباشیم آیا تفاوتی با اتومبیل از رده خارج دارد؟
شاهکار خلقتی که در ما به ودیعه نهاده شده, ذهن ماست و ما با استفاده ی آگاهانه از آن امکان تعیین مسیر زندگی خود را داریم, و یا با سپردن خود به ذهنی که توسط دیگران برنامه ریزی غلط شده و با زندگی در ناآگاهی امکان رفتن به قهقرا برایمان فراهم است.
در هر صورت انتخاب با خودمان است و ما در قبال این انتخاب مسئولیت داریم.
جناب دکتر سعیدی, برنامه ای برای شناساندن قدرت ذهن و توانایی های بشر در نظر دارند که به رایگان در حال اجرا می باشد و به طرق مختلف امکان دسترسی به کاتالوگ و راهنمای ابرکامپیوتر جهان هستی (ذهن انسان) فراهم است:

از طریق کانال تلگرام
در قسمت جستجوی تلگرام آپدیت شده تان این عبارت NLPlife@ را تایپ کنید و بعد از مشاهده ی کانال مربوط وارد آن شده و در قسمت پایین کلمه ی JOIN را بزنید

از طریق آپارات
ویدیو های ان ال پی تخصصی

از طریق اینستاگرام
https://instagram.com/MetaNLP

" اگر دانش در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد "
با ارتقاء خودمان و گام برداشتن جهت خودسازی و پیرو آن ارتقاء جامعه مان, افتخار عنوان ایرانی را به افتخارات تاریخی مان پیوند بزنیم

به عزیزانتان اطلاع دهید

mw.ashel

New member
:rose:

خدای من!
در هر ثانیه ای که میگذرد...
بیشمار نعمت برما ارزانی کردی!
❤️طپش قلب...
دم و بازدم...
دیدن...
شنیدن...
نبض زدن ها!