فقط برای خداوند...

leylii

New member
خدا دیگه طاقت ندارم دیگه نمی تونم تحمل کنم خدا کمکم کن خدا رحم کن به من دستمو بگیر کسی نیست به دادم برسه کسی نمی تونه کمکم کنه تو که این قد دلت مهربونه خودت گفتی بیا در خونم بیا منو صدا کن که من کمکت کنم خودت گفتی من دستت و میگیرم پس کی این کارو می کنی دیگه طاقت ندارم دیگه کم اووردم دیگه کمرم شکست ..دیگه از پسش بر نمی یام ...خدا کسی جز تو نمی تونه کمکم کنه خدا دیگه نمی دوونم چی کار کنم خدا هر چی گفتی و کردی من گفتم شکرت اما خدا کمکم کن هر کاری بگی می کنم کمکم کن خدا نمی تونم بیام خونت اما تو که من و می بینی حالمو می بینی دستمو بگیر تو رو به امام زمونت قسمت می دم دستمو بگیر کمکم کن نجاتم بده ...خدا خودت گفتی منو صدا کن من صدات میکنم ای بنده خودت گفتی که ی قدم بیا جلو من 100 قدم می یام جلو خدا خودت گفتی بیا پیش من دردت دست من پس من که امدم پس چرا هنوز منو نمی بینی بگو کجا راه اشتباه رفتم خدا نکنه از من ناراحتی نکنه با من قهر کردی جونم و می دم برات ولی به من نگاه کن من دیگه طاقت ندارم دیگه تحمل ندارم بریدم به ته خط رسیدم دیگه توان ناله کردن ندارم دارم دیوونهه می شم تو رو امام حسین به تشنگی امام حسینت به مظلومییت علی کمکم کن کمکم کن کمکم کن................تو رو خدا التماست میکنم خدا به پات می افتم کمکم کن تو رو ابوافضل کمکم کن خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا آهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییییی خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

k-b

New member
خدایا از تو بینهایت سپاسگذارم، امشب واسه خودم هیچی نمیخوام ازت میخوام که به همه ی دوستای هم انجمنیم کمک کنی و حاجتشون رو برآورده کنی

TUMS

Well-known member
خدایا این لیلی خیلی نگران ب نظر میاد
خدایا مشکلش را برطرف کن :sad::sad:
آمین

majede

New member
خدایا لیلیو دریاب کمکش کن مثل همیشه که پناهش بودی پشتشو خالی نکن بهت نیاز داره...امین

mbamari

Member
خدایا میشه بزرگیتو به همه ما باز نشون بدی و مشکل لیلی رو حل کنی. خدایا با تضرع از تو این خواهش رو داریم. خدایا ما رو ببخش
محتاج بزرگیت هستیم . محتاج لطفت...

STRUCTURE 66

New member
خانم لیلی !
دلمون کباب شد خداییش !
استیصال اول حاجته !
حتما شنیدی که میگن خدا توی قلبهای شکسته است !!
خدایا بنده مستاصلت رو دریاب به آبروی همه خوبان درگاهت از ازل تا ابد !!

aaram

New member
خدایا....................

این روزهــــایم به تظاهر می گذرد...

تظاهر به بی تفاوتی،

تظاهر به بی خیـــــالی،

به شادی،

به اینکه دیگــــر هیچ چیز مهم نیست...

اما . . .

چه سخت می کاهد از جانم این "نمایش"...........

خدایا خسته امممممممممم،میشه منو ببیری پیش خودت؟
40218_icon_sad.gif
[/IMG]، از این دنیات خسته ام!

leylii

New member
خدایا ببین نه مهتاب برایم نورانیست و نه خورشید برایم آفتابیست نه ستاره ای در آسمان قلبم می درخشد و نه بارانی در کویر دلم می بارد.........:sad:عجب زمانه ایست این زمانه ی بی وفا.خیلی وقت است دلم رو سپردهام به خدا ....ولی..........................................

شادی 25

New member
خدایا ببین نه مهتاب برایم نورانیست و نه خورشید برایم آفتابیست نه ستاره ای در آسمان قلبم می درخشد و نه بارانی در کویر دلم می بارد.........:sad:عجب زمانه ایست این زمانه ی بی وفا.خیلی وقت است دلم رو سپردهام به خدا ....ولی..........................................

لیلی جونم. امیدوارم هر چه زودتر مشکلت حل شه. انتظار خیلی سخته. انتظار درست شدن مشکل. خیل وقتا حل شدن مشکلات زمان می بره. مطمئن باش خدا کمکت می کنه. یعنی هممونو کمک می کنه. اومدیم این دنیا تا سختی ببینیم و بفهمیم که جز خدا هیچ کس دیگه ای مشگل گشا نیست. ازش بخوایم. اونم کمکمون کنه. همین. فقط صبر داشته باش. بیقراری و بی تابی نکن.
برایت دعا می کنم هر شب.

majede

New member
خداونداازتومیخواهم که در بیابان هولناک زندگی تنها و بی یاور،
رهایم نسازی،
از تو میخواهم که درکوره راه پر پیچ و خم زندگی تنهایم نگذاری که
همواره محتاج وجودت هستم​

leylii

New member
خدا جونم سلام ...میدونم منو شناختی ...دیگه روم نمی شه بیام بگم خدایا من دوباره اومدم ....:sad:خدایا روسیاهم از بس اومدم و اذییت کردم مجبور شدی به حرفم گوش کنی ...خدایا خوب کسی نمی تونه کمکم کنه خدایا فقط تو باید دستم و بگیری ..ممنونم از این که منو تحمل میکنی خدا جونم ...خدا رو زمینت نشستم تنهایی نمی تونم بلند شم وایسم باید دستمو یکی بگیره و بلندم کنه تا بتونم دوباره مثه قبل بلند شم و وایسم ...خدا شکرت ...ناشکری نمی کنم اما ظرفییتم دیگه تکمیل شده دیگه کامل کامل شده دیگه فک کنم جایی نداره اگه تو می گی بازم جا داره من حرفی ندارم اما دلم میخواد بهم موقعی که دیدی دیگه جا ندارم کمکم کنی ..خیلی وقته تلاش میکنم خودم و بلند کنم و باشم بایستم اما نمی شه ...یا امام رضا کاشکی من آهو بودم تو ضامن منم می شدی پیش خدا ....بیا ضامن منم شو قول می دم از این که ضامنم شدی پشیمونت نکنم آقا...ببین کار خدا رو که شما باید ضامن ی آهو بشی . بشی ای ضامن آهو ......آقا بیا به خدا بگو منو بلند کنه دستم و بگیره ...صبرم و زیاد کنه .......حسودیم می شه به اون آهویی که شما ضامنش شدی ..........خدایا شکرت....:sad:

varia

Well-known member
خدایا داغونم.
به بزرگیت قسم, نمیتونم بگم همش تقصیره خودمه ................!!!

داغونم خدایا!

leyla-h

New member
سلام خدا جونم، امروز خیلی دلم گرفت نمیشه همه چیز رو نوشت ولی احساس میکنم منو فراموش کردی!!!!!! آخه چرا؟؟؟ من خیلی بدم؟؟؟؟؟؟؟؟ میدونم اشتباه میکنم ولی احساس میکنم هوامو نداری ...........ای کاش میدونستم اخر این جاده به چی ختم میشه گاهی اوقات احساس میکنم واقعا خسته شدم نمیتونم ادامه بدم دلم میخواد بیام پیشت ولی روی برگشتن هم ندارم ....... حداقل درکم کن شکایت هامو فقط بشنو و فراموش کن که بعدا شرمنده ات نشم، ممنون به خاطر نعمت اشک، ای خدا کاش حداقل میدونستم چقدر دیگه باید تحمل کنم

leyla-h

New member
خدا جونم سلام ...میدونم منو شناختی ...دیگه روم نمی شه بیام بگم خدایا من دوباره اومدم ....:sad:خدایا روسیاهم از بس اومدم و اذییت کردم مجبور شدی به حرفم گوش کنی ...خدایا خوب کسی نمی تونه کمکم کنه خدایا فقط تو باید دستم و بگیری ..ممنونم از این که منو تحمل میکنی خدا جونم ...خدا رو زمینت نشستم تنهایی نمی تونم بلند شم وایسم باید دستمو یکی بگیره و بلندم کنه تا بتونم دوباره مثه قبل بلند شم و وایسم ...خدا شکرت ...ناشکری نمی کنم اما ظرفییتم دیگه تکمیل شده دیگه کامل کامل شده دیگه فک کنم جایی نداره اگه تو می گی بازم جا داره من حرفی ندارم اما دلم میخواد بهم موقعی که دیدی دیگه جا ندارم کمکم کنی ..خیلی وقته تلاش میکنم خودم و بلند کنم و باشم بایستم اما نمی شه ...یا امام رضا کاشکی من آهو بودم تو ضامن منم می شدی پیش خدا ....بیا ضامن منم شو قول می دم از این که ضامنم شدی پشیمونت نکنم آقا...ببین کار خدا رو که شما باید ضامن ی آهو بشی . بشی ای ضامن آهو ......آقا بیا به خدا بگو منو بلند کنه دستم و بگیره ...صبرم و زیاد کنه .......حسودیم می شه به اون آهویی که شما ضامنش شدی ..........خدایا شکرت....:sad:

لیلی جان برات دعا میکنم هر چند احساس میکنم خدا منو دوست نداره ولی دلم خوشه که حداقل برات یه کاری کردم هر چند ناچیز .... :riz304:

آخرین ویرایش:

s.ahang

New member
68771804913858760647.jpg

خدایا
ما اگر بد کنیم تو را بنده های خوب بسیار است
تو اگر مدارا نکنی ما را خدای دیگری کجاست؟

FISU

New member
پروردگار من
آفریدی به رایگان
روزی دادی به رایگان
بیامرز به رایگان
تو خدایی نه بازرگان

sa@@ra

New member

یه لحظـه گـوش کـن خـــدا ؛

جـدی میگــم . . .
نه بچـه بـازیِ نـه ادا و اطــوار ،