فخر فروشی!!!

yasamin2

New member
سلام

تا حالا پیش اومده چون که دارین علوم پزشکی میخونین از این بابت به کسی فخر بفروشید؟؟؟

خواهشا صادقانه ج بدید
مرسی

yasamin2

New member
من از این نوع نیستم ولی خیلیا از این نوع هستن که براشون متأسفم...

biosta

Well-known member
پزشکی گرایش مامایی!!!!

اونوقت چرا باید فخر بفروشند
مگر همه علوم پزشکی ها دکترند!:p7977cujr38iyymsu8: شاید هم هستند !:smilies:
مثلا" پزشکی گرایش فوریت یا ...
:smilies-azardl (113

shahram25

New member
اسنان ضعیف افریده شده و فقط براساس توهم خودشو بالا میبینه وگرنه ما همچین بالا نیستیم

reihan

New member
نمیدونم درسته یا نه ولی فک میکنم رشته های پزشکی، دندون و دارو همچین احساسی و دارن البته نه همشون ولی از رشته های دیگه باشی به سختی میشه باهاشون
هم صحبت شد...البته اکثریتشون...

TUMS

Well-known member
سلام
بعضی جاها لازمه
البته به کسایی که ادعا میکنن ولی هیچی حالیشون نیست به نظرم باید یه جوری کلاس بزاری که بدونه با کی داره حرف میزنه
من نمیتونم ببینم کسی واسم کلاس میزاره که هیچی از اون نظز نمیدونه وحسابی سعی میکنم ضایعش کنم
موافقین ؟؟؟؟؟؟؟؟
لایک بدین!

reza.n

New member
من علوم پزشکی نبودم تازه امسال شاااااید بشم.ولی گاهی این حس خودبرتر بینی و توو پزشکیا یا دندون و دارو میشه دید.مملکته داریم!!!:(50):

epid.1

New member
bezar in pezeshkam yekam fakhr befrushan che eshkali dare tanha ensan az nazare taghvast ke mitavanad iz digaran sebghat begirad YAALI

shahram25

New member
مهم این هست که بتونید برای جامعه مفید باشید و گرهی از مشکلات مردم باز کنید نه اینکه با فخر فروشی گرهی بر گره مردم بیچاره اضافه کنید

mahsa.

New member
من علوم پزشکی نبودم تازه امسال شاااااید بشم.ولی گاهی این حس خودبرتر بینی و توو پزشکیا یا دندون و دارو میشه دید.مملکته داریم!!!:(50):
شاید نه حتما منتطرتیم
ایششششششششششششششالا

shahram25

New member
فخر فروشی یکی از ویزگی های اختلال شخصیت نارسیستیک یا همون خودشیفته هست

waria

New member
به نظر منم کاملا اشتباهه...من فعلا علوم پزشکی نیستم.ولی بعدا که ایشالا در زمره علوم پزشکیا قرار گرفتم قول میدم به کسی فخر نفروشم:bunnyearsmiley:

Dexter2009

New member
حالم بد می شه از کسایی که فخر می فروشند...حالا چه با حرکات چه با حرف ...

najma

New member
من اون موقعا که دبیرستان بودم یه معلم سرخونه داشتم که دانشجوی سال پنجم پزشکی بود . وای این آدم اصلا خدا رو بنده نبود و روی جزوه ای که برام آورده بود نوشته بود
تهیه و تنظیم : دکتر ...... . البته منم پرتش کردم بیرون ....:bunnyearsmiley:
متاسفانه این اشکال در باور مردم جامعه ما وجود داره که نسبت به واژه هایی مثل دکتر (به معنی پزشک ) و مهندس حساس هستن .
و همین باعث میشه اگر کسی رشته های دکترای حرفه ای رو قبول بشه ، خیلی با اون کلمه دکتر سر اسمش به اصطلاح حال میکنه (البته نه همشون)
چون مردم جامعه فرق بین دکترای حرفه ای رو با تخصصی نمیدونن .
البته این فخر فروشی رو من به شخصه تو سلولی مولکولی ها یا پیرا پزشکی ها خداییش ندیدم .
اکثرا خیلی فروتن هستن . چون هدفشون صرفا علمه و خدمت .
ولی منم هر جا با یه پزشک پرمدعای بیسواد برخورد داشتم با اطلاعات فخر فروشی کرده و برجک فرد مذکور رو پایین آوردم که ادعای خدایی نکنه .:a2d3:

hairin

New member
غرور کاذب

منکه پزشکی نخوندم و نمیدونم آیا اگر میخوندم بازم نظرم همین بود یا خلافش اما به دلیل مدرک گرایی اکثر ما ایرانیا (البته نه همه) علاقمند بودن به رشته اصلا اهمیتی نداره و صرف اینکه فرد به دانشگاه علوم پزشکی بره دیگه خدا رو هم بنده نیست(سوء تفاهم نشه منظورم همون مغرورا هستن) مثلا یکی از آشناهای ما داروسازی میخونه هر وقت که اون شخص یا خانوادشو میبینیم فقط در مورد اینکه با کدوم دکتر کجا رفته,کدوم داروخونه بهش درخواست داده,چقد حقوق میگیره,چی میخوره,چی میپوشه,چنتا خواستگار دکترو جواب کرده,ایرانو دوس نداره,از کانادا سیتی واسش درخواست همکاری اومده.....چی بگم آخه,این دیگه اونور فخره,بابا ما هم کلی درس خوندیم بی سواد نیستیم که,این چیزا رو خوب درک میکنیم,به امید روزی که هیچکس خود را بر دیگری برتر و والاتر نداند,

بالا