عکس ها و تبلیغ های خلاقانه و متقاوت

mohana

Well-known member
منم برم...
خواب های خوب ببینین.......:painting:
شب همگی خوش:smiliess (10):

ps2020

New member

یه شخصیت جدی تو محل تحصیل و کار

مشاهده فایل‌پیوست 527
ولی خونه و بین دوستان اینجوری:

مشاهده فایل‌پیوست 528

اگه از کسی ناراحت بشی به روت نمیاری ولی عذاب میکشی

همینا به نظرم میرسه

:25r30wi::25r30wi:
مورد اول>>>90%نزدیک
مورد دوم>>>70%نزدیک
مورد سوم>>>در 20%موارد!!!
خیلی جالب بود مـــــــــــــــــــــــرســـــــــــــــــــــــــــــــی..........

ZOT

New member
هوشمند!!!!:motat:
جایزمو بدین!همونی که از تاتا خواستم!مخسی.............................................................

به نظرم شما آدم با احساس و یه کمی هم مذهبی یعنی به مسائل مذهبی اهمیت میدید که این یه نکته ی مثبتی هست! شوخی هم دوست دارید ! درمورد چهره اتون نمی تونم چیز خاصی بگم ولی این عکس رو دیدم گفتم شاید یه ذره شبیه این باشید !

شب همه بخیر

ps2020

New member
به نظرم شما آدم با احساس و یه کمی هم مذهبی یعنی به مسائل مذهبی اهمیت میدید که این یه نکته ی مثبتی هست! شوخی هم دوست دارید ! درمورد چهره اتون نمی تونم چیز خاصی بگم ولی این عکس رو دیدم گفتم شاید یه ذره شبیه این باشید !

شب همه بخیر

آره،آره!!!همین طوره تقریبا!!!
چهرم که از این هم خوش تیپ ترم!!!:a2d3:
خیلی خوب بود>>>>>>>مــــــــمــــــــــنــــــــــــــــــون

ps2020

New member
تقدیم به همه اونایی که هستن و نیستن! (دکتر حالا شما خودت رفتی،چرا فروغو با خودت بردی؟)
imageResize.php

am-ml

New member
سلااااااااااااااام به شبکارای عزیز
حدساتون جالب و با مزه بود ...
جاروهه رو کاش توضیح بدی زهرا ،من متوجه نشدم چطوری میگه هوشمنده...
خوب مریم جون و تاتا عزیزم ، جایزه چی تقدیم بشه؟

پ.ن: اون تصنیفی که تاتا گذاشته بود هم عالی بود ،خصوصا که لیلاش زیاد بود :thumbsupsmileyanim:

am-ml

New member

شب همه بخیر

2020 من همش فکر می کنم شما دختری ،اگه دقت کنی نمی تونم زیاد هم رسمی باشم باهاتون ، شاید برای اینکه خیلی از من کوچیک تری(البته تو شناسنامه وگرنه که آقایی) ...
احساسات رو در موردت خیلی موافقم ...
شخصیت مثبت و مودبی هستین ...
کمی هم فکر کنم زود رنج باشین...
دکتر رو هم خیلی دوست داشتی، نه؟

tata300i

New member
سلااااااااااااااام به شبکارای عزیز
حدساتون جالب و با مزه بود ...
جاروهه رو کاش توضیح بدی زهرا ،من متوجه نشدم چطوری میگه هوشمنده...
خوب مریم جون و تاتا عزیزم ، جایزه چی تقدیم بشه؟

پ.ن: اون تصنیفی که تاتا گذاشته بود هم عالی بود ،خصوصا که لیلاش زیاد بود :thumbsupsmileyanim:

قابلی نداشت
جایزه من یه دلستر گندمی خنک
:motat:

ps2020

New member
2020 من همش فکر می کنم شما دختری ،اگه دقت کنی نمی تونم زیاد هم رسمی باشم باهاتون ، شاید برای اینکه خیلی از من کوچیک تری(البته تو شناسنامه وگرنه که آقایی) ...
احساسات رو در موردت خیلی موافقم ...
شخصیت مثبت و مودبی هستین ...
کمی هم فکر کنم زود رنج باشین...
دکتر رو هم خیلی دوست داشتی، نه؟

2 مورد اول رو که ممنون!شما لطف دارین!من خب اینجا شاید از همه کوچیکتر باشم پس همتون میتونید راحت باشید.
زود رنج که واقعا خیلی هستم!
دکتر...:heart::sadsmiley:

am-ml

New member
من دیدمش یعنی قبلا یکی اینو گذاشته ولی خوب نظاره کردن رو دوست دارم ،شب میام ،دست پر :rolleyessmileyanim:

am-ml

New member
فکر کردم فقط من نيومدم يعني چي شايد من خواستم بميرم (خدا نکنه-زبونم لال ) شما بايد خونه زندگي رو رها کنين ...:p7977cujr38iyymsu8:

پ.ن: به اين ميگن يه دست پيش گرفتن توپ :smilies: ....عاغا بابت ديشب شرمندم ،کلا اينترنت ما مشکل پيدا کرده الان هم به لطف داداشمون خدمتتون هستيم.
نذارين اينجا بره پايين ...منم ميام ... به زودي...

بالا