عکس تکان دهنده ای از دکتر محمود حسابی

DNA

New member
عکس تکان دهنده ای از دکتر محمود حسابی

شام در کنار تخت استاد سرد شده است. ظاهراً دیگر نیازی به خوردن غذا نیست. پزشکان و مسؤولان بیمارستان دانشگاه به این نتیجه رسیده اند که معالجه روی قلب استاد دیگر اثری ندارد.

لذا انژیوکت تزریق چند دارو برای ادامه تپش قلب از رگ دست راست و انژیوکت تزریق مسکن درد از دست چپ ایشان را خارج و حتی ماسک تأمین اکسیژن که ریه ها قادر به تأمین آن نبود را برداشته اند و تنها سنسورهای تپش قلب روشن است. شگفت اینکه در چنین حالتی در کمال حیرت پزشکان و متخصصین بیمارستان کانتونال دانشگاه ژئو،‌ پروفسور حسابی در آخرین لحظات حیات به چیزی جز مطالعه و افزایش دانش خویش نمی اندیشد.

این تصویر منحصر به فرد را یکی از کارکنان خود بیمارستان به عنوان تصویر تکان دهنده و تأثیرگذار ثبت کرده است.

1287819971_hesabi.jpg

konjkave

New member
دانلود رایگان کتاب استاد عشق (زندگی نامه پرفسور حسابی)

ازاینحا می توانید کتاب دانلود کنید!
من این کتاب به همه دوستان توصیه میکنم یخونن انقدر جالب که یکساعتم حاضر نیستید از خوندنش دست بکشید خودم بیشتر از پنج بار خوندمش:smilies-azardl (181
واقعا پروفسور حسابی و زندگیشون باید الگوی ما در زندگیمون باشه:riz304:

mini

New member
میشه ما هم اینطوری باشیم؟
ی لحظه روش فکر کنیم.....

varia

Well-known member
این فقط یک عکسه و با این عکسها جز برانگیختن احساسات موقتی یک فرد نمیشه درسی برای انسان داد!

varia

Well-known member
شاید اگه بخوایم از دکتر درس یادبگیریم این حرفشون درس بهتری یادمون بده::

28493042302516664369.jpg

..RANA..

New member
این فقط یک عکسه و با این عکسها جز برانگیختن احساسات موقتی یک فرد نمیشه درسی برای انسان داد!

اگه این عکس یک لحظه در تو احساس خاصی ایجاد کنه و یه لحظه در تو تاثیر بذاره، اون لحظه،لحظه شروع موفقیتهات میشه ...(شاید)

ایزو

New member
سلام واقعا عکس تکان دهنده ایه
مرسی ازdna واسه گذاشتن این مطلب
راستش از خجالت کشیدم واسه به هدر دادن وقت های زندگیم
از این همه الاف گشتن...
تا به یه موفقیتی میرسیم دیگه فکر میکنیم دنیا از آن خودمون کردیم و خیلی ...
اما وقتی یه چنین چیزایی میبینم میفهمیم که هنوز اول راهیم و...
ما کجا این انسانها کجا...

varia

Well-known member

اگه این عکس یک لحظه در تو احساس خاصی ایجاد کنه و یه لحظه در تو تاثیر بذاره، اون لحظه،لحظه شروع موفقیتهات میشه ...(شاید)

اگه قراره دنبال شایدها بگردیم بهتره دنبال شایدهایی باشیم که احتمال اینکه از حقایق منشا بگیرند بیشتره.

برای زندگی مقتدرانه به هیچ رسانه ای اعتماد نکنیم! ببینیم ولی اعتماد نکنیم چون هدف فقط کشاندن ما به سوی آنچه خودشان میخواهند هست.

زمانی که این عکسو میگرفتند عکاس در اتاق دکتر چیکار میکرد؟؟ اگه اتاق بیمارستان دوربین داشته پس چرا فقط همین یک عکس از این حالت دکتر وجود داره؟؟در ضمن دکتر عینکی بودند و با عینک مطالعه میکردند پس عینکشون کو؟؟ و ... بابا میخوان در وقف در راه علم بدند اونم با رواج دروغ! این شدنی نیست.

ایزو

New member
اگه قراره دنبال شایدها بگردیم بهتره دنبال شایدهایی باشیم که احتمال اینکه از حقایق منشا بگیرند بیشتره.

برای زندگی مقتدرانه به هیچ رسانه ای اعتماد نکنیم! ببینیم ولی اعتماد نکنیم چون هدف فقط کشاندن ما به سوی آنچه خودشان میخواهند هست.

زمانی که این عکسو میگرفتند عکاس در اتاق دکتر چیکار میکرد؟؟ اگه اتاق بیمارستان دوربین داشته پس چرا فقط همین یک عکس از این حالت دکتر وجود داره؟؟در ضمن دکتر عینکی بودند و با عینک مطالعه میکردند پس عینکشون کو؟؟ و ... بابا میخوان در وقف در راه علم بدند اونم با رواج دروغ! این شدنی نیست.

سلام
منظور شما اینه که این عکس دروغه؟؟
خب درست کردن یه چنین عکسی سخت نیست
اما به عقیده من تاثیر گذاره....اما فکر میکنم بیشتر نشون میده دانشمندای ایرانی برای رسیدن به قله های پیشرفت زحمت کشیدند و هرگز از علم آموزی دست بر نداشتن...

ایزو

New member

راستی میشه بگید چرا گفتین هدف کشاندن ما به سوی خودشونه؟
تا جایی که من میدونم دکتر حسابی که از جمله انسانهایی بود که امکانات غرب رو رها کرد و به ایران اومد و با این اوضاع....
سوال برام پیش اومده ها....(خصمانه نگفتم خدایی):riz304:

..RANA..

New member

lمن که منظورتو نمی فهمم بخدا :(50):

بالا