عكس خوابگاه

cheshmak

New member
اخی ...یاد خونه دانشجویی مون افتادم !!
چشمک خوابگاه بودی یا خونه دانشجویی ؟؟
خوابگاه مکانی است توهم بریزوو شلوغ و پلوغ
خونه دانشجویی تعداد دست خودته !!مخصوصا اگه مسئول خونه دانشجویی هم خودت باشی !!!
:motat:

بابا جون خوابگاه بوديم ولي مجهز رفته بوديم...:65d6a5d6s:

کرهانی

New member

خداییش اتاق ما خیلی تمیز بود
برنامه کاری داشتیم،شب ظرف نشسته تو اتاق نمیزاشتیم
یک روز در میون جارو میزدیم و برس میکشیدیم:black_eyed:

آخرین ویرایش:

biologisst

New member
دلم گرفته بچه ها.........:sadsmiley:
نمیدونم چرا بعضی ها اینقدر تفاوت فکری با ما دارند.
آخه علاقه ی من به ایمونولوژی و دیگر دوستان زیستی به دیگر رشته های علوم پزشکی میشه سرک کشیدن به رشته های بقیه؟ واقعا دلم می شکنه وقتی بقیه اینقدر وقیحانه با ما در مورد رشتمون حرف میزنند.
من هیچ وقت به رشته ای توهین نمیکنم چون میدونم هر رشته ای سختی خودشو داره و ارزش و بار علمی خودشو داره.
اما واقعا از دست تمام کسایی که این گونه بی ادبی میکنند و به رشته های همدیگه نگاه وزارتخانه ای دارن متاسفم!
اینکه من وزارت علوم هستم شما بهداشت ...اینکه من زیستم تو علوم آزمایشگاهی....
آخه من دارم کجای جای تو رو تنگ میکنم؟
وقتی تو داری درستو میخونی و به قول خودت از من بیش تر بلدی باشه...بخون و قبول شو ....بزار من قبول نشم....منم تلاش میکنم....ولی نمیگم نمیزارم تو قبول بشی و بری سرکار....تو اگر هم دوست داشته باشی بیایی زیست من خیلی خیلی خوشحال میشم و استقبال می کنم.
فقط حرف دلگرفتگی بود که روی دلم مونده. آخه از وقتی اومدم اینجا بچه های علوم آزمایشگاهی بهمون می پرن و توهین میکنند. واقعا که...اینه رسم انسان مداری؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: behnaz.h

ROJO

New member
دلم گرفته بچه ها.........:sadsmiley:
نمیدونم چرا بعضی ها اینقدر تفاوت فکری با ما دارند.
آخه علاقه ی من به ایمونولوژی و دیگر دوستان زیستی به دیگر رشته های علوم پزشکی میشه سرک کشیدن به رشته های بقیه؟ واقعا دلم می شکنه وقتی بقیه اینقدر وقیحانه با ما در مورد رشتمون حرف میزنند.
من هیچ وقت به رشته ای توهین نمیکنم چون میدونم هر رشته ای سختی خودشو داره و ارزش و بار علمی خودشو داره.
اما واقعا از دست تمام کسایی که این گونه بی ادبی میکنند و به رشته های همدیگه نگاه وزارتخانه ای دارن متاسفم!
اینکه من وزارت علوم هستم شما بهداشت ...اینکه من زیستم تو علوم آزمایشگاهی....
آخه من دارم کجای جای تو رو تنگ میکنم؟
وقتی تو داری درستو میخونی و به قول خودت از من بیش تر بلدی باشه...بخون و قبول شو ....بزار من قبول نشم....منم تلاش میکنم....ولی نمیگم نمیزارم تو قبول بشی و بری سرکار....تو اگر هم دوست داشته باشی بیایی زیست من خیلی خیلی خوشحال میشم و استقبال می کنم.
فقط حرف دلگرفتگی بود که روی دلم مونده. آخه از وقتی اومدم اینجا بچه های علوم آزمایشگاهی بهمون می پرن و توهین میکنند. واقعا که...اینه رسم انسان مداری؟

بیخیال حرف مردم،
مردم به اندازه ی سطح شعورشون حرف میزنند،،،
دوست دبیرستانم زیست خوند امسال ایمونو قبول شد یکی از بهترین دانشگاههای کشور.

amirreza

New member
کرهانی هتل بودی یا خوابگاه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33:

- - - Updated - - -

اسم یونیتو بگو ارشدو بیایم اونجااااااااااااا:thanks:

بانو

New member
من کارشناسی تو شهرمون بودم .تا دانشگام پیاده ۱۰ دیقه بعد معمولا پدر میرسوندم میشد ۳ دیقه ...کلا میرفتیم مدرسه بجون خودم. اما ۲ سال آخر دوندگی داشت خوش میگذشت :black_eyed:
اما الان برا ارشد بازم شهر خودمونم اما تا بخوام برسم دانشگاه از خونه تا برسم دانشگاه ۱.۵ ساعتی برام آب میخوره تا برسم کلا انرژی صفر میشه :65d6a5d6s: انگار میرم سفر :25r30wi:

وای خوبه من خوابگاهی نبودم...:65d6a5d6s:

بانو

New member
من اصلا اعصاب کسی حتی تو اتاقم باشه ندارم بخوام بگم جمع کن بگه جمع کنم :smiliess (9):شماها چطور با چند نفر تو ی اتاق میساختید ؟:65d6a5d6s:

بانو

New member
ولی عکساتون عالی بود ....بازم بزارییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین

کرهانی

New member
من اصلا اعصاب کسی حتی تو اتاقم باشه ندارم بخوام بگم جمع کن بگه جمع کنم :smiliess (9):شماها چطور با چند نفر تو ی اتاق میساختید ؟:65d6a5d6s:

به سختی:sdasdasd:
ولی بنظرم لذت دانشجو بودن به خوابگاهی بودنشه
آدمو میسازه

بانو

New member
سفر با دوستان[/QUOTE]

کرهانی جان سفر بعدی منم با شمام:bunnyearsmiley:..دیگه نگران خورد و خوراکم نیستم آخه من به غذای بیرون و مسافرتو بهداشتش حساسم فوری مریض میشم:smiliess (2):
اون وقت من خودم آنچنانم سوسول نیستم این میکروبا با من همه جوره نمیسازن :sdasdasd:

بانو

New member
خوشم میاد کرهانی جان همه چی تو عکسات مارک داره و مارکش پیداس :thumbsupsmileyanim:

کرهانی

New member
کرهانی جان سفر بعدی منم با شمام:bunnyearsmiley:..دیگه نگران خورد و خوراکم نیستم آخه من به غذای بیرون و مسافرتو بهداشتش حساسم فوری مریض میشم:smiliess (2):
اون وقت من خودم آنچنانم سوسول نیستم این میکروبا با من همه جوره نمیسازن :sdasdasd:[/size]
[/quote]

حتما، خوشحال میشیم
البته سفر دوم رو غذا از آشپزخونه گرفتیم که دانشجویی خرج کرده باشیم
منکه با غذا مشکل ندارم ولی دوستام معده هاشون حساس بود

ZOT

New member
کرهانی میشه بگی در کدام دانشگاه تحصیل می نمویی شما؟:(50):

بالا