عكس خوابگاه

hebe.nurse

New member
فردا قراره وزیر بهداشت شخصا از خوابگاه ما بازدید نمایند :motat:

hebe.nurse

New member

خب دیگه مث اینکه خوابگاه ما بهترین خوابگاه دانشگاه ایران شناخته شده :)
اوخ مهسا نمیدونی از صب چه بروبیایی بود انقد تمیز کردن که خوابگاه برق میزنه :)
بچه ها هم همه خونه تکونی کردن اصا ی وضی :25r30wi: من و هم اتاقیمم قرار شده بخوابیم فردا درم قفل کنیم کسی نیاد بازدید اتاق :25r30wi:
والا اینا که چش ندارن ببینن :p :دی

mahsast

New member
:25r30wi::25r30wi::25r30wi: هبه اتاقتون که من تو عکسا دیدم خوب بود این سعادتو از دست ندین:bunnyearsmiley:

nima21

New member
منم دوست داشتم یه عکس از اتاقم بزارم ولی هرچی میگردم گوشیمو پیدا نمی کنم:riz303::riz303:

hebe.nurse

New member
اینبار هم با سبد کالای خوابگاه به مناسبت ماه مبارک رمضان :thanks::motat:
خخخخ ما که هنوز شروع نشده از برکت این ماه بسیار بهره مند شده و روزی گرفتیم. انشالا قسمت دوستان هم :))

bk8zqj9ync5i.jpg

mm217ad1mqkk.jpg

آخرین ویرایش:

diseases

Well-known member
اینبار هم با سبد کالای خوابگاه به مناسبت ماه رمضان :thanks::motat:

bk8zqj9ync5i.jpg

mm217ad1mqkk.jpg

هنوز داریدشون ؟!!! ما همون لحظات عرفانی پس از گرفتن ترتیبشون رو دادیم ... یه لشگر از قحطی زدگان اتیوپی تو خوابگاه ما هستن ... فقط ماکارونی و رب گوجه ش مونده !!!

hebe.nurse

New member
هنوز داریدشون ؟!!! ما همون لحظات عرفانی پس از گرفتن ترتیبشون رو دادیم ... یه لشگر از قحطی زدگان اتیوپی تو خوابگاه ما هستن ... فقط ماکارونی و رب گوجه ش مونده !!!

واقعاااااااا؟؟؟ :shocked: جون من؟؟ چطور تونستید آخه!! اون روغن و قندوشکرم خوردید؟ اون همه خرماها هم؟ آخه اینا هرنفری بود چطور تک نفره ترتیب همشو دادید؟؟؟ زنده اید الان؟ جاییتون دردمیکنه زنگ بزنم اورژانس بیادآ تعارف نکنید نگران شدم :|
من همه اینا تا اخر تابستون برنامه ریختم واسشون. به تدریج ولی همیشگی قانون ماست :p

diseases

Well-known member
من میگم یه لشگر قحطی زده ست تو خوابگاهمون باورتون نمیشه ؟
از بس دوستمون دارن از اطراف و اکناف خوابگاه میان اطاقمون ... همیشه مهمون داریم ...
راستش دو روزه داریم با بیست لیتری شربت آبلیمو می خوریم ... این از شکرش
بچه ها از وقتی خرما دیدن همه دندوناشون درد میکنه ... دیگه قند نمیتونن بخورن !!! ... اینم از خرما

روغن هم خوردنی نیس وگرنه چیزی ازش نمونده بود ...

پسرا جوری غذا میخورن که انگار آخرین وعده غذایی عمرشونه !!!

somi3

New member
هبه جان بابا خوب میرسن بهتون که.بیام اونجا خودم براتون غذا بپزم؟آذوقه تون هم شزیکی .هرچی باشه هم خوابگاهیم دیگه:auizz3ffy9vla57584x

hebe.nurse

New member
هبه جان بابا خوب میرسن بهتون که.بیام اونجا خودم براتون غذا بپزم؟آذوقه تون هم شزیکی .هرچی باشه هم خوابگاهیم دیگه:auizz3ffy9vla57584x

خخخخخخ سومی جان نه جان خودت اصلا بهت زحمت نمیدم عزیزم :)) با اینا فقط میشه ی ماکارونی درست کرد اونم دیگه استاد شدم خودم بلدم :) باقیشم کنسرو آماده اس زحمتی نداره :whistle::painting:
البته اگه منظورت ازون غذاها خوشمزه تو تاپیکتون هس آره خب چرا که نه . اصلا همش مال شما .فقط ی غذا خوشمزه باشه :dadad4:

آخرین ویرایش:
بالا