ظرفیت های جدید آزمون کارشناسی ارشد 93 اعلام شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

javadrazaviyan

New member
به نام خدا
سلام
دوست عزیز اول قوانی مربوط به سهمیه استعدادهای درخشان رو به درستی مطالعه کنین بعد اینطوری جبهه بگیرید
سهمیه استعداد درخشان مازاد بر ظرفیت کل پذیرش هست
یعنی اگر تو این ظرفیتای اعلام شده فرضاً دانشگاه تهران 5 تا هماتو بگیره و کسی واجد شرائط استفاده از شهمیه استعداد درخشان بدون آزمون باشه به عنوان نفر ششم اونجا قبول میشه و اگرم چنین کسی نباشه اصلاً خالی می مونه و تکمیل نمیشه
پس جایی از شما تنگ نکرده
تازه ناعدالتی ها و نابرابری های زیاد ی در قوانین مربوط به استهداد درخشان (سهمیه بدون آزمون) وجود داره که مجال توضیح دادنش نیست.

موفق باشید

sahar2

New member
دیدید دوستان ظرفیت ها دقیقا همون بود که علوم پزشکی قم زده بود (با تفاوت حداکثر 5نفری)
ظرفیت های قبل از اعلام رسمی : ایمنی شناسی 83 / ویروس شناسی : 28 / بیوشیمی بالینی : 118 / میکروب شناسی : 120 / بیوتکنولوژی : 50 / انگل شناسی : 91

ظرفیت های بعد از اعلام رسمی : ایمنی شناسی : 85 / ویروس شناسی : 32 / بیوشیمی بالینی : 123 / میکروب شناسی : 121 / بیوتکنولوژی : 54 / انگل شناسی : 92

علوم پزشکی قم ظرفیتها رو چطور داشت؟ ظرفیت دکترا رو نزده؟!

مهلا1991

New member
چقدر نامردن اخه اینا
یه هفته ما رو کشتن تا ظرفیت اعلام کنن
بعد حالا میگن از 4تا 6 مرداد فرصت انتخابات شهر دارید
خدا ذلیلتون کنه ایشالا

م.صفری

New member
به نام خدا
سلام
دوست عزیز اول قوانی مربوط به سهمیه استعدادهای درخشان رو به درستی مطالعه کنین بعد اینطوری جبهه بگیرید
سهمیه استعداد درخشان مازاد بر ظرفیت کل پذیرش هست
یعنی اگر تو این ظرفیتای اعلام شده فرضاً دانشگاه تهران 5 تا هماتو بگیره و کسی واجد شرائط استفاده از شهمیه استعداد درخشان بدون آزمون باشه به عنوان نفر ششم اونجا قبول میشه و اگرم چنین کسی نباشه اصلاً خالی می مونه و تکمیل نمیشه
پس جایی از شما تنگ نکرده
تازه ناعدالتی ها و نابرابری های زیاد ی در قوانین مربوط به استهداد درخشان (سهمیه بدون آزمون) وجود داره که مجال توضیح دادنش نیست.

موفق باشید

بله کاملا درست میگین
خود استعداد درخشانیام کلی مشکل دارن

javadrazaviyan

New member
این استعدادهای درخشان ک هیچی.مثلا طرف شاگرد اول هوشبریه(رشته خودمو میگم ک ب کسی بر نخوره) بعد میاد باسهمیه استعداد مثلا درخشان ( ک همون زیاد خوندنه) میره ارشد تغذیه قبول میشه ! این نشسته شاگرد اول رشته خودش شده ... چ معنی داره ک با معدل بیاد بره هر ارشدی ک دلش میخواد ! واقعا این سهمیه ها مسخره اند !

سلام
دوست عزیز هر رشته ای که شما میتونید امتحان بدید متقاضی استفاده از سهمیه استعداد درخشان بدون آزمون هم میتونه شرکت کنه
اگه شما میتونی تغذیه بدین خب ایشون هم میتونه
تازه سهمیه استعداد درخشان مازاد بر ظرفیت کل هست
جای کسی رو نمیگریه
خواهشا با اطلاعات درست حرف بزنین

biomar

New member
154fs232528.gif

م صفری
من فقط اینو میدونم که برخورد منفعلانه هیچ وقت راه حل نبوده.
اعتراض شاید نتیجه نده اما وظیفه ی ماست در حق خودمون و تلاشمون و عمرمون.
این که اعتراضات جواب بگیره یا نه بحثش جداست و بین اونهاست و خداشون و حقی که پا روش میذارن.
smashfreak.gif

و اتفاقا گاهی چهار تا اعتراض نتیجه میده چون مسئولان عادت کردن به تو سری زدن و بی توجهی و اصلا انتظار ندارن کسی حرفی بزنه خلاف میلشون.
بالاخره تا کی میخواد وضع مملکت اینطور باشه؟ تا کی ما باید وظایفی رو که اونها براش حقوق میگیرن بهشون یادآوری کنیم و استرس بکشیم؟
بذار ما بدونیم تلاشمون رو کردیم و نشد. نه اینکه نشستیم و گفتیم چه فایده... من ترجیح میدم حرفمو بزنم حتی اگر جوابی نداشته باشن. چهار تا پیام و ایمیل آنچنان وقتی نمیگیره.

آخرین ویرایش:

م.صفری

New member
چقدر نامردن اخه اینا
یه هفته ما رو کشتن تا ظرفیت اعلام کنن
بعد حالا میگن از 4تا 6 مرداد فرصت انتخابات شهر دارید
خدا ذلیلتون کنه ایشالا

خب انتخابو برا همه اسون کردن دیگه چرا وقت بذارن خودشون میدونن اکثرا انتخابی ندارن

javadrazaviyan

New member
این استعدادهای درخشان ک هیچی.مثلا طرف شاگرد اول هوشبریه(رشته خودمو میگم ک ب کسی بر نخوره) بعد میاد باسهمیه استعداد مثلا درخشان ( ک همون زیاد خوندنه) میره ارشد تغذیه قبول میشه ! این نشسته شاگرد اول رشته خودش شده ... چ معنی داره ک با معدل بیاد بره هر ارشدی ک دلش میخواد ! واقعا این سهمیه ها مسخره اند !

س

توی دولتی روزانه چی؟؟پارسال دوستم بخدا قسم تو کنکور رد شد...رتبش اونقدر وحشتناک بود که روش نشد بگه..الان کجاست؟؟؟با سهمیه استعداهای درخشان کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی از نوع روزانش!!!!!داره تحصیل میکنه...بله اینجوریاس

سلام
دوست عزیز سهمیه بدون آزمون استعداد درخشان بصورت مازاد بر ظرفیت پذیرشه و ربطی به این ظرفیت ها نداره

javadrazaviyan

New member

نمی تونه که با درصدای زیر20 درصد قبول شه.
دوست عزیز دفترچه رو درست بخونید نوشته درصورتی میتونند از سهمیه استفاده کنند که نمره حد نصاب کسب کرده باشن. ینی80% نمره اخرین فرد قبول شده. و درصورتی که حد نصاب نیارن حتی اگه رتبه 1 در سهمیه هم بشن قبول نمیشن و ظرفیتشون به ازاد داده میشه.

با سلام
مطابق با قانون متقاضی استفاده از سهمیه با آزمون استعداد درخشان باید 90 درصد نمره آخرین فرد قبولی در اون دانشگاه رو بیاره

biomar

New member
مازاده اما به نظر من بازم حق نیست.
بودن از دوستام که حتی توی کنکور مجاز هم نشدن ولی چون توی یک دانشگاه سطح پایین بودن و معدل اوردن تونستن برن ارشد و الانم دانشجوی دکترا هستن.
چندتاییم بودن که رتبه چهار و پنج بودن اما چون رتبه ی اول و دوم با معدل نرفتن اونا رفتن به جاشون .
اینا عدالته؟
عده ی خیلی کمی هستن که اگر کنکور هم بدن قبول میشن ولی با معدل میرن. خیلی کم.

م.صفری

New member
154fs232528.gif

م صفری
من فقط اینو میدونم که برخورد منفعلانه هیچ وقت راه حل نبوده.
اعتراض شاید نتیجه نده اما وظیفه ی ماست در حق خودمون و تلاشمون و عمرمون.
این که اعتراضات جواب بگیره یا نه بحثش جداست و بین اونهاست و خداشون و حقی که پا روش میذارن.
smashfreak.gif

و اتفاقا گاهی چهار تا اعتراض نتیجه میده چون مسئولان عادت کردن به تو سری زدن و بی توجهی و اصلا انتظار ندارن کسی حرفی بزنه خلاف میلشون.
بالاخره تا کی میخواد وضع مملکت اینطور باشه؟ تا کی ما باید وظایفی رو که اونها براش حقوق میگیرن بهشون یادآوری کنیم و استرس بکشیم؟
بذار ما بدونیم تلاشمون رو کردیم و نشد. نه اینکه نشستیم و گفتیم چه فایده... من ترجیح میدم حرفمو بزنم حتی اگر جوابی نداشته باشن. چهار تا پیام و ایمیل آنچنان وقتی نمیگیره.

میدونم عزیزم منم همه جاهایی که بچه ها گفتن پیام فرستادم دل خودمم طاقت نمیاره
اما ...
نمیدونم والله ... الان صد ها نفر مثل ما هستن و ناراحتن حتی اوناییم که رتبه زیر بیستنم ناراحتن چون حق تهران ازشون گرفته شده و صندلیشونو دادن به بعضیا
اخه این انصاف رتبه بیست بره شهرستان؟ حالا اصلا منو امثال من هیچی
تازه من اولین سالم بود
بعضیه دوساله میخونن ارزوشون به فنا رفته

javadrazaviyan

New member

تازه وقتی نوشته از هر رتبه چند نفر هستن یعنی اصلا" معلوم نیست که کجاییم و شانس قبولیمون چقده حتی به خودشون زحمت ندادن معدل و تاثیر بدن تا رتبه واقعی بدست بیاد

سلام
واقعاً الان یه نفر مثلاً با رتبه 100، رتبه واقعیش چند میشه؟
اصلاً شانسی برای قبولی داره؟!

shaylon

New member
متاسفمکه یه کارنامرم درست دست بچه ها ندادن الان نمیدونم رتبم...بریدم دیگه

دل آرام

New member
صداوسیما؟؟؟؟؟؟؟تا وقتی غزه و مردم مظلومش هستن ما چی کاره ایم اخه؟؟؟؟
کی صدای مارو میشنوه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ای بابا
اصلن اسراییل بمباتو بیار بریز تو سر دانشجویان ارشد سنجش پزشکی شاید ما رو هم دیدن !

مهلا1991

New member
ای بابا
اصلن اسراییل بمباتو بیار بریز تو سر دانشجویان ارشد سنجش پزشکی شاید ما رو هم دیدن !

اگه اسراییل بمباشو بیاره بریزه که خوبه حداقل دیگه راحت میشیم
بمبی که وزارت بهداشت رو سرمون ریخت هزار بار بدتر از بمبای اسراییله

biomar

New member
در نهایت به نظر من اونی که خوب باشه حقشو از این خراب شده میگیره شاید دور و دیر، ولی بالاخره میرسیم به خواسته هامون.

من موندم برای سال بعد.
tissue.gif

دیر میرسیم اما قوی میرسیم و راهمون رو پیدا میکنیم.

درسته این وسط یک عده به نون و نوا میرسن و پول رو پول میذارن و بی عدالتی میکنن و حق بقیرو میخورن و .... باشه...
121.gif

ولی روزگار همیشه اینطور نمیمونه.

nafasn

New member
من هنوزم میگم این درصدایی که دادن مال من نیست
تو همه دروس حداقل 6 تا ازش کم شده...
مال شماها هم اینطوریه؟

nafasn

New member
در نهایت به نظر من اونی که خوب باشه حقشو از این خراب شده میگیره شاید دور و دیر، ولی بالاخره میرسیم به خواسته هامون.

من موندم برای سال بعد.
tissue.gif

درسته این وسط یک عده به نون و نوا میرسن و پول رو پول میذارن و بی عدالتی میکنن و حق بقیرو میخورن و .... باشه...
121.gif

فعلا که روزگار داره با ما بازی میکنه
اون از طرحمون که حذف کردن اینم از ارشد که کم کردن
اگه چیز دیگه ایم قراره سرمون بیاد بگن ....من دیگه دارم پوست کلفت میشم تحملشو دارم...بگن اشکال نداره....

- - - Updated - - -

من موندم برای سال بعد.
tissue.gif

121.gif

فعلا که روزگار داره با ما بازی میکنه
اون از طرحمون که حذف کردن اینم از ارشد که کم کردن
اگه چیز دیگه ایم قراره سرمون بیاد بگن ....من دیگه دارم پوست کلفت میشم تحملشو دارم...بگن اشکال نداره....

دل آرام

New member

من موندم برای سال بعد.
tissue.gif

121.gif

از صبح تو ذهنم اون جمله دوستمون میاد که میگفت ::: چرا سهم یه عده دویدن و دویدن باشه و هیچ گاه نرسیدن !

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا