:::صندلی داغ 93/4/14 با حضور مدیر marzi ba

داغترین سوال از نظر شما ؟؟؟؟؟؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

marzi ba

Well-known member
الان به نظرت دم دستم بودی چه اتفاقی برات می افتاد با این وضع جواب دادنت ؟
-2-42-.gif
..............ماجم میکردی میگفتی مرضی کارت درسته

خو حالا اینا رو بجواب مهسا بانو رفت تو فاز مهربون شدن...................

نظرت در مورد یه فروردینی چیه؟
-2-38-.gif
.................کمی فراموش کار
به نظرت یه فروردینی بهتره یا بازم یه فروردینی؟...................بازم فروردینی
یه فروردینی به چه خصوصیتی معروفه؟
-2-38-.gif
..........غرورش به نظرم(جون دوست فروردینی داشتم میگم)
اصن تو یه فروردینی می بینی یاد چی می افتی؟......................یاد اینکه اخ جون دیگه چیزی تا تولدم نمونده
بهترین دوست فروردینی ات کیه؟
.........مهسا جون تویی انیسه/یه دوست هم دارم از راهنمایی باهاش روستم فروردینی
فروردینی یعنی چی؟......................نیدونم
مهربون تر از فروردینی ها وجود داره ایا؟
..............اوهوم خردادیاااااااا:black_eyed:

marzi ba

Well-known member
-گه بگن باید از همه کسایی که ازت سوال کردن نفری 50تا سوال بپرسی که مشابه هم نباشه سر به کدام کوه و بیابون میذاری؟
ههههههههههههههههه نمیزارم میگم تمیپرسم خلاص
- سوال یعنی چه؟سوال ینی سوال

-سوال رو چطوری میشه پیچوند مگه لپ نی نی کوشولو که بپیچونی؟
اع ئا مگه میپیجونن سوال رو

ووووووووووی کلاه رفته سرم اقا من برمی گردم اول بپیجونم بیام
-چرا نمیشه از بروز اشتباه جلوگیری کرد ؟

خخخخخخخخخ نیدونم /شایر یاید بروز کنه مه معلوم بشه اشتباه بوده

- - - Updated - - -

اکانت فیس بوک نداری/؟؟

دارم ولی اسمش بماند

marzi ba

Well-known member
نظرت در مورد ساپورت چیه ؟ خوشت میاد ؟میپوشی ؟ کجاها ؟بنظرت مکان درست پوشیدن ساپورت چیه ؟..............ساپورت جیز شیکه برا مجالس ولا غیر
چرا اصولا بد اندام ها میپوشنش ؟..............فک میکنن خوشتیپ میشن بپوشنش
این خانومایی که ساپورت میپوشن با مانتوی کوتاه .................باید بگی اعتماد به نفست تو حلقم

اگه وسط خیابون ساپورتشون زبونم لال بگیره به یه میخ ............... دیگه هر کی خربزه میخوره پای لرزش هم میشنه

و جر بخوره .

دقیقا چه جوری میخوان مدیریت بحران کنن ؟؟!!.............خوشون میدونن وای جه حالی میشن اون لحظه

من ک خوشم نمیاد ...بنظرم برای مهمونی و خونه و ... مناسبه نه خیابون !!! حالا حداقل با مانتوی بلند بپوشن ن مانتوی یک چارکی:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:image170::eek:fftopic:

منم باهات موافقم

marzi ba

Well-known member
منم شرمنده دوستان برم استراحت منم میام بازم دوست داشتم همه سوالا رو یه سره جواب بدم و سریعتر ولی سر درد داشتم و نمیتونستم از این تندتر پاسخ گو باشم

ببخشید زیاد منتظر شدید
بازم میام
ممنون که تحمل کردین

marzi ba

Well-known member
سری اخر سوالام دیگه فعلا سوالی ندارم
ولی مواظب باش زخمی نشی!

مرضی و نظرش پیرامون مقوله روابط قبل از ازدواج!.
.........اگه خط قرمزها رعایت بشه و لاقال یکی از اعضای خانواده طرفین بدونه موافقم
مرضی و میزان تقلید مذهبی و توجه به ادای فرایض!........................میزان تقلید مذهبی متوسط و ادای فرائض واجب سعی میکنم قضا نشه/زیاد اهل مستحبات نیستم یه خورده تنبل تشریف دارم
مرضی و حسادت!..................یه کمی حسودم(خو دختر اگه حسود نباشه مگه میشه:mad_majidonline:)
مرضی و خیانت!...................میونه با هاش ندارم نفرت دارم
مرضی و شهامت!.........................زیاد ادم با شهامتی نیستم
مرضی و ترس!.........................مرضی یه کمی نسبت به بعضیا چیزا ترسو تشریف داره(نگفتنش بهتره:ph34r-smiley:)
مرضی و تحجر!.............میونه ای ندارم
مرضی و تعصب !.......................تو بعضی مسائل متعصیم(رو خانوادم رو دوستام و .....)
مرضی و شنیدن نصیحت از اینایی که چون به خلوت می روند ان کار دیگر میکنند!...........میونه ندارم یکی میخات خودشون رو نصیحت کنه
مرضی و یار دبستانی!...................مرضی منظورتو نمیفهمه
مرضی و خوردن پیتزا در جایی های و ریختن نوشابه روی میز و تلاش در جهت مخفی کردن ماجرا از دید دیگران!............مرضی حواسش هست نمیریزه خخخخ
nishkhand.gif
.....................
مرضی و دیگ نذری
......................دوس دارمش میرم همش میزنم
مرضی و کیک تولد.................عاشق کیک تولده
مرضی و شنیدن جمله برای بار سوم عرض میکنم وکیلم!.................فعلا که مرضی تو اون موقعیت نفوده ولی برا بار سوم میگم بعللللللللللللللللللللله
مرضی و ریختن چایی رو لباس شاه داماد!..............هاهاها عمرا مگه اینکه داماد از دیدن من هول کنه چایی رو بریزه رو پاش
مرضی و سو تفاهم!.......................مرضی گاهی دچار سوئ تفاهم میشه
مرضی و عدم درک متقابل!....................کم پیش میاد درک نکنم
مرضی و رفتن خونه مامانش اینا!............................وای مرضی عاشق خونه مامانش ایناس
مرضی و دادگاه!.....................نه مرضی دادگاه رو دوست نداره
مرضی و حق حضانت فرزند!...................................اوهوم عاشق بچم هستم

مرضی و اسمایلی مورد علاقه!........؟؟؟؟
مرضی و خلاف سنگین عمرش......................خدا رو شکر نداشتم همچین خلافی که بزرگترین باشه تو زندگیم
مرضی و لاف سنگین عمرش...............................اهل لاف هم نیست اون مرضی که من میشناسمش خخخخ
مرضی و مشکل با قد و وزن!....................نه خدا رو شکر هم قدم هم وزنم خوبه مشکلی نداشتم
مرضی و بوی به به !........بلی مرضی میگه به به

مرضی و پیف پاف!.............وووووووی مماخشو میگیره میگه این چیه اخه زدین
مرضی و مراسم ختم!........................دلش میگیره
مرضی و عروسی !...............خیلی دوست میداره ولی جدیدا حوصله نداره
مرضی مذاکره با عزراییل و من*** ن***!..................تو رو که دوست دارم و عزارائل رو هم چاره نیست عزارئل اگه اون جور که من دوست دارم جونمو بگیره چاکرش هم هستم در بست بیات الان بگیره این جونو
مرضی و کاربران مورد علاقه!.................رابطه مرضی باهاشون خوبه خیلی خوبه
مرضی و کاربران غیر مورد علاقه!....................احترامشون بهم واجبه
مرضی و مجری های اخبار صداو سیما! [IMGs/asabi1.gif[/IMG]......از خانوم روکوعی خوشش میاتش
مرضی و خود درگیری حاد مایل به مزمن!..........مرضی زیاد اهلش نیست کم با خودش خیلی کم با خودش درگیره
مرضی و تفریح مورد علاقه!..............خرید رو دوست میداره و روحش جلا میگیره (ولی جدیدا حسش نیست)
مرضی و ملکه شدن !.........ملکه که هستم خخخخخخ
مرضی و حرف زور!........تحمل نداره
مرضی و یک حرف ماندگار از خودش! 4: ..........همیشه شکر گذار باشیم

خوب دیگه فک کنم برات کافی باشه همین قدر باید بگم برو خوشحال باش که سوالام تموم شدش اگه باز بگی که آمپر نسوزوندی باید بگم که وای مرضی زشته دخترم دختر بزرگ که کاری نمیکنه که دماغش دراز بشه خخخخخخخخخخخخخخخخخ:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

marzi ba

Well-known member
صبر کنیم تا برسه

سوالی فنی

مگه میشه که آدم اونم یک دختر هیچوقت دلش برا هیچ کس نلرزیده باشه (خو حداقل در سنین نوجوانی و بی عقلی بوخودا همون موقعهارو میگم خخ)؟..................................ههههههههههههههه ناری نلرزیده دیجه هی من بگم هی تو بوگو لرزیده

خو اگه نمیشه چرا تو از هیشکی حتی خوشت هم نیومده مرضی جونم ؟(حداقل پسر من که بود خخ)..............ناری پسر تو که عشق است روم به دیفار نموخاستم بگم عشق پسر تو منو مجنون کرد

:tonguesmiley::tonguesmiley:

marzi ba

Well-known member
[FONT="]کدوم یک از فیلم های زیرو دیدی (اگ دیدی نظرتو بگو در موردشون)[/FONT][/COLOR][/RIGHT][/RIGHT]
[RIGHT][RIGHT][COLOR=#92D050][FONT="]1..توزیبایی[/FONT]
[FONT="]2..ذائقه شخصی[/FONT][/COLOR][/RIGHT][/RIGHT] [RIGHT][RIGHT][COLOR=#92D050][FONT="]3..ستاره از اسمان میبارد[/FONT]
[FONT="]4...دوست دخترم روباهه[/FONT][/COLOR][/RIGHT][/RIGHT] [RIGHT][RIGHT][COLOR=#92D050][FONT="]5..پسران برتر از گل[/FONT]
[FONT="]6..دختر من()[/FONT][/COLOR]
[/RIGHT][/RIGHT] [RIGHT][RIGHT][COLOR=#92D050][FONT="]7..49روز[/FONT]
[FONT="]8..روزگار شاهزاده[/FONT][/COLOR][/RIGHT][/RIGHT] [RIGHT][RIGHT][COLOR=#92D050][FONT="]9...وارثان[/FONT]
[FONT="]10..کافه پرنس

[/FONT][/COLOR][COLOR=#92D050][FONT="][FONT="]بهترین فیلم کره ای چی بوده؟[/FONT]
[/FONT]

3و7و9 رو ندیدم

پسران برتر از گل

shayna

New member
من فقط 1 سوال دارم...ba بعد از مرضی,یعنی چی؟!:21:

شرمنده مرضی جون سوالم تکراری بود...:riz513:

آخرین ویرایش:

marzi ba

Well-known member
سلام
خسته نباشی مرضی جان:rose:

1-چه رنگی رو بیشتر از همه دوسداری؟.......................صورتی
2-دوران کودکی بیشتر تو نقاشیات چی میکشیدی؟.....................................مثل همه بچه ها خورشید و درخت و خونه
3-بهترین کارتون دوران بچگیت که هنوزم دوسداری تماشاش کنی؟.............................پرین _(با خانمان ...جودی ابوت)
4-با داداشات چقد صمیمی هستی؟.................خوبه رابطم ولی صمیمی صمیمی نیستم
5-هندونه دوسداری یا خربزه؟....................ووووووووووووووی خربزه

:sarma:
:tonguesmiley:

marzi ba

Well-known member
سلام مرضیه باجی................................سلام هانی جون خوش اومدی
اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟ ...................کسی خدا رو شکر وجود نداره

بهترین sms یی که نا حالا دریافت کردی و بیشتر از بقیه تو inbox نگه داشتی ؟ ..............خدای من هرگز نگویمت دستم بگیر عمریست گرفته ای مبا رها کنی

بی پرده از علایقت ؟ ......................به نینی ها علاقه دارم/عاشق فیلم کره ای هستم بهم فیلم کره ای بدن انگار دنیا رو دادن/و یه سری علایق این مدلی دیگه خودت تصور کن

هیجان انگیز ترین كاری كه كردین چی بوده؟.................................هانی جونم بگم یادم نیست ناراحت نمیشی یادم بیات بهت میگم
چرا سانی رو اینقدر دوست داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.........................باحاله حالم باهاش خوبه

:bunnyearsmiley::thanks:

marzi ba

Well-known member
[FONT="]نظرتو در مورد این بازیگران بگو[/FONT][/COLOR][/RIGHT][/RIGHT] [RIGHT][RIGHT][COLOR=#92D050][FONT="]گیوم جان دی=====================>[/FONT]..................................فداکار

[FONT="][/FONT][/COLOR][/RIGHT][/RIGHT] [RIGHT][RIGHT][COLOR=#92D050][FONT="]گو جون پیو=====================>[/FONT]..............مغرور دیفونه

[FONT="][/FONT][/COLOR][/RIGHT][/RIGHT] [RIGHT][RIGHT]
[/RIGHT][/RIGHT] [RIGHT][RIGHT][COLOR=#92D050][FONT="]هوانگ تاکیونگ=====================>[/FONT]
........اینم مغرور خوش صدا
[FONT="]گــــومی نـــام=====================>[/FONT][/COLOR][/B].......دست پا چلفتی
[/RIGHT][/RIGHT] [RIGHT][RIGHT][B][COLOR=#92D050][FONT="] [/FONT]
[FONT="]جــــــــرمی=========>[/FONT][/COLOR][/B]
[/RIGHT][/RIGHT] [RIGHT][RIGHT][B][COLOR=#92D050][FONT="]شــــین وو================>[/FONT]

...................اسمش نیار بدم میات ازش ایششششششششش

marzi ba

Well-known member
مرضی ب نظرت من با این هانی چیکارکنم؟؟برم خاستگاریش؟؟( روم به دیفار باسه داداشم میگم خو)
اصلا حاضری چن روز امانت نگهش داری بهد سالم تحویل بدی؟؟
154fs232528.gif
اینو دیدی چ حسی پیدا کردی؟

اره سانی دخمل خوفیه از دستش نده عروس خوب و زن داداش خوب و همسر خوبیهبه نظر من
بیاد قدمش رو جفت چشام

خندم گرفت یاد شبای امتحان ترم اول افتادم
154fs232528.gif

marzi ba

Well-known member
خووووووووب عاغا چون قول داده بوديم يه نيم ساعتي تونستم بيام...اين جام جهاني و واليبال اگه بذاره ديگه...الان هلند ميشروعه وووووووووي...

يه چن تا سوال بوپورسم بقيشو فردا موپورسم...

بي مقدمه:

1-همين الان يه شعر از خودت برام بگو؟.........................سالار دادا من شرمنده شما اصلا ذوق شعر گفتن ندارم

2-يه دروغ دوست داشتني بگو؟...............................سالار من اصلا بچه های حماسه تبریز رو دوست ندارم

3-دوست داري عشقو تجربه كني؟يا اينكه تجربه كردي؟..............دوست دارم تجربه کنم

4-اسم دختر يا پسرتو چي ميذاري؟............................اگه پسر باشه(امیر علی و امیر محمد رو دوست دارم بازم با نظر اقامون)دختر چیزی مد نظرم نیست

5-من غول چراغ جادو ام سه تا آرزو كن؟....................1.اوننی که میخام الان حالش خوب بشه خوبش کن....2/بهم کلی پول بده........3/به یکی از دوستام کمک کن مشکلش حل شه
6-گذشته رو برام تعريف كن...گذشته ات چه رنگيه؟گذشته همون امروز و دیروزه و فرداس که ارزو داریم بگذره........../گذشتم رنگارنگه

7-از مسلمون بودن و ايراني بودنت راضي هستي؟؟؟مثلا دوس نداشتي تو آلماني آمريكايي جايي به دنيا ميومدي؟........ایرانی بودم راضی ام از مسلمون بودنم هم بلی/نه دوست نداشتم

8-فحش عه وا ببخشيد دشنام دادي تا بحال؟؟؟...................نه

9-طرفدار حجاب اختياري هستي؟..................بلی شدید هم طرفدارم با اجبار هیچ چیزی درست نمیشه و همه چی بدتر میشه همچنان که میبینم اوضاع رو البته حجاب اختیاری با رعایت یه سری قوانین

10-تو روي پدر مادرت وايسادي تا حالا؟؟؟
نه
11-دوست داشتي پسر بودي؟.................اوهوم دوست داشتم

12-جراتشو داري از پسر خواستگاري كني؟................نه جرائتشو ندارم

13-گل دوم بازي ايران استراليا رو كي زد؟؟................خداداد بود فکر کنم

شيب و جنس سوالام با هم فرق ميكنه اونام به خاطر ذهن نامنظممه ايشالا فردا با رويه و سري بهتري سوالامو ميپرسم

خوش اومدی سالار دادا خوشحالم کردی:a2d3:

کینز

New member
سلام مرضیه جون میشه منم چن تا سوال بپرسم؟با اجازه
دوست داری با کسی ازدواج کنی که خیلی دوسش داری یا با کسی که خیلی دوست داره؟
شده کسی باعث بشه مسیر زندگیت عوض بشه؟
یه سوال که خیلی این چن وقت برام پیش اومده,میشه هم درس خوند هم پای اینترنت بود؟اگه آره چطوری؟
آدمای دنیای واقعی بهترن یا مجازی؟

marzi ba

Well-known member
سلاام مرضی جان ...شرمندم دیر اومدم
خخخ میبینم با ظرافت کامل داری سوالارو ج می دی ..خسته هم نباشی :thumbsupsmileyanim::tonguesmiley:
:thanks:

سلام لیلی جان دشمنت شرمنده
لطف داری به من عزیزم
فدا مدااااااااااا:thanks:

marzi ba

Well-known member
خدایا میشه به اونایی که ایمان اوردن بفهمونی که تو خدایی نه اونا ؟؟؟(بلکه جمع کنن این بساطشونو!!)
اگه گفتی امضا کیه؟؟خودم که خوشم اومد

مهسا بانوووووووووووووووووووووووو
اره قشنگه امضاش

marzi ba

Well-known member
سوال نهایی فهلا

نظرت در مورد me?

من چه نوع دوستی برات هستم؟ ینی بین دوستات گمم؟(اگه آره نامرررررررررررررت):dadad4:

ناری جونم خیلی دخمل خوبی هستی در عین اینکه شیطونی ولی حدود رو رعایت میکنی و این مهمه
دخمل خوف انقدی غمگین نباش از تک تک رو زایی که توش هستی استفاده کن دیگه نبینم غمگینی باشی همیشه بخند گلم

از دوستای خوبم هستی طوری که باهات راحتم هر حرفی تو دلم باشه بهت بگم چاکریم باجی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N@RVIN
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا