صندلی داغ 18 باحضور پرسوز negar91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amirreza

New member
نگار جواب پیام خصوصیه منو بده و اینکه الان منو و اکیپمونو چقد فراموش کردی نامرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وکی نامزد کردی؟
کی عروسیته؟ماهم دعوتیم؟البته استی ج بده ...اجباری نیس:bunnyearsmiley:

ba ba barghi

Well-known member
نگار جواب پیام خصوصیه منو بده و اینکه الان منو و اکیپمونو چقد فراموش کردی نامرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وکی نامزد کردی؟

سلااام امير رضا خان

با تشكر ازشما ,اين سوالات سوال من و خيلي از بيندندكان عزيز و محترم هست...

amirreza

New member
نگار شاید باورت نشه تو ویدا لیلی اذر جز بهترین دوستای من هستید ......هیچ وقت فراموشتون نمیکنم.
بهترین خاطره هارو با شما دارم
مخصوصا با گیر دادنای تو ولیلییییییییییی
:heart::heart::heart::rose:

آخرین ویرایش:

negar91

New member
وکی نامزد کردی؟

به به داداشی خودم الان جواب میدم مگه میشه یادم بره
18 مرداد
عروسی فعلا معلوم نیست. اخه مگه من زده به سرم که تو و لیلی و ویدا رو دعوت کنم آیا ؟ :1dco2x0p1lilzhfpg1t

ba ba barghi

Well-known member
عايا تا حالا حق كسي رو ضايع نمودي???!!!

زندكي رو جطو مي بيني??جطو مي كذروني???

از اونايي هستي كه از زمين و زمان كله مي كنن??!!خودم كه اينطو فكر نمي كنم ...:p....بس جطو هستي??!!

بهترين خصوصيت اخلاقيخودت...و بدترينش جي هست??!!

ba ba barghi

Well-known member
به به داداشی خودم الان جواب میدم مگه میشه یادم بره
18 مرداد
عروسی فعلا معلوم نیست. اخه مگه من زده به سرم که تو و لیلی و ویدا رو دعوت کنم آیا ؟ :1dco2x0p1lilzhfpg1t

لطفا منو هم دعوت بنمو..وكرنه تو شب عروسيت ,تمام لامب هاي اضافي رو خاموش مي كنم .....

amirreza

New member
نگار غصه ام شد نری مشغلت زیاد شه مارو کلا فراموش کنی..............بخدا من تورو هیچوقت فراموش نمیکنم:smiliess (7):

خیلی با حرفا منو خندوندیییییییییییییییی ...کاش میشد برات کادوی عروسی میفرستادم.............

negar91

New member
عايا تا حالا حق كسي رو ضايع نمودي???!!!

زندكي رو جطو مي بيني??جطو مي كذروني???

از اونايي هستي كه از زمين و زمان كله مي كنن??!!خودم كه اينطو فكر نمي كنم ...:p....بس جطو هستي??!!

بهترين خصوصيت اخلاقيخودت...و بدترينش جي هست??!!

سعی کردم حق کسی رو ضایع نکنم ولی حق خواهرمو خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی :smiliess (12):
زندگی رو دوست میدارم. کلا میگذره دیگه
غر غرو هستم افتضاح :ph34r-smiley:
اخلاق خوب ندارم اخلاق بدم هم زودعصبانی میشم

negar91

New member
نگار غصه ام شد نری مشغلت زیاد شه مارو کلا فراموش کنی..............بخدا من تورو هیچوقت فراموش نمیکنم:smiliess (7):

خیلی با حرفا منو خندوندیییییییییییییییی ...کاش میشد برات کادوی عروسی میفرستادم.............

بابا آبغوره نگیر حالاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
مگه من دلقک توام ؟ :eek:t0837h0nn8zfqu8ult
خوب شماره حساب بدم ؟ :sdasdasd:

amirreza

New member
نامرد دعوت نمیخاییم ک با همین بابا برقیو ویدا و لیلی میاییم خرم اباد فک کنم معروف باشی :ph34r-smiley:
از اولین خیابون ک بپرسیم عرویه نگار خانوم کجاست صاف میارنمون جلو سالن .......و لی لی لی:4d564ad6: ...اونجا حسابی حق رفاقتو ادا میکنیم:a2d3:

ba ba barghi

Well-known member

عزيزم غصه نخور .....منهستم ..خودم مي خندونمت......شماره حسابمو مي دم بهت ...كادوتو بفرست برا من ,

با تشكر از همكاري شمااا

amirreza

New member
نگاااااااااار این چه حرفیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (2):
دعوات کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بابا منظورم اینکه در کنار دوستانی م3 تو خیلی بهم خوش گذشت خیلی
کلا غصه م یادم رفت...همش شاد بودیم تو اکیپ:bunnyearsmiley:

negar91

New member
نامرد دعوت نمیخاییم ک با همین بابا برقیو ویدا و لیلی میاییم خرم اباد فک کنم معروف باشی
از اولین خیابون ک بپرسیم عرویه نگار خانوم کجاست صاف میارنمون جلو سالن .......و لی لی لی:4d564ad6: ...اونجا حسابی حق رفاقتو ادا میکنیم:a2d3:

ما اصلا نمیخوایم جشن بگیریم تو چی میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :sdasdasd::sdasdasd:

amirreza

New member
نگار حالا که اینجور شد شماره حسابتو میگیرم هک میکنم اون پول تهشم واسه خودم برمیدارم :riz303:
چقده مادی فک میکنی .:smiliess (11):
من میخاستم یه دسته گل ازین حیاتمون بکنم بیارم واست:p

negar91

New member
نگاااااااااار این چه حرفیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (2):
دعوات کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بابا منظورم اینکه در کنار دوستانی م3 تو خیلی بهم خوش گذشت خیلی
کلا غصه م یادم رفت...همش شاد بودیم تو اکیپ:bunnyearsmiley:

جرات داری دعوام کن تا به آقامون بگم :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

ba ba barghi

Well-known member
وقتي دلت ميكره ,جي ارومت مي كنه???!!
وقتي از همسر مهربانت ,اعصباني مي شوي ,جيكار ميكني!!!!خب سواله دكه!!!:p

negar91

New member
نگار حالا که اینجور شد شماره حسابتو میگیرم هک میکنم اون پول تهشم واسه خودم برمیدارم :riz303:
چقده مادی فک میکنی .:smiliess (11):
من میخاستم یه دسته گل ازین حیاتمون بکنم بیارم واست:p

حیف تو ملاعام نمیخوام حالتو بگیرم
کادوت واسه خودت نخواستیم آقا . شما بیا مجلسو گرم کن اینم قبوله

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا