صندلی داغ 17 باحضور - sara77

نحوه پاسخ دهی sara77?

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sara77

New member
دوست داشتم تو صندلی داغت میشرکیدم !!! ولی کلا نمیشه بشرکتم !!!

مقداریش رو خوندم . باز دو نفر مثل شما شرکت میکنن خوبه . بعضی ها که کلا صندلی داغشون خیلیی بی مزه است !!!

همیشه شاد و سرزنده و پیروز باشی در همه مراحل زندگیت .
سلم دوست خوبم؟؟چرا نتونستی بشرکتی؟/؟خخخخخخ خوشحال شدیم که الانم اومدی و چند صفحه خوندی
مرسی شما هم همینطوررررر:riz304:

shiva3322

New member
سلام سارا جون ببخشید دیر رسیدم..یه چند جا دیدم که از پشت کنکور نموندنت ناراضی هستی..منم مثل تو بودم اما یه اشتیاهی کردم جدی نگرفتمش..واقعا سرنوشت آدم عوض میشه..الان همیشه ناراضیم و ناراحت ..هر سال ج کنکور که میاد افسرده میشم..به غنوان یه دوست میخام بهت پیشنهاد کنم که حتما وقت بذار و دوباره کنکور شرکت کن چون هنوز فرصت داری بعد خیلی دیر میشه و یه رشته ای انتخاب کن که فرصت شغلی خوبی داشته باشه..ببخشیدا این حرفم شاید جاش اینجا نبود..اما گفتم بگم به عنوان یه کسی که مشکلتو خوب درک میکنم بگم ..ایشالا موفق باشی عزیزم

sara77

New member
سلام سارا جون ببخشید دیر رسیدم..یه چند جا دیدم که از پشت کنکور نموندنت ناراضی هستی..منم مثل تو بودم اما یه اشتیاهی کردم جدی نگرفتمش..واقعا سرنوشت آدم عوض میشه..الان همیشه ناراضیم و ناراحت ..هر سال ج کنکور که میاد افسرده میشم..به غنوان یه دوست میخام بهت پیشنهاد کنم که حتما وقت بذار و دوباره کنکور شرکت کن چون هنوز فرصت داری بعد خیلی دیر میشه و یه رشته ای انتخاب کن که فرصت شغلی خوبی داشته باشه..ببخشیدا این حرفم شاید جاش اینجا نبود..اما گفتم بگم به عنوان یه کسی که مشکلتو خوب درک میکنم بگم ..ایشالا موفق باشی عزیزم

سلام عزیزم مرسی از لدفت----------
باهاش کنار اومدم بهتره که برم جلو تا اینکه دوباره برگردم
نمیدونم بقیشو دادم خدا ایشالا که دستامونو بگیرررررره تا ببینم چی پیش میاددددددددددددددد

shiva3322

New member
سلام عزیزم مرسی از لدفت----------
باهاش کنار اومدم بهتره که برم جلو تا اینکه دوباره برگردم
نمیدونم بقیشو دادم خدا ایشالا که دستامونو بگیرررررره تا ببینم چی پیش میاددددددددددددددد

ایشالا که در ادامه ی راه موفق میشی عزیز..
اما من به شخصه به یچیزی ایمان دارم و اونم اینه که خدا انقد به ما آدما اعتماد داشت که زندگیمونو سپرد به خودمون و تصمیم گرفت که خودش فقط هوامونو داشته باشه:smiliess (3):

MAHSABANOO

New member
به به میبینم که بازم اینجا شده چت باکس
سارا جان مرسی که اومدی رو صندلی و نشستی و دوستان را خوشحال کردی خخخخخخخخخخخخخخخ

TUMS

Well-known member
من از سارا معذرت میخوام که نشد بیام
ولی قول میدم مهسابانو اسپم ها را پاک کرد تاپیک را بخونم و بهتر بشناسمت و نظرمو میگم . . .:riz304:

sara77

New member
من از سارا معذرت میخوام که نشد بیام
ولی قول میدم مهسابانو اسپم ها را پاک کرد تاپیک را بخونم و بهتر بشناسمت و نظرمو میگم . . .:riz304:
:riz304::ad54ad:
سلام ایمونو زود بیا بخون ببین نبودی اینجا کوزت کشم کردن

MAHSABANOO

New member

جایزه داغترین سوال به BBT تعلق میگیره طبق نظر سنجی
75200016473287275667.jpeg

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا