صندلی داغ 14- 92/5/10- این بار با حضور شفیع

پاسخگویی به سوال ها چطور بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

شفيع

New member
نظرت در مورد اوضاع کنونی ایران چیه؟خيلي دوس دارم اين امنيت باقي بمونه اما از لحاظ كشب و كار و تورم مردم در مضيقه هستن
اگه یکی تو خیابون بزنه توی گوشت چیکار میکنید؟
علتشو ميپرسم.
اگه توی خونه نشسته باشی یهو زلزله بیاد چیکار میکنی؟
خدا نكنه چ بدون آخه

------------------

آخرین ویرایش توسط مدیر:

شفيع

New member
اگه بری مسجد وقتی در اومدید کفشتو برده باشن چیکار میکنی؟
یه صفت واسه من بگو؟

والا يه دمپايي چيزي گير ميارم بعد ديگه شايد نرم اون مسجد و در بيرون به فكر مسجد خواهم بود تا در مسجد باشمو به فكر كفشام
بدجنس

شفيع

New member
معدل سال اول دبستانت چند بود؟18 و خورده ايي
-شیر دوست داری؟
اره خيلي
-نظرت راجع به کشور کانادا؟
كانادا كشور خيلي خوبيه قسمت بشه برم عالي ميشه
-نظرت راجع به دانشگاه آزاد؟
در كشورهاي خارجي بيشتر دانشگاهها ازادن و دانشگاههاي دولتي همچين ارزش خاصي ندارن اما ما در ايران مث همه چيز برعكس اوناييم
-------------------------------

آخرین ویرایش توسط مدیر:

شفيع

New member
چرا وقتی می خوای بحث روانشناسی کنی خیلی راحت به دیگران برچسب میزنی؟ اونم فقط با یه نظر توی یه تاپیک؟ خیلی راحتم میگی فلان دکتر میگه....من كي برچسب زدم/من از نشانه استفاده ميكنم نشانه هايي كه در سخنان شخص هست بعد با كپي و صحبتي به نتايجي ميرسم همين.

روانشناسا عالم غیب دارن؟علم غيب ندارن اما خيلي از چيزهايي كه ما ميبينيم مردم عادي نميخوان ببينن
:smiliess (11):

--------------

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bacillus.bs

New member
حالا من الان ميپرسم
ميگم شفيع بالاخره ازدواج كردي يا نه؟
البته اگر فضولي نباشه

شفيع

New member
حالا من الان ميپرسم
ميگم شفيع بالاخره ازدواج كردي يا نه؟
البته اگر فضولي نباشه

نه بابا فضولي چيه؟برو سوال هايي كه ميخك،سارا ،پرنيان و ديگران پرسيدنو ببين .
نه ازدواج نكردم و هم اكنون مجرد تشريف دارم

mikhak s

New member
چرا وقتی می خوای بحث روانشناسی کنی خیلی راحت به دیگران برچسب میزنی؟ اونم فقط با یه نظر توی یه تاپیک؟ خیلی راحتم میگی فلان دکتر میگه....من كي برچسب زدم/من از نشانه استفاده ميكنم نشانه هايي كه در سخنان شخص هست بعد با كپي و صحبتي به نتايجي ميرسم همين.

تو همین تاپیک به مهسا بانو و تاپیکی دیگه اگه اشتباه نکنم به مجید و تاپیکای گذشته هم زیاد بودن.یه بار به خودم گفتیی پرخاشگر الان شدم مهربون؟
:65d6a5d6s:چرا؟ از نشانه استفاده میکنی؟ به نظرت با یه بار نظر دادن تو یه موضوعی می شه طرفو شناخت؟

شفيع

New member

تو همین تاپیک به مهسا بانو و تاپیکی دیگه اگه اشتباه نکنم به مجید و تاپیکای گذشته هم زیاد بودن.یه بار به خودم گفتیی پرخاشگر الان شدم مهربون؟
:65d6a5d6s:چرا؟ از نشانه استفاده میکنی؟ به نظرت با یه بار نظر دادن تو یه موضوعی می شه طرفو شناخت؟
خب من هر نتايجي رو براساس كندوكاو فراوان در افكارو گفتارو ذهنيات و خلقيات و بيانات شفاف و لفافه گونه افراد استخراج نموده و سپس براساس نبوغ خداديم اقدام ميكنم.همين

کوکاکولا: کوکا کولا یکی از مارک های شناخته شده در جهان است. در سال ۱۸۸۶در آتلانتا قانون منع مشروبات الکلی به تصویب رسید. در آن زمان “شربت کوکای نیروبخش دکتر پمبرتون” در اغلب داروخانه های آتلانتا به فروش می رسید. پس از وضع این قانون دکتر جان اس پمبرتون، شیمیدان آتلانتایی بر آن شد که محصول خود را با نام تجاری جدید و بدون استفاده از الکل به بازار عرضه کند. او در نظر داشت که نام این محصول برگرفته از مواد اولیه ی تشکیل دهنده ی آن (گیاه کاکائو و میوه درخت کولا) باشد. به همین دلیل نام “شربت تقویت کننده کوکا و میوه کولا” را انتخاب کرد. فرانک رابینسون دفتر دار و حسابدار دکتر پمبرتون بعد از دیدن این نام به فکر افتاد که آن را خلاصه کرده و تبدیل به کوکاکولا کند و از آنجایی که خط خوبی داشت حروف را با پیچ و خم زیبایی نوشت. این حالت نوشتاری به اندازه ای زیبا بود که دکتر پمبرتون آن را پسندید و بر روی تمامی محصولات جدیدش نام کوکاکولا را به همان صورت درج کرد. اینگونه بود که لوگوی معروف و جهانی کوکاکولا پایه گذاری شد

- - - Updated - - -

جمعه مي باشد

نخیر روزه قدسه :)

مکان تولید این نوشابه در ایران مشهد می باشد و پیام نهفته در آرم شرکت صهیونیستی >>> لا محمد لا الله <<< می باشد (:)

محصولات و شرکت های وابسته به اسراییل: فانتا، اسپرایت، کانادا درای، ...
در سال 1997 هیئت دولتی اقتصادی اسراییل در مهمانی شامی به افتخار کوکا کولا از 30 سال پشتیبانی بی وقفه خود از اسراییل و عدم توجه به تحریم کشور های عرب ، قدر دانی کرد.

در جولای 2002 بخاطر معافیت ششصد میلیاردی اسراییل ، اقدام به ساخت کارخانه ای جدید در زمین های اشغال شده فلسطین کرد.

در سال 2001 اداره مرکزی کوکاکولا میزبان و حامی اصلی اتاق بازرگانی آمریکایی - اسراییلی شد.

همچنین کوکاکولا برنامه آموزشی برای کارگرانش بر پایه برخورد صهیونیسم - عرب ترتیب داده. محتویات این دوره توسط دولت اسراییل و یک آژانس یهودی تهیه و تنظیم شده است.

در اکتبر 2005 ، کوکاکولا میزان سرمایه گذاری خود را در اسراییل افزایش داد و 51 درصد از سهام کارخانه شراب سازی Tavor را خرید.

آخرین ویرایش:

شفيع

New member

نخیر روزه قدسه :)

مکان تولید این نوشابه در ایران مشهد می باشد و پیام نهفته در آرم شرکت صهیونیستی >>> لا محمد لا الله <<< می باشد (:)

محصولات و شرکت های وابسته به اسراییل: فانتا، اسپرایت، کانادا درای، ...
در سال 1997 هیئت دولتی اقتصادی اسراییل در مهمانی شامی به افتخار کوکا کولا از 30 سال پشتیبانی بی وقفه خود از اسراییل و عدم توجه به تحریم کشور های عرب ، قدر دانی کرد.

در جولای 2002 بخاطر معافیت ششصد میلیاردی اسراییل ، اقدام ساخت کارخانه ای جدید در زمین های اشغال شده فلسطین کرد.

در سال 2001 اداره مرکرزی کوکاکولا میزبان و حامی اصلی اتاق بازرگانی آمریکایی - اسراییلی شد.

همچنین کوکاکولا برنامه آموزشی برای کارگرانش بر پایه برخورد صهیونیسم - عرب ترتیب داده. محتویات این دوره توسط دولت اسراییل و یک آژانس یهودی تهیه و تنظیم شده است.

در اکتبر 2005 ، کوکاکولا میزان سرمایه گذاری خود را در اسراییل افزایش داد و 51 درصد از سهام کارخانه شراب سازی Tavor را خرید.

چي بگم الان خوووووووووووووووووووووووووووووووووووب؟قبول كنم حرفتو؟

mikhak s

New member
خب من هر نتايجي رو براساس كندوكاو فراوان در افكارو گفتارو ذهنيات و خلقيات و بيانات شفاف و لفافه گونه افراد استخراج نموده و سپس براساس نبوغ خداديم اقدام ميكنم.همين

کندو کاو فراوان؟ یه نفر برای اولین بار میاد تو یه بحث شرکت میکنه و نظرشو میگه و تو همون جا برچسب میزنی . کی کندو کاو کردی؟ ؟؟؟؟؟؟به نظرم خیلی توی رشتت غرق شدی همین باعث شده خیلی راحت در مورد دیگران قضاوت کنی در صورتی که تو همین تاپیک گفتی با صحبت زیاد میشه یه نفرو شناخت اینطور نیست؟

شفيع

New member

کندو کاو فراوان؟ یه نفر برای اولین بار میاد تو یه بحث شرکت میکنه و نظرشو میگه و تو همون جا برچسب میزنی . کی کندو کاو کردی؟ ؟؟؟؟؟؟به نظرم خیلی توی رشتت غرق شدی همین باعث شده خیلی راحت در مورد دیگران قضاوت کنی در صورتی که تو همین تاپیک گفتی با صحبت زیاد میشه یه نفرو شناخت اینطور نیست؟

كاملا اينطوره خانم

شفيع

New member

ولی من سوال پرسیدم گفتم اینه؟ پس شفیع بگو چرا فقط با گفتن یه نظر به طرف برچسب میزنی؟ با دقیق تر بگم : خیلی مطمئن درموردش نظر میدی؟

من رفتا شناسم من ميدونم اكثر افاد با چ هدف و منظوري ميحرفن شايدم حسم اشتباه باشه

mikhak s

New member
من رفتا شناسم من ميدونم اكثر افاد با چ هدف و منظوري ميحرفن شايدم حسم اشتباه باشه

:smiliess (15)::smiliess (15):فقط براساس یه حدس در مورد دیگران نظر میدی؟ به نظرت یه روانشناس کارش اینه؟ براساس حدس؟من الان با چه هدفو منظوری حرف میزنم؟:21:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا