صندلی داغ با حضور آتشین

نحوه پاسخ دهی فایر مامز به سوالات????

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

آتشین

Well-known member
بهترين سن ازدواج به نظرت كيه؟27

بهترين رشته دانشگاهي به نظرت كدومه؟
پزشکی

اگه در حال حاضر ماهي حداقل 5 تومن درامدت باشه درس ميخوني؟اگه اره به چه علت؟
اره چون من پزشکیو بخاطر پولش نمیخوام بخاطر علاقم میخوامش خخخخ

يه شعر از خودت برام بگو...از خودتاااا
سالاره سالارایی جیگر جیگرایی
خ
خخخخخخخخ
//////

آخرین ویرایش توسط مدیر:

pari20

New member
دقیقا کیارو اعصابتم؟
کیا کنارشم؟
کیا روبروشم؟
کیا پشت وروشم؟
تو خصوصی برام توضیح وتشریح کن هههههههههههههههههه

آتشین

Well-known member
سوالا از طرف رضا
(امانوف)

به هیپنوتیزم اعتقاد داری؟ به رویای صادقه چی؟ رویای صادقه رو واقعا بهش معتقدم ولی هیبنوتیزم تجربش نکردم

اگر یه خواستگار که رسمی پوشه داشته باشی یه خواستگار اسپرت پوش ...کدوم رو ور میداری؟تحت شرایط یکسان و فشار و دمای اتاق :33:
خخخخخ رسمی پوش به شرطی که مث جرج کلونی جنتلمن باشه
اگر خواستگار نتی داشته باشی به خونوادت معرفی میکنی یا بهش میگی متاسفم ؟اول خودم میشناسمش اگه ارزششو داشته باشه معرفی میکنم ولی به طور کلی معرفی تمیکنم بلکه خاص باشه

........................................................

MAHSABANOO

New member
lk o,htl l,dhj fgl fo,htl ldhl tvnh ldo,kl fhd fhd
ایششششششششششششششششششششش انگلیسی بود میگم من خوافم مویات بلم بخوافم فردا میام ادامه ماجرا ههههههههههههههههههههههههههههه
انیس منتظرم باش بای همگی شب خوش

pari20

New member
فرض کن الان داره این تایپیک رو میخونه یه جمله بهش بگو؟داداش خیلی دوستت دارم کاش ازدواج نمیکردی خخخخخخخخ
:5:
انیس چی شد اینقده میلبون شتی؟
ووووووووی هههههههههههههه:rolleyessmileyanim:

Fariba 90

New member
سلام انیس جونم.یه سر اومدم صندلی داغت ببینم چه خبره...:auizz3ffy9vla57584x
من از پشت جبهه حمایتت میکنم خیالت راحت:bunnyearsmiley:

آتشین

Well-known member

چی حرستو در میاره؟
حرف نا حق که پشتش منطق نیس
تا حالا دل کسیو شکستی؟
اوهوم
چند نفر دلتو شکستن؟
یه نفر
بیشترشیرینی دوست داری یا ترشی؟
هر روش ولی ترشی بیشتر
تا حالا شده از رفیقت که خیلی باهاش صمیمی بودی رو دست بخوری؟ اگه جوابت بله ست ، بابت چی؟
اوووهوم شده و این خیلی واسم گرون تموم شده

..............................................

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Nr1

Well-known member
انيس ننه برو بخواب فردا ميجوابي بيهوش ميشي الان....برو بخواب....من رفتم فعلا فردا ميام باز....

فهلا دوستان

انيس برو ديگه شب بخير

آتشین

Well-known member
این خانومایی که ساپورت میپوشن با مانتوی کوتاه ... اگه وسط خیابون ساپورتشون زبونم لال بگیره به یه میخ و جر بخوره دقیقا چه جوری میخوان مدیریت بحران کنن؟؟!!خخخ یه چادر واسه همچین مواقعی تو کیف باس داشت
تو کانتکتات چند تا شمارست که همینطوری نگه داشتی، نه اینکه واسه روز مبادا زنگ بزنی، واسه اینکه اگه زنگ زدن جواب ندی؟حداقل هفتادتا خخخخ بیشتر واسه اینه که ج ندم خخخخ
چقدر به این جمله معتقدی؟ : بزرگ ترین اشتباهی که ما آدما در رابطه هامون می کنیم: نیمه می شنویم؛ یک چهارم می فهمیم، هیچی فکر نمی کنیم! و دو برابر واکنش نشون می دیم. خخخخ شدیدا قبول دارم
به عشق در نگاه اول اعتقاد داری یا یه بار دیگه از جلوت رد شم؟! :whistle: نه نوموخاد رد شی قبول ندالم خخخخخخ
توهم اینطوری؟ می خوای فیلم ببینی هرچی داری آشغال به نظر میاد! می خوای هارد رو خالی کنی همش خوب می شه!ووووی اره خخخ تو هم اینجوری

...............................................

آتشین

Well-known member
مرد عاشق بشه دنیا رو با خبر می کنه، زن عاشق بشه فقط به نزدیکاش میگه، مرد جدا بشه نزدیک تریناش می فهمن، زن جدا بشه همه دنیا، قضیه چیه؟والا نمیدونم تا حالا بهش فک نکردم خخخخ
چقدر قابل احترامی؟ زیاد یا درحدی که فقط درب های اتوماتیک فقط جلو روت باز میشن؟ البته جسارت نشه! اینو من نباید بگم دیگران باید نظر بدن
قبول داری شانس فقط یک بار در خونه آدم رو میزنه، بدشانسی که دستش رو از روی زنگ برنمی داره، بدبختی هم که کلا کلید داره!؟خخخخ اره
چرا در دیزی بازه دم خر درازه؟؟اییییییش لووووووس برو از خره بپرس چرا دمش درازه خخخخخ
تتلو رو دوست داری یا بدت میاد؟ دوس دارم خخخخخ
در حال حاضر اصلیترین مشغلت چیه؟ کنکور پزشکی

...........................................

eeeeeeehsan

New member
احسان آخرین اخطاره قبلا هم بهت گفتم الان میشه 100 بار هزار بار گفتم بیش از 5 تا سوال پرسیده نشه ای خداااااااااااااااااااااااااااا

یعنی واقعن نیاز بود جلو جمع اخطار بدی؟!!
2.gif
2.gif
2.gif

آتشین

Well-known member

تا حالا توجه کردی هیچ قنادی قند نمیفروشه، هیچ عطاری عطر نمیفروشه، قهوه خونه هام همه چی دارن جز قهوه؟ واقعن چرا؟؟ وووی خوب شد اشاره کردی نمیدونم واقعا چرا /؟؟؟
وقتی ساندیس میخوری وقتی به صدای پخ پخ تهش میرسه میندازیش سطل آشغال یا تا آخرین پخش میخوری یا نگاه می کنی ببیـنی کسی نگات میکنه یا نه تا آخرین پخش رو بخوری؟ خخخخ تا به پخ پخش میرسه میندازم سطل اخشال
[FONT="]یکی از کارهایی که به من اعتماد به نفس میده اینه که پسووردم رو بســـــیارسریع وارد کنم….. و درست باشـــه، توهم همینطوری؟ [COLOR="#FF0000"]خخخ پسووردم کلا سیو پز پز خخخخ[/COLOR]
چرا شما دخترا تو هر مهمونی نبایدلباس تکراری بپوشین؟من کلا اهل مهمانی نیسم هیجا نمیرم بلکه بنا به ضرورت و به ندرت

چرا دخترا وقتی میخوان مقنعشونودرست کنن دهنشونو باز می کنن؟خخخخ وووی چرا من باز نمیکنم پس حححححح
[/FONT]

.........................................

eeeeeeehsan

New member
ایشششششششششششششششششششششششش هیچم فیلتر نمیشه عکسه دیگه حالا همه زوم شدن روش واقعا که خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

آره میفهمم که نمیتونی آخه تو فرشته نمیدونم چرا ادم نمیشی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

عصبیم خودتی ایششششششششششششششششش دلم برا عمت سوخت :black_eyed:

آره طفلک عمـه من شکست عشقی خورده، یکی بره از انزوا درش بیاره :ph34r-smiley:
عمهههههههههههههه؟ هوووووووووو؟؟

آتشین

Well-known member
یه روز کامل زندگیت رو واسمون تعریف کن که چیکارا میکنی؟هفت و بیس دقیقه بیدار میشم هشت تا یک سر کارم بعدشم میام خونه تا وقت خواب پای نتم خخخخخخخخ
نظرت در مورد خواستگاری خانمها از آقایون ؟ خیلی خوبه چرا که نه
بهترین تفریحت چیه؟شنا و کپ زدن با دوستان
جلوی آینه با خودت حرف میزنی؟چرا؟اره معمولا وقتی یه گندی میزنم جلو اینه خودمو سرزنش میکنم
جمع کن و حسابگری یا ولخرجی؟چرا؟ افتضاح ولخرجم اصا یه وضی

....................................................

آتشین

Well-known member
بیا صادقانه اعتراف کن اولین بار کلمه "بالاخره" رو چطوری خوندی؟ balakhare خخخخخخخ

یه سوالی هست بدجور ذهن منو مشغول کرده، منفی جمله ی “من دارم میرم” چی میشه ؟ من دارم نمیرم! من ندارم میرم! نه من دارم میرم! تو داری میری! ؟ ووووی دیووونه

آقا یه سوالیه دیگه که از بچگی تا حالا ذهن منو درگیر خودش کرده :
دستمال قدرت داداش کایکو چرا همیشه تو جیب میتی کومان بود ؟خخخ ووووی
چرا تو جیب خودش نبود ؟الله اعلم
تازه علامت میتیکومان هم تو جیب تسوکه بود ؟ووووی خخخخخخ
خب چرا هرکس وسایل خودشو نگه نمیداشت ؟ خخخخخ اینا شلخته بودن احتمالا خخخخ

به نظرت اگه جمله “خب بریم سر اصل مطلب” نبود خواستگاری ها چطوری برگزار می شدند؟
خب دخترتون چند؟
چرا ماوس از سمت راسته مانیتور میره بیرون... ولی از سمت چپ نمیره بیرون ؟؟ نه واقعا سواله برام، چــرا ؟! ووووی چه سوالایی از رییست میپرسی مارو اسکول فرض کردی خخخخ

........................................

آخرین ویرایش توسط مدیر:

آتشین

Well-known member
من هنوزم در عجبم که قارچ خور چطوری با سرش آجرو میشکوند، ولی وقتی به لاک پشت میخورد میمرد؟! چرا؟؟ احسان الانه بزنمت له شی

با توجه به این که قهوه تقریبا پانصد سال است که کشف شده، به نظر شما فایرین عزیز قبل از کشف قهوه، رنگ قهوه ای چه رنگی بوده!؟ :smiliess (11): قرمزه اتشین بود

جون من راست بگو توهم همینطوری؟؟
ﯾﮑﯽ ﺍﺯ سوﺍﻻﯾﯽ ﮐﻪ ﻭﺧﺘﯽ ﺍﺯﻡ ﭘﺮﺳﯿﺪﻩ ﻣﯿﺸﻪ ﺳﻌﯽ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻧﺸﻨیده بگیرم،
ﻭ ﺻﺤﻨﻪ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺗﺮﮎ ﮐﻨﻢ ، اینه :
ﺁﺏ ﮐﺘﺮﯼ ﺟﻮﺵ ﺍﻭﻣﺪﻩ ؟
لامصب ﻋﻮﺍﻗﺐ ﺑﻌﺪﯼ ﻧﺎﺟﻮﺭﯼ ﺩﺍﺭﻩ !
ﻗﻮﺭﯼ ﺭﻭ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺸﻮﺭﯼ . . .
ﭼﺎﯼ ﺭﻭ ﺩﻡ ﮐﻨﯽ . . .
ﺻﺒﺮ ﮐﻨﯽ ﺭﻧﮓ ﺑﺪﻩ . . .
ﯾﻪ ﺳﯿﻨﯽ ﭼﺎﯾﯽ ﺑﺮﯾﺰﯼ . . .
ﺍﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻩ ، ﺍﺻﻦ ﻣسیر ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﺩﻡ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﺸﻪ :|

خخخخخ من کلا از در اشپزخونه معمولا رد نمیشم خخخخ

چرا وقتی کنترل گم میشه همه فک میکنن زیر منه ؟ هی میگن پاشوو ...نه اینجوری نه کامل پاشووو... نیس دیگه آقاجون، باشه احساس میکنم دیگه!!
ووووی هوووووق اره این یکی واقعا رو اعصابمه
یه سوال فنی: به بچه ی جوجه تیغی چی میگن؟ جوجه جوجه تیغی؟ توله جوجه تیغی؟ جوجه تیغاله (گوساله،بزغاله...) :| میگن کره تیغ خخخخ

یه سوال دیگه، چرا بعضی ها دوبل برگر با سیب زمینی سرخ کرده رو با "نوشابه رژیمی" میخورن؟ نگو تو اینطور نیستی، یه حسی بهم میگی خیلی پر خوری!! خخخ نوشابه رژیمی تا حالا نخوردم خخخخخخ

..........................................

eeeeeeehsan

New member
فك كنم ديگه الان انيس تو حالت خلسه جواب ميده....ميدوني بدبختي كجاس؟؟؟؟صاف خورد به تور سوالاي احسان هههههههههههههههه من فك ميكنم اشهدو بخونه ديگه .... هاااااااا انيس تحويل بيگير اين صندلي هر يلي رو از پا در مياره خخخخخخخخخخخخ

نه ماشالا رئیس انیس یلیه واسه خودش، مگه نه رئیــــــــس؟؟
فایرین مث اژدها میمونه، یه عاروق آتشین بزن سالار ببیـنه بلدی.. بزن.. خخخخخخ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا