شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

love virology

New member
باید گفت که جناب دکتر هاشمی وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی عنوان کامل سمت خود را فراموش کرده است. چراکه دو بخش بهداشت و درمان را نسبتا متحول کرده است ولی به معنای واقعی کلمه بخش آموزش پزشکی را به امان خدا رها کرده است.

اگر هم کوچک توجهی کرده است صرفا به رشته پزشکی بوده است. پیراپزشکان برای ایشان کلمه و جامعه ای غریبی است. علوم پایه پزشکی را که اصلا .... بماند. خواهشا پاشگاه خبرنگاران پیگیری نمایند. تشکر از زحمات شما

دانشجوی ایرانی

love virology

New member
بی ثبات ترین سازمان در کل ایران همین سازمان سنجش پزشکی هستش. همیشه در حال تغییر هستش. در طول 3 سال گذشته نشده که دو تا آزمون مشابه برگزار کنه. همیشه تغییر و دگرگونی دارن اونهم دقیقه نودی. همیشه مایه استرس و حرص و جوش دانشجوها میشه. سیستم پاسخگویی که اصلا نداره.

جدیدا هم در آزمون دکترا شروع کرده به تغییرات خانمان برانداز برای دانشجوها.

یک نمونه اینکه بدون هماهنگی با نظام وظیفه فرجه یکساله بعد از فراغت از تحصیل رو برای آقایان بطور خودسر حذف کرده. شده کاسه داغتر از آش. در حالی که سایت نظام وظیفه چنین اطلاعیه ای درج نکرده.

نمونه ای از افتضاحات سنجش پزشکی.

داوطلب

hosseintorabi

New member
واقعا خسته شدم بس که سایت رو رفرش کردیم و هیچی که هیچیی؟؟
خدا رو خوش میاد این همه با اعصاب روان جوونهای مملکت بازی میکنید ؟!! این همه استرس !!!!
امشب چطوری خوابتون میبره ؟!!! چطوری در اسایشید ؟!!!!

ارشد پزشکی

اتفاقا از همین الان کم کم داره خوابم میاد

maryam fr

New member
واقعا خسته شدم بس که سایت رو رفرش کردیم و هیچی که هیچیی؟؟
خدا رو خوش میاد این همه با اعصاب روان جوونهای مملکت بازی میکنید ؟!! این همه استرس !!!!
امشب چطوری خوابتون میبره ؟!!! چطوری در اسایشید ؟!!!!

ارشد پزشکی

این نظر من بووود خخخخخخ

hosseintorabi

New member
فک کنين بچه هاى علوم دارن امتحان ترم يکشونو ميدن ما همچنان سنجش پى رفرش مى کنيم :)))))

میخوایم امار بازدید سایتمون بره بالا..

- - - Updated - - -

فک کنين بچه هاى علوم دارن امتحان ترم يکشونو ميدن ما همچنان سنجش پى رفرش مى کنيم :)))))

میخوایم امار بازدید سایتمون بره بالا..

alireza-ja

New member
salam dostan vase man miyad mizane pazirofte nashodid

این لینک مال امروز هستش. نظرات رو هم سریع منتشر میکنن. برید اینجا حرفاتونو بزنید.

نتایج آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی اعلام شد

اینقدر نظر بدید تا بشه خبر اول بخش پر بحث ترین ها. به گوششون حتما میرسه. این خبرگزاری ها دنبال این این سوژه هان.

دوستان همین الان شروع کردن به نمایش دادن نظرات. شروع کنید به نظر نوشتن و تا میتونید نظرات رو لایک کنید. بی نتیجه نمیمونه. تا حالا تعداد خیلی زیادی نظر گذاشتن. هرکدومتون 3 4 تا بزارید با متن های گوناگون.

دمشون گرم همه نظرات رو نشون میدن.

alireza-ja

New member
بی ثبات ترین سازمان در کل ایران همین سازمان سنجش پزشکی هستش. همیشه در حال تغییر هستش. در طول 3 سال گذشته نشده که دو تا آزمون مشابه برگزار کنه. همیشه تغییر و دگرگونی دارن اونهم دقیقه نودی. همیشه مایه استرس و حرص و جوش دانشجوها میشه. سیستم پاسخگویی که اصلا نداره.

جدیدا هم در آزمون دکترا شروع کرده به تغییرات خانمان برانداز برای دانشجوها.

یک نمونه اینکه بدون هماهنگی با نظام وظیفه فرجه یکساله بعد از فراغت از تحصیل رو برای آقایان بطور خودسر حذف کرده. شده کاسه داغتر از آش. در حالی که سایت نظام وظیفه چنین اطلاعیه ای درج نکرده.

نمونه ای از افتضاحات سنجش پزشکی.

داوطلب

باید گفت که جناب دکتر هاشمی وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی عنوان کامل سمت خود را فراموش کرده است. چراکه دو بخش بهداشت و درمان را نسبتا متحول کرده است ولی به معنای واقعی کلمه بخش آموزش پزشکی را به امان خدا رها کرده است.

اگر هم کوچک توجهی کرده است صرفا به رشته پزشکی بوده است. پیراپزشکان برای ایشان کلمه و جامعه ای غریبی است. علوم پایه پزشکی را که اصلا .... بماند. خواهشا پاشگاه خبرنگاران پیگیری نمایند. تشکر از زحمات شما

دانشجوی ایرانی

این دو تا هم مال من بود. خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

shahla2030

New member
من دیگه به سایت سنجش پی اهمیتی نمیدم این سایت رو چک میکنم :smilies-azardl (181هروقت دوستان اعلام کردند با چشم کارنامه قبولی دیدن من میرم سراغ سنجش که ببینم فرجی شده از پذیرفته نشده ام به شده ام تغییر کرده باشم یا نه!!!:sadsmiley: :13::13:

greenbook

New member
ریلکس باشید

انشا... فردا نتایجتون میاد. ناشکری نکنید.

خدا رو شکر قبول شدید. مثل من که نیستید که میگه پذیرفته نشدید.مردودی من 99 درصد قطعیه.

من و همسرم کلی اذیت شدیم. تو سرما و گرما میرفتم کتابخونه. با کارهای خونه و تمیزکاری و سایر وظایفم که رو دوشم بود.
میانگین درصدام از درصدای دوستم که پارسال روزانه قبول شد خیلی بهتر بود. رتبه ای آوردم که پارسال با دوبرابرش قبول میشدند. اما همه ش به فنا رفت.

حالا مجبورم تمام اسباب اثاثیه خونه رو که برای رفتن بسته بودم باز کنم. و با آرزوهام تا سال آینده خداحافظی کنم.
که سال آینده هم معلوم نیست چی بشه.اما خودمو سرزنش نمیکنم. من تلاشمو کردم و همین مهمه

خدا رو شکر میکنم.

برای سال دیگه برنامه میریزم. چرا افسردگی کنم. هنوز جوونم
روحیه تونو حفظ کنید.

من که آهنگ گذاشتم با هدفون صداشم بلند کردم. کم کم هم باید برم سراغ کتابام. بگم من اومدم سلام رفقا .

hosseintorabi

New member
ریلکس باشید

انشا... فردا نتایجتون میاد. ناشکری نکنید.

خدا رو شکر قبول شدید. مثل من که نیستید که میگه پذیرفته نشدید.مردودی من 99 درصد قطعیه.

من و همسرم کلی اذیت شدیم. تو سرما و گرما میرفتم کتابخونه. با کارهای خونه و تمیزکاری و سایر وظایفم که رو دوشم بود.
میانگین درصدام از درصدای دوستم که پارسال روزانه قبول شد خیلی بهتر بود. رتبه ای آوردم که پارسال با دوبرابرش قبول میشدند. اما همه ش به فنا رفت.

حالا مجبورم تمام اسباب اثاثیه خونه رو که برای رفتن بسته بودم باز کنم. و با آرزوهام تا سال آینده خداحافظی کنم.
که سال آینده هم معلوم نیست چی بشه.اما خودمو سرزنش نمیکنم. من تلاشمو کردم و همین مهمه

خدا رو شکر میکنم.

برای سال دیگه برنامه میریزم. چرا افسردگی کنم. هنوز جوونم
روحیه تونو حفظ کنید.

من که آهنگ گذاشتم با هدفون صداشم بلند کردم. کم کم هم باید برم سراغ کتابام. بگم من اومدم سلام رفقا .

الان زوده واسه کتابا..
حالا ارشد نخونین نمیشه؟.

greenbook

New member
بلافاصله نمیرم سراغشون. اول باید کارهای خونه رو انجام بدم. اثاثیه رو باز کنم.

چرا نخونم؟ استعدادم هدر میره.
من برای کلاسش ارشد نمیخونم. برای رقابت با بقیه نمیخونم. میخونم چون رشته مو دوست دارم.
از 12 سالگی میخواستم دکتر روانشناس بشم. تا به خواسته م نرسم دست بر نمیدارم.

من برای خونه داری ساخته نشدم.
اگر سال دیگه هم خوندم قبول نشدم. بازم برای سال بعد میخونم.

marynas

New member
منم رفتم تو اون سایته ب نفع شما کامنت گذاشتم!:4d564ad6:
حالا اصن کنکور شرکت نکردما! اما از صب همش اینجام ک ببینم کی جوابا میاد :smilies:

hosseintorabi

New member
بلافاصله نمیرم سراغشون. اول باید کارهای خونه رو انجام بدم. اثاثیه رو باز کنم.

چرا نخونم؟ استعدادم هدر میره.
من برای کلاسش ارشد نمیخونم. برای رقابت با بقیه نمیخونم. میخونم چون رشته مو دوست دارم.
از 12 سالگی میخواستم دکتر روانشناس بشم. تا به خواسته م نرسم دست بر نمیدارم.

من برای خونه داری ساخته نشدم.
اگر سال دیگه هم خوندم قبول نشدم. بازم برای سال بعد میخونم.

عه روانشناسی بالینی بودین؟.. توو شهید بهشتی دو سه تا بچه های ارشد بالینی از دوستای خوبم بودن که واسه پی اچ دی میحوندن دو سه سال پیش.. متاسفانه خبری ازشون ندارم دیگه

- - - Updated - - -

بالا