شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

VERSA

New member
بین الملل مهر نتیجش معلوم میشه چون رتبه های خوبی که زدن بین ال رو الان ظرفیت پر میشه دوباره ظرفیت ها تصحیح و تکمیل میشه

صیاد

New member
آقا من زنگ زدم اینو به من گفتن می خواین باور کنین میخواین نکنین دیگه فردا که جواب میدن اون موقع زنگ بزنین

آلدوز

New member
یادتون اگه باشه بعد از کنکور وزارت خونه اعلامیه زد و نوشت کنکور در صحت و سلامت کامل برگزار شد. الان این آقا داره به وزارت بهداشت اتهام میزنه که کنکوری که برگزار کرده سالم نبوده. بهتره تماس بگیریم بل حراست وزارت بهداشت و بخوایم از طریق مجاری قانونی مورد شناسایی قرار بگیره
آقای صیاد همین الان از بچه ها بخاطر استرسی که بهشون وارد کرد عذرخواهی کن

hosseintorabi

New member
یادتون اگه باشه بعد از کنکور وزارت خونه اعلامیه زد و نوشت کنکور در صحت و سلامت کامل برگزار شد. الان این آقا داره به وزارت بهداشت اتهام میزنه که کنکوری که برگزار کرده سالم نبوده. بهتره تماس بگیریم بل حراست وزارت بهداشت و بخوایم از طریق مجاری قانونی مورد شناسایی قرار بگیره

تو دبگه از منم بدتری:25r30wi:

:':':

New member

خب حالا چیزی نشده وزارت بهداشتم حقشه همه بهش تهمت بزنن

greenbook

New member
من الان زنگ زدم به دوستم که انستیتو هست

گفت پارسال هم همینطوری بوده. هرکی قبول نشده مینویسه قبول نشدید.

بچه ها من دارم دیوونه میشم. خوشبحالتون هیچی نشون نمیده. حداقل میدونید قبول شدید

New member

عزیزم خب این دوستمون میگه بین الملل دیرتر میاد,تازه پارسال تا ۳ دفعه بعد از اعلام نتایج باز زنگ میزدن به بچه ها چون خیلیا ثبت نام نمیکردن

صیاد

New member
آقا به خدا دروغ نمیگم زنگ زدم باشگاه خبرنگاران همچین چیزی گفت خبرگزاری ایسنا هم همینجور اون آقایی که گوشی رو از ایسنا برداشت گفت از صبح چهار چنج نفر زنگ زدن همین چیزا رو گفتن چه ربطی به من داره گفت فردا طرفای ساعت 10 زنگ بزن وصل کنم بالا صحبت کن حالا که اینجوریه اصلا دیگه پیام نمی ذارم بنده از همین جا از همه عذرخواهی میکنم خداحافظ مارو ببین پیگیر کار چه کسایی هستیم

greenbook

New member
عزیزم خب این دوستمون میگه بین الملل دیرتر میاد,تازه پارسال تا ۳ دفعه بعد از اعلام نتایج باز زنگ میزدن به بچه ها چون خیلیا ثبت نام نمیکردن

میدونین موضوع این نیستش. وقتی با رتبه 98 مازاد هیچ جا رو نمیاری. هرچقدرم خالی بشه و بقیه نرن. شانس قبولی تهران خیلی کمه.

ما تمام وسایلمونو جمع کردیم. خونه زندگیم پر از کارتونه. همسرم کارهای انتقالیشو کرده. باید تا اول مهر معلوم بشه که چی میشه وگرنه همه چی خراب میشه.

بعید میدونم که تهران بیارم. اگر نیارم که کلا نمیرم.

shahla2030

New member
چند صفخه پیش خوندم یکی نوشته پارسال هم همینطوری بوده.

از همین میترسم درست باشه.

بچه ها واقعا ب نظرتون همه مازاد ها پر شده؟؟ یعنی واقعا به رتبه 98 هیچ جا مازاد نمیاره.
خیلیا رو نشون نمیده. شاید قبول شدن نمیاره.

برای شما چطوریه. نوشته قبول نشدید؟؟

اااااخی من فکر میکردم فقط اوضاع من خرابه الان با وجود شما درده خودم یادم رفت

New member
میدونین موضوع این نیستش. وقتی با رتبه 98 مازاد هیچ جا رو نمیاری. هرچقدرم خالی بشه و بقیه نرن. شانس قبولی تهران خیلی کمه.

ما تمام وسایلمونو جمع کردیم. خونه زندگیم پر از کارتونه. همسرم کارهای انتقالیشو کرده. باید تا اول مهر معلوم بشه که چی میشه وگرنه همه چی خراب میشه.

بعید میدونم که تهران بیارم. اگر نیارم که کلا نمیرم.

منم میگم اشتباه شده سایتشون مشکل داره شما صبر کنید تا فردا بعد غصه بخورید و اعصاب خودتون رو خورد کنید

The Guy

Well-known member

منتظر تکمیل ظرفیت باش.....

leila89

New member
خبرگزاری ایسنا هم زنگ زدم گفت همینو گفته گفت فردا زنگ بزنین ساعت ده به بعد الان زنگ بزنین بهتون میگه02161972000
آخه یعنی چی...؟ مگه داریم؟مگه میشه؟
چطور تا حالا نفهمیدن تقلب شده و بررسی نکردن؟
اصلا بر فرض هم که تقلب شده چرا از اول لینک نتایج رو گذاشتن و با اعصاب ما اینطور بازی کردن؟!!!

آقا به خدا دروغ نمیگم زنگ زدم باشگاه خبرنگاران همچین چیزی گفت خبرگزاری ایسنا هم همینجور اون آقایی که گوشی رو از ایسنا برداشت گفت از صبح چهار چنج نفر زنگ زدن همین چیزا رو گفتن چه ربطی به من داره گفت فردا طرفای ساعت 10 زنگ بزن وصل کنم بالا صحبت کن حالا که اینجوریه اصلا دیگه پیام نمی ذارم بنده از همین جا از همه عذرخواهی میکنم خداحافظ مارو ببین پیگیر کار چه کسایی هستیم

من که زنگ زدم همون اقا گفت نمیدونم بچه هم رفتنفردا ساعت 10 تماس بگیر.من که میدونم شما دروغ نمیگی.امسال کنکور از اولش با مسخره بازی شروع شد.

صیاد

New member
برادر اگرم تقلبی شده باشه مشکلی به وزارت بهداشتوارد نیست کسی وزارتخونه رو متهم نکرده و نمی تونه بکنه چون برگزار کننده که نمی تونه اینکارو بکنه ما رفتیم

New member
آخه یعنی چی...؟ مگه داریم؟مگه میشه؟
چطور تا حالا نفهمیدن تقلب شده و بررسی نکردن؟
اصلا بر فرض هم که تقلب شده چرا از اول لینک نتایج رو گذاشتن و با اعصاب ما اینطور بازی کردن؟!!!

عزیزم شاید کسی که با دوستمون حرف زده الکی یه حرفی زده که زودتر قطع کنه بره

infomdmir

New member
این طراح نرم افزار سنجش که کلی پول میگیره و حقوق و مزایا ، آیا واقعا شعور این رو نداشت قبل از اعلام و فعال کردن لینک نتایج ، این نرم افزار نشانگر بی سوادیش رو یک چک بکنه ببینه چه گندی بالا آورده؟؟؟!!!!

بالا