شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

امینی

New member
روانشناسی بالینی

روزانه ها چیزی حدود 60 نفر بوده.
10 15 تا مازاد.

تازه این وسط چند نفر هم میخواستن کلا برن بهداشت روان.
پارسال با 200 م قبول شدن. با رتبه 90 حتی مازد زاهدان کرمانشاه هم نیاوردم.

احتمالا سیستم قاطیه،صبر کنید درست شد دوباره امتحان کنید

صیاد

New member
آقا زنگ زدم باشگاه خبرنگاران میگه با سازمان تماس گرفتن سازما گفته که یه سری تقلب کردن و فقط یه تعدادمعدودی قبول شدن اونایی که نشون نمیده باید به سازمان حضوری مراجعه کنن من نمیدونم این دیگه چه وضعیه زنگ بزنین باشگاه واحد علمی پزشکی خودتون بپرسین دارم دیوانه میشم به ابالفضل02122012647

hosseintorabi

New member
آقا زنگ زدم باشگاه خبرنگاران میگه با سازمان تماس گرفتن سازما گفته که یه سری تقلب کردن و فقط یه تعدادمعدودی قبول شدن اونایی که نشون نمیده باید به سازمان حضوری مراجعه کنن من نمیدونم این دیگه چه وضعیه زنگ بزنین باشگاه واحد علمی پزشکی خودتون بپرسین دارم دیوانه میشم به ابالفضل02122012647

شوخی بود دیگه؟؟؟؟

:':':

New member

یعنی چی؟الان کل بچه های اینجا حضوری برن؟

- - - Updated - - -

شوخی بود دیگه؟؟؟؟

اره بابا گفتن بخندیم

صیاد

New member
شوخیم کجا بود داداش من زنگ بزن شماره دادم که اعصابم تعطیل شده نابود شدم

:':':

New member
اقای ترابی شمام زنگ بزنید خب فقط از تجربیاتتون به اونا نگید

واااا مگه ميشه مگه داريم؟؟؟؟؟

بالا