شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

mmdreza.psy

New member
خدا خیر بده دوستمو....گفت پارسال دو‌ روز زودتر نتایج اومد من از اول دوم شهریور منتظر نتایجم....
یه جورایی اومدن نتایج برام شده رویا ....

hosseintorabi

New member
نتایجو دادم بچه ها فردا بذارن روو سایت.. شاید بشه پس فردا ولی احتمالا تنبلی نکنن همون فرداس.

alireza-ja

New member
دست عمو کاظممون درد نکنه. گفتم آدم خوبیه ولی یه خورده بیحاله از عکسشم معلومه نگاش کنید یه خورده تو باغ نیست.

elham.shirazi

New member
:sdasdasd::New (6):عمو نتایجو بزار دیگه ! چقدر قر میای ! میااااااااااااااام براااااااتو

prinses

New member
شیگلا دیسانتری بیفته به روحِ عمه ی کسی که به پور کاطمی، ریاست سنجش پزشکی حرف بد بزنه

موافقم عمو ، ای ول دمت گرم من پشتتم ،حالا برو جواب کنکور منو اس کن یادت رفت دیشب بفرستی
دوستمم خوابگاه یک نفره میخواد ...

آخرین ویرایش:

prinses

New member
دوستان
با عرض شرمندگی بابت قولی که دادم بمونم منتظر جوابا امروز از شهرستان زنگ زدن که پسرخاله دار شدم ، میخوام برم نینی ببینم واسه همین فقط نت دیتا دارم و سنجش رو چک میکنم اگه جوابا اومد خبر دار شم
چند روزی نیستم
جام دسته گل بذارید
فداتون ، خوش گذشت ، زیاد شیطونی نکنید و ایشالا هم که زود جوابا بیاد وهمه قبول شن
خدافظی:smiliess (1)::28::ad54ad:

hosseintorabi

New member
موافقم عمو ، ای ول دمت گرم من پشتتم ،حالا برو جواب کنکور منو اس کن یادت رفت دیشب بفرستی
دوستمم خوابگاه یک نفره میخواد ...

اس دادم نرسیده حتما.. آمار زیستی شهید بهشتی
دوستتم خوابگاه یه نفره واسش خوب نیس حوصله ش سر میره

arezou.mehrabi

New member
dباز صبح شده و جوابمون نیومد .وقتی سنجش پی اعلام میکنه نتایج دستیاری دندون پزشکی اوایل هفته آینده میاد حرص خوردنم بیشتر میشه

arezou.mehrabi

New member
ی هفته ست با استرس پا میشم از خواب ....خیلی غیر قابل تحمل شده واسم خیلییییییییییی

بالا