شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

12500

Member
منو باش که بارتبه 6 تو فکر دانشگاه تهران بودم.اینجوری که به نظر میاد همون خود تهران قبول شم کلاهمو باید بندازم هفتمین اسمون.تازه مگه میشه همه اینقدر شبیه هم بزنند که رتبه ها اینقدر شبیه هم شه.مگر اینکه خودشون دست کاری کنند.
مگه رتبه شبیه به هم هم داریم؟؟امسال ک گفتن بر اساس تراز هست دیگه رتبه یکسان نداریم؟؟:smiliess (11):

پیشاپشی کلاتو بنداز هوا... صد البته که تهران قبولی.
رتبه 4 میکروب دوسال پیش انتخاب اولش تربیت مدرس بود... شما که دتبه 6 هستس دیگه اصلا جای نگرانی نیست..

از کجا معلوم شاید 20 نفر بین رتبه 1 تا 6 باشند.من معدلمم 13 است شرط معدل باشه هیچ شانسی ندارم.

mmdreza.psy

New member
بازم خوشبحال شما ٬ روانشناسی بالینی که کلا ۲۰تا تهران میارن..
بقیه هم باید زاهدان -کرمانشاه-زنجان-کاشان برن...
نه خبری از اصفهان هست نه شیراز نه تبریز نه مشهد و... !!!

mmdreza.psy

New member
من تازه از خواب بیدار شدم سریع رفتم سایت سنجشو چک کردم٬ چشام تار شد و کارنامه علمی و کلیدنهایی رو قاطی کردم خوندم کارنامه نهایی....یه لحظه کامل استرس گرفتم :|

شیرینی شما که محفوظه اگه بااین معدل درخشان من قبول شم ولی از کجا فهمیدی من اجیم؟
شبیه آجیم حرف میزنی... نمیدونم حدس زدم

- - - Updated - - -

من تازه از خواب بیدار شدم سریع رفتم سایت سنجشو چک کردم٬ چشام تار شد و کارنامه علمی و کلیدنهایی رو قاطی کردم خوندم کارنامه نهایی....یه لحظه کامل استرس گرفتم :|
منم امروز صبح اینطوری شدم

RBC!

New member
والا اینا که یه "نمره کل تراز به درصد" بیشتر بهمون ندادن! با همون هم قراره حساب کتاب کنند.
می مونه یه معدل. که کاش معدل رو از قبل اعمال کرده باشند.

من بعد از روزانه های تهران، مازاد تهران رو انتخاب کردم. فعلا که با رتبه کلم لب مرز روزانه م. خدا بهم رحم کنه مازادی نشم :))

arezou.mehrabi

New member
daram divone msiham chera nemiad javab:khoda lanateshon kone

- - - Updated - - -

daram divone msiham chera nemiad javab:khoda lanateshon kone

love virology

New member
امسال براساس تراز بوده دکترا هم همینگونه خواهد بود نمره کل دیگه نیست/ مثلا میدونم رتبه برتر هماتو مدرس زدن نه دانشگاه تهران / البته هیت علمی مهم تره /

من خودم رفتم با اساتید تربیت مدرس حرف زدم. پذیرش دکتری یا هیئت علمی هیچ ربطی نداره به اینکه شما کجا درس خوندین.بستگی به رزومه سی وی و کلا کارهای علمی هست که انجام دادین.

love virology

New member
درسته ولی اون اموزش و استاد خیلی مهمه / خوب هیت علمی قوی خودش نیرو محرکه هست برای پیشرفت و سی وی قوی / اکثر تربیتا هیت علمی خود دانشگاه یا جایی دیگه شدن

khorsand

New member
والا فعلا که نتیجمونو بدن تا هیئت علمی خدا بزرگه!!
من کلا فقط ب اینخاطر اوایل خوشحال بودم که فکر میکردم خود علوم پزشکی تهرانو میارم الان هر دانشگاه دیگه ای بیارم برام واقعا ناراحت کننده اس...
بترکن که اینجوری ملتو سرکار میذارن خداییش...

آخرین ویرایش:

آلدوز

New member
داستان رتب های مشترک چیه؟ هیچوقت همچین چیزی در کنکور سابقه نداشته و الان هم نداره. کسایی که این بحث رو پیش میکشن مواظب عواقبش هم باشن چون ممکنه ناخواسته آب به آسیاب کسایی بریزن که امکان سو استفاده براشون فراهمه.
حسابشو بکنید اگر مسولی خدای نخواسته بخواد سو استفاده کنه با توجه به این حرف میتونه تا دلش بخواد توی نتایج دست ببره و به هیچکس هم پاسخگو نباشه. لطفا همچین چیزی رو که تا به حال هم نبوده جا نندازین.

love virology

New member
داستان رتب های مشترک چیه؟ هیچوقت همچین چیزی در کنکور سابقه نداشته و الان هم نداره. کسایی که این بحث رو پیش میکشن مواظب عواقبش هم باشن چون ممکنه ناخواسته آب به آسیاب کسایی بریزن که امکان سو استفاده براشون فراهمه.
حسابشو بکنید اگر مسولی خدای نخواسته بخواد سو استفاده کنه با توجه به این حرف میتونه تا دلش بخواد توی نتایج دست ببره و به هیچکس هم پاسخگو نباشه. لطفا همچین چیزی رو که تا به حال هم نبوده جا نندازین.

ما الکی حرف نمیزنیم / رتبه بیوشمی من یقین دارم که میگم / بچه هایی که اینجا سخن میگن برای نمک روی زخم نیست حتما دیدن که میگن

khorsand

New member

اولا این لحن قشنگی برای صحبت کردن با دیگران نیست ما هم مثل شما داوطلبیم و قطعا ب نفعمونه که رتبه مشترک نباشه و آب هم به آسیاب کسی نرختیم
دوما انگار شما دفترچه رو هم نخوندین!لطفا صفحه 22 دفترچه دو خط آخر رو مطالعه بفرمایید متوجه میشید که به صراحت نوشته ممکنه رتبه بین دو یا چند نفر مشترک باشه
موفق باشید

آلدوز

New member
اون فقط در شرایطی هست که عینا درصداشون مثل هم باشه و معدل کتبیشون هم با حساب صحیح و اعشارش مثل هم باشه که احتمالش نزدیک به صفره

khorsand

New member
اون فقط در شرایطی هست که عینا درصداشون مثل هم باشه و معدل کتبیشون هم با حساب صحیح و اعشارش مثل هم باشه که احتمالش نزدیک به صفره

درصد نه!همین که ترازشون مثل هم باشه کفایت میکنه
ضمناینکه قبلا هم گفتم خدمتتون ما هم امیدواریم که همچین چیزی درست نباشه
اینجا هم صرفا شنیده هامون و رتبه هایی که تو همین انجمن دیدیم رو گفتیم
ضمن اینکه بچه ها من از مشاور خــلـــیلی پرسیدم گفتن سالای گذشته هم مشترک بوده اولویت رو براساس درصد درس اصلی گذاشتن.

آلدوز

New member
درصورتیکه همچین چیزی صحت میداشت باید در دفترچه به روشنی توضیح داده میشد. من فکر میکنم اگر هم رتبه های مشترک باشن مثلا سه نفر یک باشن نفر بعد میشه رتبه چهار نه دو. به این ترتیب رتبه شما نشون میده واقعا چندمین نفر هستین تنها جای ابهام اینه که چند نفر دقیقا رتبه خودتون رو آوردن نه اینکه رتبه های زیر شما چند نفر مشترک دارن.بنا بداین کلی اهمیت زیادی نداره. توی آزمون های سنجشی که از مدارس میگیریم همچین چیزی وجود داره و به ندرت هم اتفاق می افته

khorsand

New member
درصورتیکه همچین چیزی صحت میداشت باید در دفترچه به روشنی توضیح داده میشد. من فکر میکنم اگر هم رتبه های مشترک باشن مثلا سه نفر یک باشن نفر بعد میشه رتبه چهار نه دو. به این ترتیب رتبه شما نشون میده واقعا چندمین نفر هستین تنها جای ابهام اینه که چند نفر دقیقا رتبه خودتون رو آوردن نه اینکه رتبه های زیر شما چند نفر مشترک دارن.بنا بداین کلی اهمیت زیادی نداره. توی آزمون های سنجشی که از مدارس میگیریم همچین چیزی وجود داره و به ندرت هم اتفاق می افته

اگر اینطوری باشه بازم کلی جای امیدواریه
اون چیزی که من دیدم و نگرانم کرده و خیلی خیلی غیرمنطقیه بنظرم اینه که توی تاپیک نانو سه تا رتبه داشتیم که دوتاشون رتبه 12 بودن و سومی رتبه 13
جالب اینجاست که بقول شما شانس اینکه دونفر نمره و معدلشون مثل هم باشه خیلی کمه در حالیکه توی خیلی از رشته ها شنیدم که مشترک بوده!مگر اینکه معدل رو تاثیر نداده باشن

بالا