شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

من نمیدونم دلیل این حرفا که این دوستان میزنن چیه و مگه قانونارو ما وضع کردیم که دعواشو با ما میکنن
خب برو 10 تا رشته بخون به ما چه ربطی داره
حالا صب کن یه رشتشو قبول شی بع چونه 2تا رشته رو بزن[/
مگه من با شما دعوا کردم.از دوستانی هم که جوابمو دادن ممنونم.

mmdreza.psy

New member
میگم شما که اهواز بودی نظرت راجع به بخش بیوشیمیش چیه؟ استاداش خوبن؟ امکاناتش چی؟

در مورد بیوشیمی اطلاعات دقیقی ندارم ولی خب در کل امکانات دانشگاه جندی شاپور و چمران اهواز خیلی خوبه !
حالا هم از نظر آزمایشگاه هم از نظر همکاری اساتید و ... .

shita

New member
وای من دیگه دارم دیوووووووووووون میشم
لطفا اگه کسی اطلاعی داره بگه

love virology

New member
میگم شما که اهواز بودی نظرت راجع به بخش بیوشیمیش چیه؟ استاداش خوبن؟ امکاناتش چی؟

باکتری و ویروس میدونم خوبه / بیوشمی یکی از بچه های قدیم اینجا ارشد اهواز بود راضی بود / شهرشم حالا اب و هواش کنار شهر خوبیه البته اگر جنوبی باشین راحتر تر کنار میایید با اب و هواش

باکتری و ویروس میدونم خوبه / بیوشمی یکی از بچه های قدیم اینجا ارشد اهواز بود راضی بود / شهرشم حالا اب و هواش کنار شهر خوبیه البته اگر جنوبی باشین راحتر تر کنار میایید با اب و هواش
ممنونم.لطف کردین. میشه اسمشو بگین.میخام بهش پیام بدم در مورد دانشگاه باهاش حرف بزنم.مرسی

mmdreza.psy

New member
حس هواپیمایی رو دارم که داره بی هدف توی آسمون ایران پرواز میکنه٬ معلوم نیست قراره کودوم شهر فرود بیاد...
ایشالا دیگه فردا نتایج بیاد تا هممون از بلاتکلیفی دربیاییم..
:1dco2x0p1lilzhfpg1t:idea_majidonline::riz481:

seeta

New member
حس هواپیمایی رو دارم که داره بی هدف توی آسمون ایران پرواز میکنه٬ معلوم نیست قراره کودوم شهر فرود بیاد...

سلام اقامحمدرضا...
امیدوارم هرچه زودترنتایج بیادوازاسترس وبلاتکلیفی بیرون بیای ونتیجه تلاشتوبگیری.

آخرین ویرایش:

seeta

New member
من که منتظرنتایج نیستم به جای شماها استرس گرفتم.اصلازمان ومکان روازدست دادم.

آخرین ویرایش:

prinses

New member
اقا اگه 8 ام ساعت 18 بیاد 4 روز مانده به اعلام نتایج اگر روز بعد از وزارت علوم بیاد 10 ام ساعت 18 اووووووه خیلی مانده به اعلام نتایج

آخرین ویرایش:

Mohammad gh

New member
بچه ها هنوز مقامی یا سایتی دقیقا نگفته که ایا تو این هفته جوابا میاد یا نه؟

nazanin...

New member

آخ گفتید، واقعا زبان حال منو گفتید.

بالا