شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

prinses

New member
بهشتی خوبه هااا.. حیفه از دس ندین :shocked: .. با دو تا از اساتید گروه امار زیستی یه 10 ، 12 واحد درس داشتم:)) .. البته ساختمون دانشکده تون خیلی خوفه..:))
واقعا چ خوب کجاست دانشکده اش؟
حالا دست سنجشه دیگه انتخابامو رد کردم رفته تا ببینم خیرم در کدومه بیارم ، بعدا ازت راهنمایی میگیرم دوستم ، اخه من علوم پ نبودم لیسانس خیلی گیج و منگم مخصوصا تو سایت های بزززززرگشون مال ماسایت درست و حسابی نداشت...

DAVID_H

New member
شما خواجه نصیر بودین گروه شیمی چطوره/ بین تهران و شریف و خواجه نصیر کردوم شیمی کاربردی بهتره

نه من خواجه نصیر نبودم.ولی احتمالش هست که ارشد رو خواجه نصیر قبول شم.من فقط مهندسی برق رو میدونم که عالیه و تو ایران درجه 1 حساب میشه.

shita

New member
برای پزشکا کار هست هر دفعه تبصره اینها براشون میزارن دیگه کارشون پیش بره/ دانشگاه ازاد و پردیس هم هست اینها هم حساب کنید
آره والا تو استان فارس پدر مارو با این پزشک خانوادشون دراوردن
از بس پزشک عمومیا بیکار بودن طرح پزشک خانواده برلشون گذاشتن
ما میریم پیششون میگم اینو بنویس اونو ننویس اونم با کمال میل گوش میده :25r30wi:
نمیدونم 7 سال چی خوندن:(50):

khorsand

New member
من که دارم یه آهنگ امیدبخش مال بلاد کافرستون گوش میدم خیلی روحیه آدمو خوب میکنه تصمیم گرفتم زیاد به این چیزا فکرنکنم ولی کلا خوبه تا نتیجه میاد کنار هم باشیم تو تاپیک
za2.gif

khorsand

New member
آره والا تو استان فارس پدر مارو با این پزشک خانوادشون دراوردن
از بس پزشک عمومیا بیکار بودن طرح پزشک خانواده برلشون گذاشتن
ما میریم پیششون میگم اینو بنویس اونو ننویس اونم با کمال میل گوش میده :25r30wi:
نمیدونم 7 سال چی خوندن:(50):

بابا از بی سوادیشون نگو توروخدا
چند وقت پیش رفته بودم درمانگاه سعدی سرماخورده بودم دختره داشت با ماشین حساب گوشیش حساب میکرد چندتا قرص باید بهم بده

shita

New member
من که دارم یه آهنگ امیدبخش مال بلاد کافرستون گوش میدم خیلی روحیه آدمو خوب میکنه تصمیم گرفتم زیاد به این چیزا فکرنکنم ولی کلا خوبه تا نتیجه میاد کنار هم باشیم تو تاپیک
za2.gif
من که حسابی حوصلم سر رفته
کاش همه داوطلبلرو یجا جمع میکردن حداقل حوصلمون سر نمیرفت

hosseintorabi

New member
واقعا چ خوب کجاست دانشکده اش؟
حالا دست سنجشه دیگه انتخابامو رد کردم رفته تا ببینم خیرم در کدومه بیارم ، بعدا ازت راهنمایی میگیرم دوستم ، اخه من علوم پ نبودم لیسانس خیلی گیج و منگم مخصوصا تو سایت های بزززززرگشون مال ماسایت درست و حسابی نداشت...

خب اول ایران رو زدی یا بهشتی؟..
گروه آماز زیستی توو دانشکده ی پیراپزشکیه خیابان دربند..
کلا توو شهید بهشتی هر رشته ای به جز پزشکی دندون و گروه بهداشت از پردیسِ دانشگاه دورن و ولنجک نیستن..
ولی من جوِ بهشتی رو فوق العاده دوس داشتم...

shita

New member
بابا از بی سوادیشون نگو توروخدا
چند وقت پیش رفته بودم درمانگاه سعدی سرماخورده بودم دختره داشت با ماشین حساب گوشیش حساب میکرد چندتا قرص باید بهم بده
آره عزیزم من خودم همه اینارو از نزدیک دیدم

prinses

New member
ممنون بابت راهنمایی برای بدست اوردن شکلک جدید بعد میرم میبینمشون تو نت
پیام رو پیدا نکردم نقل قول کنم:28:

za2.gif

خب تا 5ش اينجا دور هم باشيم ديوونه ميشيم ک :))) ايشالا زودتر بياد نتيجه ها تاپيکو ببنديم :))))

khorsand

New member
بالا