سیستم تخمین رتبه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ariya21

New member
دوستان به نظر شما روی سیستم تخمین رتبه میشه حساب کرد؟؟؟

خیلی از دوستان اعتراض دارن که هر کس بخوا می تونه درصد دلخواه وارد کنه؟؟؟

کی بوده که 100 درصد زده درس هارو؟

دوستان به نظر شما روی سیستم تخمین رتبه میشه حساب کرد؟؟؟

خیلی از دوستان اعتراض دارن که هر کس بخوا می تونه درصد دلخواه وارد کنه؟؟؟

کی بوده که 100 درصد زده درس هارو؟
كاملا موافقم باهاتون آخه اصلا سوالا در حدي استاندارد نبود كه كسي بخواد مثلا يه درس رو 100 بزنه من نميدونم كي هست كه مياد همه درصداش رو 97 و 95 و .. وارد ميكنه
اين تخمين رتبه خيلي ميتونست خوب باشه و حداقل تو اين 2 ماه يه خورده نگرانيمون رو كم كنه اما متاسفانه يه عده خرابش كردن

ariya21

New member
اره اخه من درصد های نفرات اول سال های قبلو دیدم هیچکی هیچ درسی رو 100 نزده

karshenasgh

New member
تو سم شناسی هم همین طوره . درصدهای نفر اول: بیوشیمی100% زیست شناسی97% شیمی96% زبان انگلیسی93% آخه نمی دونم واقعاً چنین چیزی امکان پذیره؟!:33: این نابغه کی بوده؟ لطفاً بیا خودش رو معرفی کنه بیشتر باهاش آشنا بشیم.... :1dco2x0p1lilzhfpg1t

تازه پایین ترین رتبه رو هم همه درصدهاشو زده 33-% آخه چنین چیزی ممکنه؟ کی میاد به همه سؤالا جواب غلط بده که درصدهاش بشه 33-% :(50):

آخرین ویرایش:

karshenasgh

New member
حالا چرا تعداد افراد شرکت کننده رو نمیذارن؟ خسته شدیم دیگه؟

jo-boy

New member
منم کاملا ناراضیم
ادمین خواهشا به این وضع سر و سامون بدین . ادمین کسایی اینجا هستن از جمله خودم که واقعا استرسشون بیش از حد تصوره و وقتی میبینن هی اکانت الکی ساخته میشه
نا امید میشن در ضمن امیدشون هم حدودی به این رتبه هاس که اینجا میزنن.
خب این یعنی چی یکی میاد همرو بالای 95 میزنه یا یکی همرو -33 میزنه ؟!!
چرا تعدادو معلوم نمیکنید ؟!!

nilam

New member
آره دقیقا با همه موافقم متاسفانه بعضی افراد با درصدای الکی و نجومی تخمین رتبه رو خراب کردن- فکر نکنم توی تاریخ کنکور ارشد کسی همه درصداش بالای 95 بوده باشه ولی امسال تقریبا توی همه رشته ها چنین افرادی پیدا شده- دیگه نمیشه به این تخمین رتبه ها اعتماد کرد باید تا شهریور و اعلام نتایج صبر کرد

YekRaha

New member
ادمین مثلا می تونه برای ورود به سیستم تخمین رتبه رمز ورودی رو خودش تعیین کنه و بعد اون رو بفرسته به شماره ی موبایلی که فرد توی سایت وارد کرده تا فرد از این طریق فقط یکبار بتونه وارد سیستم بشه. حداقل تا حدودی این معضل حل میشه

nanishko

New member
این کدوم روانیه همه درصداشو -33 زده!!!!
واقعا که !!!
اینجا هم دست از خرابکاری بر نمیدارن:(50):

*nurse

New member
تخمین رتبه

سلام من دیروز وقتی دیدم یه نابغه ای پیدا شده که بتونه همه درسها رو صد در صد بزنه از تعجب خشکم زد یه مصاحبه ای با ایشون داشته باشین لطفا....هربار که وارد سایت میشم و رتبه ام رو میبینم به اعصابم فشار میاد کاش میدونستم بین چند نفر این رتبه رو کسب کردم و اینکه چند نفر راست راستکی این درصدها رو کسب کردن...دیگه فکرم کار نمیکنه

آخرین ویرایش:

navid_gadim

New member
اونی که همهشو 33- وارد کرده ، می خواسته ببینه تعداد شرکت کننده چقدر بوده.

nursology

New member
عزیزان اونیکه همه درصدارو -33 زده روانی نیست
بلکه از این طریق میتونه رتبه آخر و در نتیجه تعداد افراد شرکت کننده تو سیستمو متوجه بشه
کار غیر انسانی هستش ولی از کاز مدیر سایت بدتر نیست که قول داده بود تعداد شرکت کننده ها رو بزنه ولی نزد
یه بهونه آورده که اشکال امنیتی سبب شده تعداد شرکت کننده ها رو نتونه تو سیستم تخمین رتبه اعلام کنه
آخه رتبه ای که ندونی از بین چند نفر هستش به چه درد میخوره
البته دوره زمونه اینجوری شده دیگه
هرکی به فکر خودشه. شاید سال دیگه ÷ولی بشه سیستم این مشکلات حل بشه. چیز مفت بهتر از این از آب در نمیاد.

gipsyking

New member
سلام، تو ارگونومی ام یکی درصداشو 33 زده،اگه بچه ها درصداشونو درست بزنن به نظرم سیستم خوبیه از هیچی بهتره

vitamin

New member
منم هر موقع وارد سيستم ميشم رتبم به طور وحشتناكي بالا رفته خسته شدم خوب تعداد شركت كننده هارو مشخص كنيد كه اگه اميدي به قبولي نيست يه فكري واسه سال ديگه كنم

افرادي هم كه الكي اكانت ميسازند چه فكري كردند؟! چرا خودتونو گول ميزنيد. يعني تا اين حد.....

amirreza

New member
عزیزان من هم با همه شما موافقم
من بعد کنکور حالم خوب بود فقط نگرانیم زبان بود اونم که دیدم همه ازش مینالن گفتم اشکالی نیس اگه واسه همه سخت بوده باشه
تا اینکه این تخمین رتبه رو شد و حالمو بدجور گرفت من به ولله هنگ کردم رتبه یکمون ترکونده همه رو 90 زده با اون همه غلط تو کلید <چه طور فهمیده

تو کلید گزینه درست کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من شاخ دراوردم

کاش یکم امنیت تخمین رتبه بالا بود اونوقت میشد گفت اره روش حساب کنین
تازه من خودمم بعد ازمون دقیق نمیدونستم از هر درس چنتا زدم مطمئنن هستن کسایی که اعتماد بنفسشون بالاس و شک بین دو گزینه رو همش اونی که درسترو
فرض میکنن زدن
تازههههه بعضیام هستن میدونن لای کتابو باز نکردن همه درصداشون 10 .5 ایناست میان الکی درصد بالا میزنن ببینن مثلا چه رنج درصدی قبوله یا سال بعد
چه درصدی بزنن تا رتبشون زیر20 شه

خزر

New member
سلام. کسی اینجا نیست رتبه منو برام تخمین بزنه ؟ اخه من دیر رسیدم:idea_majidonline:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا