سیزدهمین کنگره تغذیه ایران و اولین کنگره بین المللی تغذیه

profsor

New member
آها ببخشید فراموش کردم صراحتا اعلام میکنم چهارشنبه صبح حضور خواهم داشت ولی بعداز ظهرش هم برای بازار :)

nutgirl

New member
ممنون مهسا جان
یه سوال دیگه
این یعنی چی؟ "" به اطلاع کلیه شرکت کنندگان می رساند که افزایش هزینه ثبت نام نسبت به هزینه اعلام شده از طرف دفتر آموزش مداوم جهت ارائه خدمات می باشد""
یعنی اضافه بر هزینه ثبت نام ، بازم باید مبلغی رو بپردازیم ؟؟

نوتر

New member
دوستان حاضر در دیدارمون:

مهساا
دوست انجمنی
ناتانائیل
پروفسور
خودم
...؟؟

mahsaa

New member
ممنون مهسا جان
یه سوال دیگه
این یعنی چی؟ "" به اطلاع کلیه شرکت کنندگان می رساند که افزایش هزینه ثبت نام نسبت به هزینه اعلام شده از طرف دفتر آموزش مداوم جهت ارائه خدمات می باشد""
یعنی اضافه بر هزینه ثبت نام ، بازم باید مبلغی رو بپردازیم ؟؟
خواهش میکنم..
فک نمیکنم...نه!..شاید منظورش اینه که کلا دفتر آموزش خدمات ی مبلغی رو برای شرکت در کنگره ها اعلام میکنن بعد الان اینا از ما بیشتراز اون مبلغ گرفتن!! میخوان بگن که اون بیشتری که گرفتیم مال اینه که خدمات بیشتری میخوایم بدیم... :21:
احتمالا منظورش این باشه:rolleyessmileyanim:

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
روز اول کنگره را چگونه گذرانده اید؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سرپا و کااملا علاف و بی برنامه

یه تاسف بزرگ برای دانشگاه شهید بهشتی
نه جاش مناسب هست
نه برنامشون مشخصه
نه امکانات مناسب دارند

آخرین ویرایش:

لیالی

New member
سلام اقای نوتر
میشه بگید از چه نظر بد بود؟
من کلی غصه خوردم که نتونستم برم کنگره

mahsaa

New member
سلام بچه ها...

روز اول واقعا واقعا جمعیت خییلی زیــــااااد بود آدم سرگیجه میگرفت، یکی از مشکلاتشون این بود که این همه ثبت نام کردن آخه این چ کااااریه ...3000 نفر توی این جا....

از لحاظ مکانم باید خودشون قبلش ببینن دیگه آیا جوابگوی 3000 نفر هست ؟؟ :65d6a5d6s:

نوتر

New member
روز دوم کنگره رو چگونه گذرانده اید؟
.
.
.
.
.
.
روی مبل ها و کاملا علاف:65d6a5d6s:

یه لحظه رفتم داخل سالن ببینم چی ارائه میدن ؟ خیلی ارائه ضعیفی بود و.....تا......از.......در..... ووی خدا یه دانشجوی ترم اول بهتر از اون ارائه میداد(مثلا استاد بودا... خخخخ)

ووی خدا چرا کنگره اینجوریه؟؟؟؟؟

به نظرم کسایی که مقاله نداشتن و نیومدن هیچ چی رو از دست ندادن:smiliess (12):

امروز یکم خلوت تر بود. اما همچنان بی استفاده برای بعضیا(من)

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
واقعااااا خوب نبود اقاي نوتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب نیس. انگار اصلا هیچ کس براشون مهم نیست.

به هیچ عنوان جایی که در نظر گرفتن شایسته ی این دانشجویان نیست

باز موقع ظهر شلوغ شده بود:riz481:
افتضاح کنگره دادن نوشابه روز اول موقع ناهار بود.

mahsaa

New member
.

اینو قبول دارم که اون آقاهه خیـــلی خیـــلی بد ارائه داد .. اصا کل انگیزمون رو برای گوش دادن ب طور کامل له له کرد، ما هم مجبور شدیم بلند شیم بریم ی سالن دیگه:mad_majidonline:

آخرین ویرایش:

mahsaa

New member
خوب نیس. انگار اصلا هیچ کس براشون مهم نیست.

به هیچ عنوان جایی که در نظر گرفتن شایسته ی این دانشجویان نیست

باز موقع ظهر شلوغ شده بود:riz481:
افتضاح کنگره دادن نوشابه روز اول موقع ناهار بود.
خخخ عاقا اون نوشابه ها خعععلی سوتی بدجوری بوداااا...آخ این همه تغذیه ایو نوشابه ...:shocked:

آخرین ویرایش:

mahsaa

New member
:25r30wi:

خسته شدیم از بس تو پذیرایی کیک بیات خوردیم:riz481:

امروزیا فک کنم بعضیاشون بهتر بودن ولی دیروزیا همشون سفت بودن خخ ازون کاکائوایا بخورین خخخ :25r30wi:بهترن فک کنم خخ:25r30wi:

الان هرکی این تاپیکو میبینه فک میکنه ما داریم چ مباحث مهم و علمی از کنگره رو نقدو بررسی می کنیم خخ

نوتر

New member

امروزیا فک کنم بعضیاشون بهتر بودن ولی دیروزیا همشون سفت بودن خخ ازون کاکائوایا بخورین خخخ5r30wi:بهترن فک کنم خخ

الان هرکی این تاپیکو میبینه فک میکنه ما داریم چ مباحث مهم و علمی از کنگره رو نقدو بررسی می کنیم خخ

تنها دغدغه ای که من دارم تو کنگره اینه یه جای مهم رو مبلها پیدا کنم بشینم:25r30wi:

از اونا روز اول هم خوردم.
کلا از همشون امتحان کردم:25r30wi:

اصلا کنگره است و پذیرایاش:25r30wi:

mahsaa

New member
تنها دغدغه ای که من دارم تو کنگره اینه یه جای مهم رو مبلها پیدا کنم بشینم:25r30wi:

از اونا روز اول هم خوردم.
کلا از همشون امتحان کردم:25r30wi:

اصلا کنگره است و پذیرایاش:25r30wi:
خخ خوبه دیگه جای مهم مبلارو انتخاب میکنین میشینین خخخ بازم خوبه !! ما هنوز سعادت نشست روی اون مبلارو پیدا نکردیم خخ
خخ دقیقا !!

بالا