::: سوژه هفته :::

marzi ba

Well-known member
سفره هم پهن کردیم برا اونا که مراسم رو دوست دارن بشینن زمین بگیرن بعله ما به فکر همه هستیم

profsor

New member

خخخخخخخخخخخ اوره شام ناهار چایی بعد شام همه چی بود

ممنون از حضورت با اینکه پست نذاشتی ولی میسیییییییییییی

مرسی مرضی جونی ببخشید فرصت نشد ...
تنها شناختم ازت : ایشششششششششششششششش خو افتخار هم صحبتی نداشتم ایششششششش(خخخ بدجوری هم افتاده رو زبونم ایششش)
ولی خیییییییییییلی گلی ....همه ازت خاطره خوب دارن خوجبحالت :))))))))))))
برات آرزوی موفقیت دارممممممم
:rose::rose:

MAHSABANOO

New member
حیف باشه مال مرضی رو از دست دادم ولی برا نوتر سر به زنگاه رسیدم آقا به من خبر بدید خو وقتی سوژه میشید دوستان ایششششششش
- قشنگ ترین چیزی که ازش یاد گرفتی ؟
صداقت و رک بودنش اینکه به همه کمک میکنه
*کدوم اخلاقش رو از همه بیشتر می پسندی ؟کلیه اخلاقاش لایکه ولی خو بیشتر نگران شدنش برا اطرافیانو دوست دارم

*کدوم اخلاقش ممکنه دلخورت کنه ؟ دلخور که نه نمیشم کلا ازش ولی خو گاهی زود از کوره در میره

*یه امضا براش انتخاب کن؟-------------

*قشنگ ترین آواتاری که ازش دیدی ؟همینی که الان هست
*بهترین پستی که ارسال کرده و تو ذهنت مونده ؟ روحیه دادناش و جدی بودنش توتاپیکی که برا کنکور تغذیه بودش
*فعالیتش توی سایت ؟ فوق العاده اکتیو

*اولین باری که باهاش هم کلام شدی رو یادته ؟اوهوم تو تاپیک دخترای گلو گلاب انجمن و پسرای گلو گلاب بود اگه اشتباه نکنم اونجا دیدمش بعدشم که تو خصوصی برام چیزی فرستاد به ترکی و من متعجب از این که نوتر ترکه بعدشم که دوست شدیدم دیگه
*بارز ترین خصوصیتش ؟تکراری

*یه اسم دیگه براش انتخاب کن ؟و دلیل انتخاب این اسم ؟اسم خودش بهش میاد خیلی زیاد
*به یاد موندنی ترین چیزی که هر موقع اسمش بیاد یادش میفتی ؟سردمه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

* تا به حال بهت کمک کرده؟کجا و چه جوری؟بلی بلی بسیار فراوان
*ضایع ترین کاری که تو سایت کرده؟ندیدم
*دوست داشتي ببينش؟ چرا؟ بله قبل اینکه ببینمش خیلی خیلی مشتاق بودم دلیلشم خوب حتما دلیلی داره دیگه :dadad4:
* قيافه اي كه ازش در ذهن داري رو توصيف كن؟همونی بود که تصورش میکردم
*یه انتقاد..یکم خونسرد باش و برایه چیزایه کوچیک خودتو اذیت نکن و حساس نباش
*یه پیشنهاد.... درساتو خوب بخون اونطوریم نگام نکن خو تو اینجا چیکار میکنی آخه :dadad4::dadad4::dadad4:

*اگر جای اون بودی، چی كار ميكردی؟

*یه آرزو براش..براش بهترینهارو آرزو میکنم و امیدوارم به چیزی که میخواد برسه و از خدا میخوام که همیشه یارو یاورش باشه
*هرچه میخاهد دل تنگت بگو(تذکر حداکثر در 5مورد) میتونید به سوژه گیر بدید.

پسر خوبی هستی همیشه مواظب مهربونیات باش

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نوتر

آتشین

Well-known member
1- قشنگ ترین چیزی که ازش یاد گرفتی ؟
ناراحتی و تند خوییش مقطعی و هیچی تو دلش نیس,و اهل کینه نیس

2- کدوم اخلاقش رو از همه بیشتر می پسندی ؟
کینه ای نبودن و اینکه اون حس تکیه گاه و کسی حمایتگره رو به دوستاش القا میکنه

3- کدوم اخلاقش ممکنه دلخورت کنه ؟
خیلی حساسه
اوایل حساستر بود
حرف باید حرف خودش میبود تا یه چیزی میگفتم قهر میکرد و دعوامون میشد چون موخاست بهم زور بگه
اما الان میدونه منم لنگه خودشم لجبازم دیگه به هم زورنمیگیم با هم زور میگیم خخخخخخ

4- یه امضا براش انتخاب کن؟

5- قشنگ ترین آواتاری که ازش دیدی ؟
خخخ اصولا پسرا توی انتخاب اواتار خلاقیت ندارن
ولی چون خودش عزیزه اواتارشم قشنگه در نظرمون
همین اواتارش

6- بهترین پستی که ارسال کرده و تو ذهنت مونده ؟
انجمن از نگاه نقاشی

7- فعالیتش توی سایت ؟
همیشه انلاینه حتی اگه اکتیو نباشه البته این روزا
قبلا بسیار در همه زمینه ها اعم از ورزشی و سرگرمی و هم علمی فعال بود

حواسش ب همه چی هست

8- اولین باری که باهاش هم کلام شدی رو یادته ؟
فک کنم تو تاپیکی راجع مادر و به چیزی پیش اومد پ خ داد

9- بارز ترین خصوصیتش ؟
محافظه کار بودنش
البته الان بهتر شده
قبلا نابود بود لامصب

10- یه اسم دیگه براش انتخاب کن ؟ و دلیل انتخاب این اسم ؟ مهدی
هویجوری

11- به یاد موندنی ترین چیزی که هر موقع اسمش بیاد یادش میفتی ؟
یاد نماز میوفتم اذان

12- تا به حال بهت کمک کرده؟کجا و چه جوری؟
آره خیلی .نمونش همین دیروز توی وایبر مشاوره درسی
13- ضایع ترین کاری که تو سایت کرده؟
تاپیک ترین ها از نظر من البته
که کلی هم سر اون تاپیک بحثمون شد یه ماه قهر بودیم
14- دوست داشتي ببينش؟ چرا؟

آره چون کنجکاو بودم پزپز

15- قيافه اي كه ازش در ذهن داري رو توصيف كن.
کارم از توصیف گذشته دیدمش

16- یه انتقاد
خودتو درگیر مسایل بی ارزش نکن و حرص نخور واسه هرچیزی مخصوصا بعضی اتفاقات بی اهمیت انجمن

17- یه پیشنهاد
زندگی کوتاهه نزار بهت سخت بگذره

18- اگر جای اون بودی، چی كار ميكردی؟
خب چه سوالیه معلومه پز میدادم چون انیسووو دوستمه

19- یه آرزو براش
اول از همه ارزوی سلامتی دارم واسه خودش و خانوادش
انشاالله دکترا قبول بشه
و یه همسر لایق نصیبش بشه

20-هرچه میخاهد دل تنگت بگو(تذکر حداکثر در 5مورد) میتونید به سوژه گیر بدید.
نوتر تروخدا منو نکشی مجبور بودم حقایقو بگم
میفهمی مجبور

پززززززززززز پزززززززز

آخرین ویرایش:
  • Like

baran71

New member
((بفرمایید پیتزا دکی خریدها بیایید بخورید تا خودش همشو نخورده)):motat:

delicious_pizza.jpg

pizza%20morghh.jpg

images

bioshimi@

Well-known member
1 قشنگ ترین چیزی که ازش یاد گرفتی ؟

باجنبه . دلسوز بودن

خیلی باجنبه است ...حواسش هست دل کسی رو نشکنه...رفیق واقعی

هیچی

آرزوهــایت را یکجــا یادداشت کن

و یـکــی یـکــی از خـُـدا بخـواه

خـُــــدا یـــــادش نـمـــــی ره

ولی تــو یـادت می ره کـه

چیزی که امــروز داری

آرزوی دیروزت بـوده

همون پسر کوشولوهه که سرشو انداخته بود پایین میرفت

پستای دیدارامون و نقاشی

7- فعالیتش توی سایت ؟

خیلی عالی مدیریت میکنه و وضع و اوضاع سایت و کاربرا رسیدگی میکنه الله ساخلاسین الله بیزه چوخ گورمسین

تو باکس بود بهم گفت اسمت چیه گفتم سمانه ..بعد شروع کرد گفت اسمت سمنو هستش .خخخخخخ دیفونه

9- بارز ترین خصوصیتش ؟
با ادب و گفتم با جنبه

10- یه اسم دیگه براش انتخاب کن ؟ و دلیل انتخاب این اسم ؟
نوتی مهربان

دیدارامون

12- تا به حال بهت کمک کرده؟کجا و چه جوری؟اره فراوان ..هر موقع امتحان و درس دارم و عقبم نای خوندن ندارم و کم اوردم میرم سراغش . و همیشه بی منت کمکم میکنه نوتر پرتوان میرسه به داد این ناتوان :)

ندیدم

دیدمش

....

16- یه انتقاد

17- یه پیشنهاد
پیشنهاد که به فکر دکتری ات باش و نا امید نباش داداش ...نا امید شیطونه

19- یه آرزو براش
مثه همیشه ارزو میکنم به همه ارزوهات برسی به تک تکشون

امیدوارم تو تمام مراحل زندگیت موفق و خوشبخت باشی :rose::rose:

safe6345272058400.jpg

• Like

moj

New member

1 قشنگ ترین چیزی که ازش یاد گرفتی ؟ادب-حوصله اش تو کمک کردن
-2 کدوم اخلاقش رو از همه بیشتر می پسندی ؟
صمیمیت بی چشم داشت و صداقتی که تو حرفاش هست
3- کدوم اخلاقش ممکنه دلخورت کنه ؟ اونقد ارتباط نداشتیم که اینو بدونم
-4یه امضا براش انتخاب کن؟امضاش قشنگه!
5- قشنگ ترین آواتاری که ازش دیدی ؟قبلی..پسر کوچولوی تنها
6-بهترین پستی که ارسال کرده و تو ذهنت مونده ؟ پست زیادی ازش ندیدم ولی شعر معروف شهریارو خیلی دوست داشتم –آمدی جانم به قربانت ولی...
7- فعالیتش توی سایت ؟من تصورات اولیه ام تو این انجمن با حضور فعال نوتر نقاشی شدن...
ولی الان هم هستش ولی انگاری نیست... کمرنگی حضورش واقعا درگیرم کرده بود...خیلی تو فکرش بودم یبارم بهش گفتم که چیز زیادی نگفت!

آره،وقتی بهش درخواست دوستی دادم
ایقد گرم ازم تشکر کردو جواب داد که اشکم درومد(منم که حساس)!!

9- بارز ترین خصوصیتش ؟رک بودن و صمیمیت در عین جدیت
10-یه اسم دیگه براش انتخاب کن ؟ و دلیل انتخاب این اسم ؟....
11-به یاد موندنی ترین چیزی که هر موقع اسمش بیاد یادش میفتی ؟نوتبوک!!
12- تا به حال بهت کمک کرده؟کجا و چه جوری؟آره یبار ازش مشاوره تلفنی رایگان گرفتم
13- ضایع ترین کاری که تو سایت کرده؟....
14-دوست داشتي ببينش؟ چرا؟ خودش میدونه لازم ب گفتن نیست

15- قيافه اي كه ازش در ذهن داري رو توصيف كن.نقاشیشو واست میفرستم
16- یه انتقاد:چیزی ازش ندیدم
17- یه پیشنهاد: یکم دنیا رو سخت گرفته...البته حق داره شاید اگه منم جاش بودم اوضام بدتر بود ولی ازش میخوام زیاد
به دورو برش اهمیت نده

18- اگر جای اون بودی، چی كار ميكردی؟خودش بهتر از من میدونه چطور این فرمون زندگی رو دست بگیره...
19- یه آرزو براش:امیدوارم چشات همیشه به قشنگیا دنیا وا بشه و حسرت هیچی بدلت نمونه

20-هرچه میخاهد دل تنگت بگو(تذکر حداکثر در 5مورد) میتونید به سوژه گیر بدید:
نوتر عزیز...راستش من زیاد افتخار هم صحبتی باهاتو نداشتم
ولی با شناختی که دورادور ازت دارم و و یبار تماس تلفنی که باهم داشتیم میخوام بگم یکم دنیا رو آسونتر بگیر...
نامردی و بی عدالتی دنیا رو بحساب تنوع و نمکش بذار...
بذار اگه یروز بعد از 70یا 80 به عقب برگشتی و سالای قبلی زندگیتو نیگا کردی،بخودت اینو بگی که من:نوتر بزرگ !با همه سنگایی که جلو پام ریختن روی اینو دارم که تو چشای وجدانم نیگا کنم...
زیاد رک نباش و بذار زبون سرخت برای کسانی که خواهان صداتن حرف بزنه...مث من...!
در کل اگه با شناخت کمم نتونستم خصوصیات درونیتو خوب یاداور شم و نتونستم کمک زیادی بهت بکنم به بزرگی خودت ببخش

آخرین ویرایش:
  • Like

N@RVIN

Well-known member
هلو بر نوتر الدوله ی کبیر

1- قشنگ ترین چیزی که ازش یاد گرفتی ؟ دوس دارم آروم صحبت کردن رو ازش یاد بگیرم و البته وسط حرف نپریدن خخ :)

2- کدوم اخلاقش رو از همه بیشتر می پسندی ؟ پایه بودنش را می پسندم ، دل رحم بودنش را ، ..

3- کدوم اخلاقش ممکنه دلخورت کنه ؟ خب رسیدیم به نقطه ی بحرانی :) من و نوتی البته بیشتر من همو چندین بار دلخور کردیم ولی باید بگم همشون سوتفاهم بوده چونکه ما بچه های خوبی هستیم :) یچیزی هم بگم آدم از کسی که براش مهمتره دلخور میشه و شاید بحث میکنه ( در مورد بقیه اهمیت نمیده ) و در واقع همینا هستن که دوستی رو محکم و شناخت رو عمیق میکنن..برای من که اینطوره :)

4- یه امضا براش انتخاب کن؟ "نگاه خدا آروزی من است "..امضای خودشه و یکی از بهترین امضاهایی که دیدم

5- قشنگ ترین آواتاری که ازش دیدی ؟ اولین آواتاری که داشت ..فکر کنم عکس آفتابگردون و nutrبود ..البته قشنگیش بخاطر اینه که من با اون آواتار ملاقات کردم اولین بار نوترو

6- بهترین پستی که ارسال کرده و تو ذهنت مونده ؟ پستهاش همه خوبن ..ولی من پستهای صندلی داغم همیشه یادم میمونه..که از اول تا آخرش حضور داشت نوتی و من از همین تریبون خیلی ازش ممنونم خیلی لطف کردی نوتی :)

7- فعالیتش توی سایت ؟ اکثرا حضور داره..ولی کم حرف شده خیلی وقته ..آقا حرف بزن دیگه نامرت :)

8- اولین باری که باهاش هم کلام شدی رو یادته ؟ اوهوم باکس بود و در مورد دانشکدمون و دیدار حرف زدیم..میگفت باید جلو پام شتر بکشین خخ

9- بارز ترین خصوصیتش ؟ دل رحم و دلسوز بودن و گاهی زود ناراحت شدن که اینم بخاطر دل نازک بودنشه ..دل و زبونش یکیه

10- یه اسم دیگه براش انتخاب کن ؟ و دلیل انتخاب این اسم ؟ اسم خودش عالیه آقا یعنی عالــــــــــــــی ، وقتی اسمش رو گفت اولین بار ینی دقیق رفت نشست رو شخصیتش ..به خودشم بارها گفتم اسمت بی نظیره

11- به یاد موندنی ترین چیزی که هر موقع اسمش بیاد یادش میفتی ؟ خب مسلما حماسه .. واولین نگاه چپی که بهم کرد خخ..سر حماسه اول من دیرتر از همه رسیدم بعد سه تا آقا کنار هم ایستاده بودن .من گفتم اصولا پسرای ما همینان و چون مطمئن بودم نوتی اومده ..اول به علی گفتم آقا نوتر؟ گفت نوچ خخ بعد به سالار نگفتم به رضا گفتم ..آقا نوتر؟ خخ اونم گفت نوچ .بعد به یه آقا پسر که دورتر ایستاده بود اشاره کردن و گفتن ایشونه //منم نیداش کردم و گفتم سلوم خوبین با یه لبخند ؟ آخی سرش نیمه پایین با یه غضبی گفت سلام . انگار که مثلا میگفت اییییییییییییش حالا به صد نفر دیگه هم می گفتی آر یو نوتر؟؟؟ خخ (تسخیر خودت بود دور ایستاده بودی خو:) )

12- تا به حال بهت کمک کرده؟کجا و چه جوری؟ اره کمک کرده خیلی ، نوتر خیلی خوبه. محاله ازش کمک بخوای و با همه ی انرژی و توانش کمکت نکنه. در ضمن سر حماسه ی آخر واقعا خوب بودی و قوت قلب من شدی ..فک نکن چون نمیگم متوجه نمیشمااااا ..من کلا زبونم تلخه ولی تو دلم همیشه سپاسگذارم ازت و دعا میکنم موفق باشی

13- ضایع ترین کاری که تو سایت کرده؟ نوتر انصافا کار ضایع نداره مگر وقتی که با من مخالف کنه خخخ ( شوخی میکنم )

14- دوست داشتي ببينش؟ چرا؟ مسلما و قطعا و تکرارا بله ...چون نوتر اولین دوست صمیمی انجمنی منه..

15- قيافه اي كه ازش در ذهن داري رو توصيف كن. یه آقا پسر محجوب و متین و به قول دوستاش اییییییش خوش تیپ .

16- یه انتقاد ...

17- یه پیشنهاد ...با من مهربون باش به قول بعضیا پز پز خخ..جدای از شوخی نا امید نباش به هیچ عنوان ، بخاطر هیچ چیزی حقی رو از خودت نگیر ، پیگیر کار باش بعد دکتری بعد ازدواج انشاله..برا ازدواجم بیا پیش خودم یه دختر خوب برات بیابم خخ :)

18- اگر جای اون بودی، چی كار ميكردی؟ همشو بالا گفتم بازم تاکید میکنم با من مهربون... نه مهربون که هستی مهربونتر باش :)

19- یه آرزو براش... الهی مادر دست به خاک بزنی طلا بشه ، الهی مادر یه دختر خوب از همونا که خودت مدنظرته قسمتت بشه ، الهی مادر با تن سالم و زیر سایه پدر و مادر محترمت داماد بشی ، بچه دار بشی و موفق ..عاقبت به خیر باشی نوتی

نوتی حلالم میکنی ؟ خیلی اذیتت کردم بسکه غر غرو هستم خخ البته منم قول میدم که حلالت کنم ;)

خاطرت همیشه محترم و عزیزه برام دوست خوبم

تقدیم به نوتی

• Like

bioshimi93

New member
1- قشنگ ترین چیزی که ازش یاد گرفتی ؟مهربونی و کمک به دیگران بدون هیچ چشم داشتی

2- کدوم اخلاقش رو از همه بیشتر می پسندی ؟اینکه خیلی مودب هست و دلسوز و همیشه حد و مرز همه چی رو رعایت میکنه

3- کدوم اخلاقش ممکنه دلخورت کنه ؟اینکه خیلی حساس هستن و زود ناراحت میشن...خودم بدترم

4- یه امضا براش انتخاب کن؟امضای خودش خوبه

5- قشنگ ترین آواتاری که ازش دیدی ؟اون پسر کوچولویی که چند وقت پیش گذاشته بود

6- بهترین پستی که ارسال کرده و تو ذهنت مونده ؟خیلی از پستهای نوتر بهترین بودن الان شاید حافظه ام یاری نکنه از تاپیکهای سرگرمی فکر کنم اسم تاپیک انجمن از دید شکلک بود واز تاپیکهای علمی تاپیک قبول نشدگان ارشد بود که واقعا بهترین بود

7- فعالیتش توی سایت ؟با اینکه ارشد قبول شد از انجمن خداحافظی نکرد و همیشه در کنار دوستان بوده و کمکشون کرده

8- اولین باری که باهاش هم کلام شدی رو یادته ؟توی یکی از تاپیکها بود که باید برای نفر بعدیت یه آرزو میکردی براشون آرزو کردم نفر اول دکترا بشن

9- بارز ترین خصوصیتش ؟با معرفت و دلسوز و مهربون و صداقت و پاکی...

10- یه اسم دیگه براش انتخاب کن ؟ و دلیل انتخاب این اسم ؟....

11- به یاد موندنی ترین چیزی که هر موقع اسمش بیاد یادش میفتی ؟معرفت و اخلاق خوبشون ...خوبی هایی که بهم کرده هیچ وقت فراموش نمی کنم

12- تا به حال بهت کمک کرده؟کجا و چه جوری؟بله خیلی...چندین بار توی چت باکس در مورد نحوه درس خوندن و حتی رفرنس های بیوشیمی کمکم کردن حتی بیشتر از هم رشته ای هام ...

13- ضایع ترین کاری که تو سایت کرده؟همه ی کارهاش خوب بوده کار ضایع نداشته

14- دوست داشتي ببينش؟ چرا؟بله ...خب آدم دوست داره ببینه نوتر با این خصوصیات خوب چه شکلیه

15- قيافه اي كه ازش در ذهن داري رو توصيف كن.قد و وزن متوسط...موهای کم پشت و عینکی ...قیافه ی خاصی تو ذهنم نیست

16- یه انتقاد...

17- یه پیشنهاد..هیچ وقت ناامید نشو خدا حواسش به بنده هاش هست یه مدتیه حس میکنم حالت خوب نیست ولی دنیا ارزش غصه نداره...خنده و شادی رو فراموش نکن

18- اگر جای اون بودی، چی كار ميكردی؟خودشون بهترین کار رو انجام میدن

19- یه آرزو براش...امیدوارم به همه ی آرزوهایی قشنگت برسی و همیشه موفق و سر بلند باشی :rose::rose::rose:

دو ساعت نشستم تایپ کردم و رنگ و فونت سوال و جواب هم متفاوت بود میدونستم از انجمن پرت میشم بیرون حواسم نبود یه کپی کنم ارسال رو که زدم همش پرید.....نزدیک بود گریه کنم:14:

ببخشید اگر زبان من در توصیف خوبیهات ناتوان بود
نوتر عزیز برات آرزوی موفقیت و خوشبختی دارم.

آخرین ویرایش:
  • Like

ZOT

New member

1- قشنگ ترین چیزی که ازش یاد گرفتی ؟ خوش اخلاقه! فک می کردم کینه به دل میگره ولی اشتباه می کردم!

2- کدوم اخلاقش رو از همه بیشتر می پسندی ؟ مودب بودنش

3- کدوم اخلاقش ممکنه دلخورت کنه ؟ گفتم که فک می کردم کینه ای باشه ولی اشتباه می کردم:dadad4:

4- یه امضا براش انتخاب کن؟ والا امضای خودش خوبه!

5- قشنگ ترین آواتاری که ازش دیدی ؟ همین آواتار الانش قشنگه یه عبادت خالصانه مخصوصا اینکه عکس یه بچه اس و بچه ها هیچی تو دلشون نیست همه چیزشون خالصانه است!

6- بهترین پستی که ارسال کرده و تو ذهنت مونده ؟ همه ی پست هاش خوب بودن ولی اون تاپیک انجمن از دید نقاشی خیلی باحاله! ههههه

7- فعالیتش توی سایت ؟ خب دیگه مدیره دیگه واضحه فعالیتش!

8- اولین باری که باهاش هم کلام شدی رو یادته ؟ نه یادم نیست ولی سوالایی که ازش پرسیدم و جواب داده رو یادمه که خیلی راهنماییم کرده درمورد سوالات تغذیه ای!

9- بارز ترین خصوصیتش ؟ خوش اخلاقیش خیلی بارزه

10- یه اسم دیگه براش انتخاب کن ؟ و دلیل انتخاب این اسم ؟ همین اسمش خوبه! آسونم هست

11- به یاد موندنی ترین چیزی که هر موقع اسمش بیاد یادش میفتی ؟ حضور دهن ندارم بیشتر تاپیک پیشبینی

12- تا به حال بهت کمک کرده؟کجا و چه جوری؟ بلی بلی سوالاتم رو پاخس داده! همینجا بازم تشکر

13- ضایع ترین کاری که تو سایت کرده؟ هههههه چمیدونم! چه سوالایی!

14- دوست داشتي ببينش؟ چرا؟ هوم!؟ نمی دونم! آره! حالا نوتر بیا صداتو بذار فعلا که نمیشه ببینمش ههههههههه

15- قيافه اي كه ازش در ذهن داري رو توصيف كن. یه پسر مودب همیشه خنده رو و ریلکس

16- یه انتقاد چیزی به ذهنم نمیاد!

17- یه پیشنهاد یه کلینیک تغذیه بزن! به خدا من اگه مجوز بهم میدادن سریع کلینیک کاردرمانی میزدم والا به خدا معطل نباش شما که مجوز راحت میدنتون سابقه هم نمی خواهید! خوب پیشنهادیه ها! به جان خودم! یه پیشنهاد دیگه اینکه بره صداشو بذاره تو تاپیک صدای ماندگار! اینم پیشنهاد بسیار عالییییییییییی هست! هههههههه

18- اگر جای اون بودی، چی كار ميكردی؟ ول کن آخه این چه سوالیه مکس!

19- یه آرزو براش آرزوی سلامتی برای خودش و اعضای خانواده اش
خسته شدم چقدر طولانی بود!

• Like

ketabsabz

Well-known member

خیلی چیزا بوده خب همشو بگم :)))....بارزترینش دلسوزی هست که داره به خصوص در قبال بچه های تغذیه همیشه به نحو احسنت و بدون هیچ منتی پاسخگوی سوالاتشون بوده،دوستی هست که خیلی میشه روش حساب کرد از همه نظر، و با معرفته دیگه :))

دلسوزی و مهربونیش ، غرور و غیرتش ، مسئولیت پذیربودن ، صداقت ، اراده ی بسیار بالایی داره در انجام کاراش ، و .....

نووووچ دوست به این خوفی :)

امضای خودش خیلی خوبه و مضمون زیبایی داره

آوارتار زیاد عوض نمیکنه ..به نظرم همین آواتاری الان داره هم قشنگه هم مفهوم خوبی داره

من همه ی پستا و تاپیک هاش رو دوست دارم از نحوه ی نوشتنش خوشم میاد خلاقیت داره و دست به قلمش که عالیه ..ولی یکی تاپیک انجمن از نگاه نقاشی که کلی بهش خندیدم هیچ وقت یادم نمیره :)) و یکی تاپیک جام جهانی که کتاب سبز رو پیش گوی اعظم کرد خخخ :))
تاپیکای درسیش هم عالین مثل همین تاپیک نکاتی برای بچه های کنکوری که خیلی عالی همه چیز رو توضیح داده بود برای کنکوریای عزیز

7- فعالیتش توی سایت ؟
نوتر از بهترین مدیران انجمن هست اگه نبود که بخش تغذیه لنگ بود کارش :)...اوضاع رو خیلی خوب مدیدریت میکنه و بسیار فعاله

بله مگه میشه یادم نباشه تو خصوصی بود ، نوتر اولین و بهترین دوست من در انجمن هست اون اوایل بیشتر تو خصوصی با هم میحرفیدیم راجع به رشتمون و ...

9- بارز ترین خصوصیتش ؟

خو اینو که گفتم ریپیت :)

10- یه اسم دیگه براش انتخاب کن ؟ و دلیل انتخاب این اسم ؟
اسم خودشو دوس دارم خعلی قشنگه و بهش میاد خب :)

خاطراتی که اون اوایل تو انجمن داشتیم با هم یادش بخیر ...

بله بله ، خیلی خیلی زیاد ، همه ی زحمتای ما گردن نوتر بوده تو این مدت .به قول خودش ما پستی و بلندی زیادی داشتیم با هم در زمینه ی ارشدم ،همیشه به خودش هم گفتم اگه نوتر نبود من واقعا از پس درسام بر نمیومدم ، همیشه کمک حال بوده از نظر درسی و روحیه دادن ، همینجا یک بار دیگه بهش میگم خیلی خیلی ممنونم ازت نوترجان بابت تمام کمکی که تو این مدت کردی امیدوارم یه روزی بتونم جبران کنم

عه وا هووووچی

بله خب خیلی زیاد

16- یه انتقاد

17- یه پیشنهاد

هیچ وقت حسرت گذشته رو نخور ...گذشته رو بسپار به دست باد و نا امید نباش به خودت ایمان داشته باش

گفتنی ها رو که به خودشم گفتم کلی حرفیدیم در این باره ...البته نوتر خودش استاد بندست و همه چیو بهتر از من میدونه و منم به عنوان شاگرد دوست دارم در حد توانم کمکی هر چند ناچیز بهش بکنم

19- یه آرزو براش

آرزو که زیاد هست بخام همه رو بگم که :)
دوست خیلی خیلی خوبم نوتر از ته ته قلبم آرزوی سعادت ، موفقیت ، سلامتی ، شادی و عاقبت بخیری برای خودت و خونوادت دارم
آرزو میکنم به تک تک اهدافی که در ذهنت داری اهدافی که میدونم توانایی رسیدن بهشون رو هم داری برسی
انشالله که هر چه زودتر با قدرت برگردی سر درس و مشخت و خیلی محکم تا آخرش بری و نهایتا دکتری بشی که باعث افتخار خودش و خونوادش هست
آرزو میکنم به همه ی آرزو های قشنگت برسی :))

نوتر عزیز دوست خوبم قدر خودت و شرایطی رو که الان داری بدون و از فرصتی که داری به بهترین شکل ممکن استفاده کن چون لیاقت بهترین ها رو داری اینو واقعا میگم و خودتم میدونی تو اراده ای داری که میتونی باهاش به هر آنچه که میخای برسی
میدونم تو این مدت خیلی اذیت شدی خیلی جاها حرص درس خوندنمو خوردی وقتایی بوده که روحیمو از دست دادم با حرفات بهم امید دادی بابت همه ی همشون ازت خیلی خیلی ممنونم :riz304:
امیدوارم بابت اذیتایی که شدی به بزرگواری خودت ببخشی منو :dadad4:

FD128.JPG
[/SIZE]

• Like

elham2012

New member

کمک به دیگران,مهربون بودن

مودب بودن,صمیمیت به اندازه باکاربرا,مهربون و آقا بودن

3- کدوم اخلاقش ممکنه دلخورت کنه
هیچییی..آقانوتر خیلی با ملاحظه ان,خداروشکر تاحالا دلخوری پیش نیومده

امضاشون خیلی زیباست..جز بهترین امضاهای انجمنه به نظر من

همین آواتار فعلی قشنگه,به نظرم با روحیاتشون مچه

من همه تاپیکاشونو دوست دارم..موندگارترینش برای من تاپیک جام جهانی و بیشترین لایک برای نام مبارک الله وانجمن از نگاه نقاشی که کلی خندیدم باهاش
7- فعالیتش توی سایت ؟

جز مدیرای خوب و لایق انجمنن,و به وقتش هرجا که لازمه حضور دارن

بعله,توی تاپیک تبریک تولدشون,چون آذری بودن براشون پیام گزاشتمو بعدشم که اولین مهمونی که رفتیم خونشونو ترکوندیم و ایشونم بعدشم برای ابراز تشکر عکس عنکبوت فرستادن..خخخ

9- بارز ترین خصوصیتش ؟

عاغا نوتر میزبان خودتونین اینبار,اون قمه رو لطف میکنین؟....

10- یه اسم دیگه براش انتخاب کن ؟ و دلیل انتخاب این اسم ؟....

من اسم واقعیشونو نمیدونم ولی فرهاد به نظرم بهشون میاد,میاد عایا؟!؟!؟

یکی حماسه هاشونو حسرت اینکه کاش بودم اونجا,یکی هم اون سوتی ای که تو تاپیک جام جهانی راجع به اسم من تو عکسا داده بودن..خخخخ
البته اینکه اسمشون تو قرعه کشی به عنوان دوماده آینده در اومد هم یادگاری شد

بله,یبار که نسبت یه یه مساله خیلی نگران بودم باحرفاشون بهم قوت قلب دادنو از نگرانی در اومدم

خدا به دووور,عاغا نوتر و کاره ضایع...

بله,خب دلم میخواد بدونم عاغا نوتر سایت چه شکلین..آقامون اجازه میدن نگران نباشین,خخخ

15- قيافه اي كه ازش در ذهن داري رو توصيف كن..

نمیدونم.تصور خاصی ندارم

16- یه انتقاد...

17- یه پیشنهاد..

زندگی رو سخت نگیرین..هیچ وقت از رحمت خدا نا امید نشین,اهدافتونو با استقامت و امید دنبال کنین

ماشالا عاغا نوتر عاقل و بالغ..خودشون بهترینارو انجام میدن

19- یه آرزو براش...

ایشالا بهترین ها تو زندگیتون انفاق بیفته...بهترین شغل,بهترین همسر,بهترین تحصیلات

گفتنی هارو بچه ها گفتن دیگه..امیدوارم سعادتمند باشین عاغا نوتر,دوست خوب انجمنیه من هستین و خوشحالم که باهاتون آشنا شدم..قول بدین مارو نوتر آباد دعوت کنین..عروسیتونم که دیگه حتما..
اولویتاتونو توی زندگی مشخص کنین و ازدواج خیلی عقب نندازین وقتشه هااا دیگه..
ممنون از همه ی خوبیهاتون.مراقب دل مهربونتون باشین.

• Like

profsor

New member
;-)
1
- قشنگ ترین چیزی که ازش یاد گرفتی ؟ خودش رو نمی گیره برای بقیه به عبارتی ..خو نیدونم جمله بندیم خوف نیست..

2 - کدوم اخلاقش رو از همه بیشتر می پسندی ؟ شوخ طبعی در عین جدیت ؛
3- کدوم اخلاقش ممکنه دلخورت کنه ؟ داداش گاهی کمی انعطاف خوبه
4- یه امضا براش انتخاب کن؟ نگاه خدا آرزوی من است ؛))
5- قشنگ ترین آواتاری که ازش دیدی ؟ محرم پارسال عکسش تو ذهنم مونده
6- بهترین پستی که ارسال کرده و تو ذهنت مونده ؟پست های آموزشی ؛ نکات کنکوری و معرفی منابع عالی ان
7- فعالیتش توی سایت ؟ همه میدونن خخخ خوبه
8- اولین باری که باهاش هم کلام شدی رو یادته ؟ دقیق یادم نمیاد اون موقع ها بچه درسخون بودیم دیگه، سوالای کنکوری و از اینا..
9- بارز ترین خصوصیتش ؟ بسیار بسیار دقیق و بسیار خوش حافظه ...اورینن
10- یه اسم دیگه براش انتخاب کن ؟ و دلیل انتخاب این اسم ؟nuter !! خو تلفظش راحته
11- به یاد موندنی ترین چیزی که هر موقع اسمش بیاد یادش میفتی ؟ نوتر پیکاسو خخ منو هم بکش:painting:
12- تا به حال بهت کمک کرده؟کجا و چه جوری؟ بعله دیگه ..
13- ضایع ترین کاری که تو سایت کرده؟ هوم؟ یادم نمیاد
14- دوست داشتي ببينش؟ چرا؟ افتخار نصیبشون شد و نصیبمون شد بعععله
15- قيافه اي كه ازش در ذهن داري رو توصيف كن. با اینکه دیدمش یه هاله ای تو ذهنمه خدااا آخه چقدر من چهره شناسیم ضعیفه:21:
16- یه انتقاد ... خو به حرف بقیه گوش بده دیگه برو درستو بخون
17- یه پیشنهاد .. خب درستو بخون دیگه
18- اگر جای اون بودی، چی كار ميكردی؟ درس نمی خوندم میرفتم سراغ کار خخخخ
19- یه آرزو براش... امیدوارم که بهترین مسیر رو برای ادامه زندگیت انتخاب کنی و همیشه و درتمام مراحل زندگیت موفق باشی
20-هرچه میخاهد دل تنگت بگو(تذکر حداکثر در 5مورد) میتونید به سوژه گیر بدید. خب آها اول یاسمن رو دیدی سلام بهش برسون بگو همزادت رو من دیدممم !
ها بعدش اینکه یه سوال به من میومد پروفسور باشم ؟خخخخ
بعدم اینکه اون بالایی ها شوخی بود به دل نگیری یه وقت
بعد اسم منو هم بنداز تو قرعه (در گوشی : اسممو دوبار بنویسسس )

آخرین ویرایش:
  • Like

maxin

Well-known member
1- قشنگ ترین چیزی که ازش یاد گرفتی ؟ بچه صبور و دانایی هستش

2- کدوم اخلاقش رو از همه بیشتر می پسندی ؟ عادم باس همیشه یه دوست خل چل مث خودش داشته باشع |:

3- کدوم اخلاقش ممکنه دلخورت کنه ؟ نمودونم.

4- یه امضا براش انتخاب کن؟ امضای خودش

5- قشنگ ترین آواتاری که ازش دیدی ؟ بیشتر عسک پروفشو دوست دارم اینطوریه
:dadad4:

6- بهترین پستی که ارسال کرده و تو ذهنت مونده ؟ پستهاش بیشترشون خوبن

7- فعالیتش توی سایت ؟ همش آنه و ساکت من نمیدونم حباسش کجاست.

8- اولین باری که باهاش هم کلام شدی رو یادته ؟ بهش درخواست دوستی دادم...بعد نوتر سریع تحت تاثیر واقع شد و بگرمی ازم استقبال کرد.

9- بارز ترین خصوصیتش ؟ بشه دلسوزیه+چچل بودنش
10- یه اسم دیگه براش انتخاب کن ؟ و دلیل انتخاب این اسم ؟(;

11- به یاد موندنی ترین چیزی که هر موقع اسمش بیاد یادش میفتی ؟ همون یادش خودش دو دوستیمون.
12- تا به حال بهت کمک کرده؟کجا و چه جوری؟ آره برا برنامه درسی و وکلی چیزای دیگه .....زیاد رفتم سراغش.

13- ضایع ترین کاری که تو سایت کرده؟ هنکوبات+دهنت+کاژیک |:
14- دوست داشتي ببينش؟ چرا؟اوهوم اوهوم.

15- قيافه اي كه ازش در ذهن داري رو توصيف كن. یچیزی تو مایه های علی.
16- یه انتقاد ...

17- یه پیشنهاد ...چرا مث بچه عادم نمیری دکتراتو بخونی :)

18- اگر جای اون بودی، چی كار ميكردی؟ میرفتم زن میگرفتم :) .........اییییییی چرا اینجوری نگا می کنید ):

19- یه آرزو براش... یه زن خوب بگیره و بره دکترا+سلامتی ...اوه موفقیتم داشت یادم میرفت

20-هرچه میخاهد دل تنگت بگو(تذکر حداکثر در 5مورد) میتونید به سوژه گیر بدید.نوتر ناریو حلال نکن :|

نوتر داداش.
:riz513:خیلی دوس داشتم بهتر بنویسم ولی متاسفانه تمرکز ندارم ))))))":
:13:​

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
دوستای خوبم که اعلام امادگی کردین برای سوزه هفته شدن
بازم میگم امشب بین دوستایی که اعلام تمایل کردند قرعه میکشم

پس عزیزانی که بعد قرعه کشی اعلام تمایل میکنند من شرمندشون خواهم شد.

البته کسایی هم که از قرعه بیرون نمیان سعی میکنم به سوژه هفته بعد اعلام کنم اونارو تو اعلام سوژه دو هفته بعد در نظر داشته باشن. البته به عنوان یه پیشنهاد هست بشون :rose:

dr.bahar1986

New member
دوستای خوبم که اعلام امادگی کردین برای سوزه هفته شدن
بازم میگم امشب بین دوستایی که اعلام تمایل کردند قرعه میکشم

پس عزیزانی که بعد قرعه کشی اعلام تمایل میکنند من شرمندشون خواهم شد.

البته کسایی هم که از قرعه بیرون نمیان سعی میکنم به سوژه هفته بعد اعلام کنم اونارو تو اعلام سوژه دو هفته بعد در نظر داشته باشن. البته به عنوان یه پیشنهاد هست بشون :rose:

ایشششششششششش مردم چقد کـلاس میذارن سوژه شدن واه واه :tonguesmiley::65d6a5d6s:

نوتر

New member
پیچک
مرضیه
باران 71
دکتر بهار

ممنون از پیچک عزیز. از این که به عنوان اولین پست افتخار نصیبم شد که متن شما رو بخونم خیلی خوشحالم. از دوست بسیار عزیزم مرضیه هم تشکر میکنم که مثل همیشه جزو اولین ها بودند ان شالله سربلند باشی همیشه. مرسی باران بامعرفت که یکبار دیگر معرفت بی دریغ خودت رو نشون دادی. به قول یکی از دوستان باران 71 کلا تو معرفت و دوستی کم نمیاره. از دکتر بهار با معرفت و متواضع که همیشه عین یک خواهر مهربان از وقتی بوده با حرفشون باعث دلگرمی ما شدند تشکر میکنم. زحمت کشیدین اومدین. باعث افتخار منه همچین دوستایی داشته باشم

نوتر

New member
سپید 71
حسان
مهسابانو
انیس

خیلی ممنون سپیده . لطف کردی. واقعا خوشحالم که امدی . امیدوارم همیشه موفق و موید باشی حتما حتما به درساتم فکر کن. حسان خانوم ممنونم. حتی با چند خطی که گذاشتی معلوم شد شناخت خوبی از من دارین. از اینکه به فکر دوستاتون هستین ممنون. مهسا بانو مدیر با انرژی صندلی داغ میدونم گرفتاری و کار داری با این وجود خیلی لطف کردی و اومدی. ان شالله از پس امتحاناتت بخوبی بربیای. انیسووو خخخ منونم. خخ بابت تاپیک ترین ها هم لطف داری خخخ. اون تاپیک چشمای منو بیشتر باز کرد. یکی از مفید ترین تاپیک هام بود خخخ. بعدا با هم تسویه میکنیم خخخ. دست گلت درد نکنه.

بالا